Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TezFakt Pozdrawiam

czaiłem czaiłem ! choć powiem szczerze, że na początku myślałem że się niecierpliwisz :) Czasem trzeba chwilę czekać zanim się wbijesz na E40


Dziś na lwowskiej żółte rs4 b5 WKU a co dalej nie zdążyłem....

Kolego ładnie to tak pogonić 320hp subaraka.

PS: dziewczyna na przejściu stała nieruchomo chyba z pół minuty :huh:

Opublikowano

Pozdrowienia dla beżowej A4 B6 która była widziana na ul. Kopisto po 8 ;)

Chciałem Cię wpuścić z pasa włączającego ale wskoczyłeś szybciej :)

A to ja mogłem być bo codzinnie tam wskakuję o tej godzinie, tylko kolor coś mi nie gra ;)

Tak czy inaczej pozdrawiam również.

Opublikowano

Pozdrowienia dla klubowicza ze srebrnej B6, który dzisiaj stał obok mnie w korku przy wjeździe do Łańcuta ok 15.30. Ramki z tyłu aha blachy RLE ....86

Opublikowano

Kto od Was (RRS ....) lata do Wiednia? Czarny avant B7 w S-line widziany koło 10:40 na sechsauserstrasse koło Zielpunkta ;) na klubowych ramkach.

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Dzisiaj o 18.40 widziany R7 Jarek na ul. Sikorskiego w kierunku Tyczyna, czarna B6 sedan z ramkami klubowymi i blachami R7 Jarek :decayed:

Opublikowano

ze spota wracałem :D tak się ośmiałem że jeszcze mnie brzuch boli :lol:

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z czerwonej besti A4 B6 o numerach LTM ( jak sie nie mylę) o 17 na obwodnicy Rzeszowskiej mrugałem długimi :)

Dzięki. Skąd ta bestia?? A tak na prawdę to nie zauważyłem, Pozdrawiam.

Edytowane przez PILOT_24

Opublikowano

Pozdro dla właściciela czarnego avanta b7 z przyciemnionymi szybami. Mijaliśmy się dziś koło szkoły w Palikówce przed południem :) a jakiś czas temu koło strzechy :wink:

Opublikowano

Pozdro dla właściciela czarnego avanta b7 z przyciemnionymi szybami. Mijaliśmy się dziś koło szkoły w Palikówce przed południem :) a jakiś czas temu koło strzechy :wink:

Wzajemnie, wzajemnie a dosłownie 3 minuty później mijałem sie z czarnym avantem B5 na drodze z Palikówki do Łąki z ramkami klubowymi

Opublikowano

Przed chwilą całą drogę Przeworsk -> Rzeszów kolega ciemną B5 RZE 3CK?. Nie wiem czy klubowicz ale miło się razem jechało.

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Wczoraj wieczorkiem w Zaczerniu spotkany Wiesiek medok1980 :hi:

Opublikowano

są tu jacyś klubowicze z Zaczernia ?? :o

Opublikowano

B6 Avant RBR.... z ramkami klubowymi widziany dziś rano (6:40) na Marszałkowskiej :)

Opublikowano

są tu jacyś klubowicze z Zaczernia ??

Ja przez 8 miesięcy mieszkałem w Zaczerniu, teraz przeprowadziłem się do Rzeszowa ale codziennie przejeżdżam przez Zaczernie.

Opublikowano

Ja z Trzebowniska, więc bardzo blisko ; )

Opublikowano

B6 Avant RBR.... z ramkami klubowymi widziany dziś rano (6:40) na Marszałkowskiej :)

Witam , ja nie zauważyłem Ciebie, muszę dokładniej patrzeć

Opublikowano

Ja z Trzebowniska, więc bardzo blisko ; )

To tak jak ja :) a od dwóch tygodni przejeżdżam codziennie przez Zaczernie dwa razy dziennie i pewnie szybko się to nie zmieni :wink:

Opublikowano

Za kim to dziś jechalem od Palikówki do Strażowa? Ciemno zielony sedan b5:-P

Edytowane przez slimaczek89rz

Opublikowano

Witam ! za mną jechałeś, chyba kiedyś też się tam mijaliśmy - tylko Trochę się śpieszyłeś :)

Edytowane przez kam2

Opublikowano

Jesteś ze Strażowa? :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.