Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z rana :decayed:

:hi: z rana :decayed:

to teraz tutaj masz kolegów :tongue4:

:hi: Rybnik

:hi: z rana :decayed:

to teraz tutaj masz kolegów :tongue4:

:hi: Rybnik

goń się leszczu :tongue4:

:hi: z rana :decayed:

to teraz tutaj masz kolegów :tongue4:

:hi: Rybnik

goń się leszczu :tongue4:

:ssij:

Ci to wszędzie naspamują we dwójkę :decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 13:21_________________________________________________Rybnik :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: z rana :decayed:

:hi: z rana :decayed:

to teraz tutaj masz kolegów :tongue4:

:hi: Rybnik

:hi: z rana :decayed:

to teraz tutaj masz kolegów :tongue4:

:hi: Rybnik

goń się leszczu :tongue4:

:hi: z rana :decayed:

to teraz tutaj masz kolegów :tongue4:

:hi: Rybnik

goń się leszczu :tongue4:

:ssij:

Ci to wszędzie naspamują we dwójkę :decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 13:21_________________________________________________Rybnik :hi:

:ssij:

w kupie raźniej :wink4:

Opublikowano

Ci to wszędzie naspamują we dwójkę :decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 13:21_________________________________________________Rybnik :hi:

a ja nie wiem Guregoru czy tu tez sie z Toba witac czy co :tongue4::hi:

Opublikowano

:hi: z rana :decayed:

:hi: z rana :decayed:

to teraz tutaj masz kolegów :tongue4:

:hi: Rybnik

:hi: z rana :decayed:

to teraz tutaj masz kolegów :tongue4:

:hi: Rybnik

goń się leszczu :tongue4:

:hi: z rana :decayed:

to teraz tutaj masz kolegów :tongue4:

:hi: Rybnik

goń się leszczu :tongue4:

:ssij:

Ci to wszędzie naspamują we dwójkę :decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 13:21_________________________________________________Rybnik :hi:

:ssij:

w kupie raźniej :wink4:

Ja tam nie wiem w czym tobie jest raźniej :decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 13:49_________________________________________________

Ci to wszędzie naspamują we dwójkę :decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 13:21_________________________________________________Rybnik :hi:

a ja nie wiem Guregoru czy tu tez sie z Toba witac czy co :hi:

Jak chcecie mieć więcej postów to tak :decayed:

Opublikowano

:hi: z rana :decayed:

:hi: z rana :decayed:

to teraz tutaj masz kolegów :tongue4:

:hi: Rybnik

:hi: z rana :decayed:

to teraz tutaj masz kolegów :tongue4:

:hi: Rybnik

goń się leszczu :tongue4:

:hi: z rana :decayed:

to teraz tutaj masz kolegów :tongue4:

:hi: Rybnik

goń się leszczu :tongue4:

:ssij:

Ci to wszędzie naspamują we dwójkę :decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 13:21_________________________________________________Rybnik :hi:

:ssij:

w kupie raźniej :wink4:

:decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 13:49_________________________________________________

Ci to wszędzie naspamują we dwójkę :decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 13:21_________________________________________________Rybnik :hi:

a ja nie wiem Guregoru czy tu tez sie z Toba witac czy co :hi:

Jak chcecie mieć więcej postów to tak :decayed:

hahahahhaha

no dokladnie tak mysle :wink4:

bierzemy przyklad z SG i SK :naughty:

Opublikowano

hahahahhaha

no dokladnie tak mysle :wink4:

bierzemy przyklad z SG i SK :naughty:

Uczyć się uczyć :bicz:

:decayed:

Opublikowano

zbieram sie :wink4: moze zajrze pozniej..

a jak co to na spocie :good:

Opublikowano

Miszka WIELKA prośba, zmniejsz tą fote z avatara, bo mi się przeglądarka wiesza na Twoich postach jak ma za każdym razem ściągać fote o rozmiarze 3,6MB :confused4::cool1:

Opublikowano

Dzwoniłem i najlepiej jechać cały czas 1 a później 6, kumpel jechał nocą to 7,5h za dnia to co najmniej 9h musisz liczyć :gwizdanie: :wink4:

Ok :good:

Dzięki :notworthy:

Wiszę browarka na następnym spocie :wink4:

