Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj przed 15-stą chyba mech15 wylatywał z krasnego :tongue4:ale pewności nie mam...[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 14:26_________________________________________________wczoraj Pilot widziany na podwisłoczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugibugi widziane auto :) wczoraj na Slowackiego jak Policja spisywala :gwizdanie: ...chyba ze sasiada :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugibugi widziane auto :) wczoraj na Slowackiego jak Policja spisywala :gwizdanie: ...chyba ze sasiada :naughty:

hmm nie przypominam sobie bo wczoraj to mnie cały dzień w rz nie było he ale hmm może konkurencja ostatnio dużo widuje w moim kolorku Akoya ps. twoja Żona to 50km/h ciut więcej ledwo ją dognałem hi po mieście nie śmiga hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugi coś z tym kolorem jest... identyczne jak Twoje ostatnio widziałem pod delikatesami centrum u nas jak jechałem , no identyczne, i ktoś tam nawet siedział ale śpieszyłem się to nie zajeżdżałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugi coś z tym kolorem jest... identyczne jak Twoje ostatnio widziałem pod delikatesami centrum u nas jak jechałem , no identyczne, i ktoś tam nawet siedział ale śpieszyłem się to nie zajeżdżałem. :)

ja widziałem jakieś 4 Avanty na pewno w moim kolorku i 2 sedany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Sławka. Mył furę koło mnie na BP.

Sorki że nawet nie podszedłem ale już mnie moje przedszkole poganiało żeby jechać :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj 14.40 na przejeździe w strażowie, srebrny sedan b5 RLA, jechał na palikówke, już keidyś się mijaliśmy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 b5 ciemne z ramkami klubowymi w sobotę po 15:00 koło cmentarza w Brzozowie :-) ja zawracałem i kolega też chyba obczajał czy klubowe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziś na parkingu Milenium furmanka GM a jak wjeżdżałem do tesco to wyjeżdżało chyba czarne b6 na starych ramkach klubowych tylko nie pamiętam, albo rpz albo rja :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziś na parkingu Milenium furmanka GM

zgadza się :wink4:, teraz większość czasu moja :a4fan: tam odpoczywa :cool1:

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziś na parkingu Milenium furmanka GM a jak wjeżdżałem do tesco to wyjeżdżało chyba czarne b6 na starych ramkach klubowych tylko nie pamiętam, albo rpz albo rja :disgust:

:hi:

i jeszcze dodaj że na zimówkach :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...