Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak cos to ja tez sluze pomoca ;p

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:oklaski: :drunk::a4fan::banan1:

iiiiyyyyeeeeaaaahhhh no i jest :>

a juz myslalem ze to nigdy nie nastapi :P

Badboy ta lotka na klape chce oczywiscie ta sama :polew: tylko ja raczej taka na szerokosc lampy (na szerokosc grubosci lampy z gory :P ) jedna z tych ktore pokazales taka cienka jest... ja bym wolal taka identyczna do eS oczywiscie :P a co tam slyszales ze z tymi na allegro jest nie tak? widzialem ze za 150pln mozna dostac i oczywiscie pisza ze za***ista i wypas i w ogole echh

eS look czyli coś takiego: http://allegro.pl/audi-a4-spoiler-tuning-i1238120987.html

no właśnie problem w tym że te podróbki nie zawsze pasują :/ u Młodego Droga to nawet fajnie wyszło ale też musiał szpachlą poprawiać.

Masz jeszcze jakies inne aukcje ?? i gdzie masz te komentarze ze wszystko jest och i ahh ??

no och i ach sprzedawcy pisza ze wypas najlepszy material max jakosc i wypas nad wypasy a co dojdzie to nigdy nie wiadomo

http://allegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-spoiler-s4-look-tfb-tuning-i1232186728.html

http://allegro.pl/audi-a4-a-4-a-4-spoiler-spojler-a4-a-4-tuning-i1231004240.html

ale ten za 110 chyba juz jakos inaczej odstaje :P

mój faworyt :

http://allegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-wzor-rs4-spoiler-na-klape-i1236883286.html

Opublikowano

:oklaski: :drunk::a4fan::banan1:

iiiiyyyyeeeeaaaahhhh no i jest :>

a juz myslalem ze to nigdy nie nastapi :P

Badboy ta lotka na klape chce oczywiscie ta sama :polew: tylko ja raczej taka na szerokosc lampy (na szerokosc grubosci lampy z gory :P ) jedna z tych ktore pokazales taka cienka jest... ja bym wolal taka identyczna do eS oczywiscie :P a co tam slyszales ze z tymi na allegro jest nie tak? widzialem ze za 150pln mozna dostac i oczywiscie pisza ze za***ista i wypas i w ogole echh

eS look czyli coś takiego: http://allegro.pl/audi-a4-spoiler-tuning-i1238120987.html

no właśnie problem w tym że te podróbki nie zawsze pasują :/ u Młodego Droga to nawet fajnie wyszło ale też musiał szpachlą poprawiać.

Masz jeszcze jakies inne aukcje ?? i gdzie masz te komentarze ze wszystko jest och i ahh ??

no och i ach sprzedawcy pisza ze wypas najlepszy material max jakosc i wypas nad wypasy a co dojdzie to nigdy nie wiadomo

http://allegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-spoiler-s4-look-tfb-tuning-i1232186728.html

http://allegro.pl/audi-a4-a-4-a-4-spoiler-spojler-a4-a-4-tuning-i1231004240.html

ale ten za 110 chyba juz jakos inaczej odstaje :P

mój faworyt :

http://allegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-wzor-rs4-spoiler-na-klape-i1236883286.html

myslalem nad czyms takim w b7 ale doszedlem do wniosku ze chyba raczej nie b7 ladne jest bez zadnych "udziwnien" :naughty:

Opublikowano

dobra pany działam z tym antywirusem

spadam :hi: narka

Opublikowano

ooo dokladnie tego chcialem juz nawet kiedys brac tylko ze takie srednie zdjecie to sie nie zdecydowalem poza tym kur jak oni takie foty wrzucaja z neta to wiadomo ze ten ich spojler to dokladnie tak nie wyglada :(

Opublikowano

powodzenia, narazie

Opublikowano

dobra pany działam z tym antywirusem

spadam :hi: narka

Robert ja mam kasperskiego... przelduzam umowe w plusie raz na 2lata i mi daja licencje za chyba 5pln na 2lata do tego i tak juz ponad 3lata :gwizdanie: hehe

Opublikowano

:oklaski: :drunk::a4fan::banan1:

iiiiyyyyeeeeaaaahhhh no i jest :>

a juz myslalem ze to nigdy nie nastapi :P

Badboy ta lotka na klape chce oczywiscie ta sama :polew: tylko ja raczej taka na szerokosc lampy (na szerokosc grubosci lampy z gory :P ) jedna z tych ktore pokazales taka cienka jest... ja bym wolal taka identyczna do eS oczywiscie :P a co tam slyszales ze z tymi na allegro jest nie tak? widzialem ze za 150pln mozna dostac i oczywiscie pisza ze za***ista i wypas i w ogole echh

eS look czyli coś takiego: http://allegro.pl/audi-a4-spoiler-tuning-i1238120987.html

no właśnie problem w tym że te podróbki nie zawsze pasują :/ u Młodego Droga to nawet fajnie wyszło ale też musiał szpachlą poprawiać.