_________________________________________________

Nie no jak powaznie piszesz to lepiej skocz teraz gdzies i wydaj te 5stówek na radio i jakas antene- polecam unidena 520xl chociaz podobno ktos tam kiedys mowil ze nie ma homologacji to jezdze z nim juz 3lata :tongue4: jest tansze niz prezident :wink4: a co najmniej tak samo dobre do tego antenke jakas - tylko w sumie nie wiem gdzie unidena u nas dostaniesz.. dobry cb-sprzet jest w wodzisl

Dzwoniłem i najlepiej jechać cały czas 1 a później 6, kumpel jechał nocą to 7,5h za dnia to co najmniej 9h musisz liczyć :gwizdanie: :wink4:

Ok :good:

Dzięki :notworthy:

Wiszę browarka na następnym spocie :wink4:

_________________________________________________

Nie no jak powaznie piszesz to lepiej skocz teraz gdzies i wydaj te 5stówek na radio i jakas antene- polecam unidena 520xl chociaz podobno ktos tam kiedys mowil ze nie ma homologacji to jezdze z nim juz 3lata :tongue4: jest tansze niz prezident :wink4: a co najmniej tak samo dobre do tego antenke jakas - tylko w sumie nie wiem gdzie unidena u nas dostaniesz.. dobry cb-sprzet jest w wodzislawiu jak na chalupki lecisz za biedronka po lewej..

powaznie pisze, lepiej kup radio i miej spokoj bo do 50 czy 70dyszek ciagle zwalniac to nie na moje nerwy :tongue4:

Wolę bez ... :kox:

Myślałem o zakupie ... ale jeszcze nie teraz ... muszę troszeczkę uzbierać kapusty na coś konkretnego ...

:wink4:

awiu jak na chalupki lecisz za biedronka po lewej..

powaznie pisze, lepiej kup radio i miej su.gpokoj bo do 50 czy 70dyszek ciagle zwalniac to nie na moje nerwy :tongue4:

Wolę bez ... :kox:

Myślałem o zakupie ... ale jeszcze nie teraz ... muszę troszeczkę uzbierać kapusty na coś konkretnego ...

:wink4:

:hi:

Hej.

To pożycz od kogoś za czteropak i tak się zwróci z nawiązką.

Opublikowano

Siema. Juz jestem bez CB dałem rady, pisze z kom. Pozdro dla wszystkich znad Bałtyku

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema. Juz jestem bez CB dałem rady, pisze z kom. Pozdro dla wszystkich znad Bałtyku

no witamy ze slonecznego slaska :hi:

u nas pieeekna pogoda wlasnie sie gdzies nad wode trza wybrac :tongue4:

milego udanego i goracego wypoczynku :good:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Siema. Juz jestem bez CB dałem rady, pisze z kom. Pozdro dla wszystkich znad Bałtyku

Robert to ci sie pogoda udala :good:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Siema. Juz jestem bez CB dałem rady, pisze z kom. Pozdro dla wszystkich znad Bałtyku

Robert to ci sie pogoda udala :good:

Tak,tylko pozazdrościć. :heat:

Opublikowano

:hi:

Akurat teraz wróciłem z weekendu :tongue4: i pogoda pykła :naughty:

Opublikowano

Siema. Sprzęgiełko alternatora sie sypnelo nie wiem czy mogę tak wrócić ? Piszczy i szarpie paskiem wielorowk. Nie ma tu w pobliżu Karwii kogoś w klubu zeby mógł pomoc w wymiana ? Mam net tylko z kom.

Pozdr.[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 09:35_________________________________________________Sprawa opanowana ;)

Opublikowano

witam rezaczy z rybnika :)

może w najbliższą sobotę/niedzielę również pojawię się u Was :)

jeśli oczywiście mogę sobie na to pozwolić :P

Opublikowano
  • Autor

:hi: po weekendzie

Sprawa opanowana

rezacz Robert dal rade :good:

witam rezaczy z rybnika :)

może w najbliższą sobotę/niedzielę również pojawię się u Was :)

jeśli oczywiście mogę sobie na to pozwolić :P

oczywiscie zapraszamy :)

a co do naszego spota to kiedy robimy :?: sobota czy niedziela :?:

Opublikowano

ja jestem za tym żeby w sobote :>

Opublikowano

:hi:

Pozdr.[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 09:35_________________________________________________Sprawa opanowana ;)

no nie wiem Robert jak zes to opanowal ale jesli w pojedynke to uklony w Twoja strone :good:

ja niestety znow odpadam w ten weekend :no:

w sobote kawalerski kuzyna, a z niedzieli na poniedzialek na chorwacje uderzam :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.