Masz jeszcze jakies inne aukcje ?? i gdzie masz te komentarze ze wszystko jest och i ahh ??

no och i ach sprzedawcy pisza ze wypas najlepszy material max jakosc i wypas nad wypasy a co dojdzie to nigdy nie wiadomo

http://allegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-spoiler-s4-look-tfb-tuning-i1232186728.html

http://allegro.pl/audi-a4-a-4-a-4-spoiler-spojler-a4-a-4-tuning-i1231004240.html

ale ten za 110 chyba juz jakos inaczej odstaje :P

mój faworyt :

http://allegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-wzor-rs4-spoiler-na-klape-i1236883286.html

myslalem nad czyms takim w b7 ale doszedlem do wniosku ze chyba raczej nie b7 ladne jest bez zadnych "udziwnien" :naughty:

ta dokładka to do b6 :wink4:

w b7 ori s-liny mają takie przetłoczenie na klapie :wink4: nie mają już żadnych dokładek.

spadam na CSI :decayed: i w kimono.

trzymajta się Pany.[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:16_________________________________________________

ooo dokladnie tego chcialem juz nawet kiedys brac tylko ze takie srednie zdjecie to sie nie zdecydowalem poza tym kur jak oni takie foty wrzucaja z neta to wiadomo ze ten ich spojler to dokladnie tak nie wyglada :(

dokładnie tak, fota z neta od ori S4.

ale Młody Drog mi napisał że właśnie taki kupił chyba :wink4:

Opublikowano

ja tez sie zbieram pomalu :hi:

Opublikowano

do b7 jest podobna do kupienia na allegro

milego ogladania

skoro wyszyscy gdzies spadaja to i ja pojde pograc w call of duty

narazie

Opublikowano
  • Autor

:siema: chlopaki

wpadlem z rana przed praca zobaczyc kto otworzyl setna strone, Andy gratulacje :decayed: a tak powaznie gratulacje dla wszystkich :good:

dzieki ze pomysleliscie o mnie :>

spadam pracowac wiec milego dnia :good:

Opublikowano

dzieki ze pomysleliscie o mnie :>

pomysleli :mysli: nikt nie chcial tych browarow stawiac :naughty:

:polew: :polew: :polew:

hahaha zart Arek wiadomo ze pomyslelismy :wink4:

Opublikowano
:hi::brawo: :brawo: :brawo: ale się k..a naczytałem :> Przez chwilę myślałem ,że jestem na jakimś komputerowym :polew: [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:44_________________________________________________Mam na zimówki he he -wczoraj poszedł escort za Bielsko -teraz dawajcie gdzie dobre ,tanie i jakie gumy zapodać 205\55\16 ,czy może 195 [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:46_________________________________________________lece towar rozwozić i takie tam inne urzędy potem poczytam :witch:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:48_________________________________________________Na gliwickiego spota jadę z Wami,przywiozę kasę na filtr paliwa od Tom-a77 [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:50_________________________________________________blant gdzie Zamawiałeś ringi-też zamówię :wink4:
Opublikowano

:siema: chlopaki

wpadlem z rana przed praca zobaczyc kto otworzyl setna strone, Andy gratulacje :decayed: a tak powaznie gratulacje dla wszystkich :good:

dzieki ze pomysleliscie o mnie :>

spadam pracowac wiec milego dnia :good:

:hi:kurde TY gratulujesz a my baliśmy się że nam się oberwie,że bez Ciebie :bicz3:
Opublikowano

:hi: po robocie,

Andy :good:

blant gdzie Zamawiałeś ringi-też zamówię :wink4:

na allegro :wink4:

Opublikowano

Oj coś cienko ,cienko mało do przespamowania :spam::afro::evil2:

Opublikowano

:hi:

i co tak cicho dzisiaj, zmęczeni wczorajszym spamem. :naughty:

Znaczki S4 widziałem tanio na niemieckim ebayu. :>

Opublikowano
:hi: Wiesław tanio to ile 100 ojro :gwizdanie: :>[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 17:07_________________________________________________ :witch:
Opublikowano

:hi: Wiesław tanio to ile 100 ojro :gwizdanie: :>[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 17:07_________________________________________________ :witch:

Poszukaj :kox:

Opublikowano
  • Autor
kurde TY gratulujesz a my baliśmy się że nam się oberwie,że bez Ciebie

no co ty :>

mam pomysla na oblanie setki ale musimy sie zrzucic po 5-10 zl :decayed:

Znaczki S4 widziałem tanio na niemieckim ebayu.

znaczek S4 to ja gdzies mam schowany :> ale Badboy chce S-line

Robert ty bylbys w stanie wyszukac nr tych emblematow w Etce :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.