Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szlifuje zadni zderzak :polew:

Aha bo on te auto sztrzaskoł czy coś , teraz mi się przypomniało :rolleyes:

[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 00:18_________________________________________________

Jo też mykom pamału narka :hi:

Nara :hi:

_________________________________________________

_________________________________________________

_________________________________________________

_________________________________________________

Ja też lecę :wink4:

:hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na spota wezmę , ze dwie mogę rozdać gratis resztę zostawiam dla siebie :wink4:

Jedna dla mnie :naughty:

:hi:Wiesiu Ty już zamówiłeś u konkurencji ,ja biorę 1 na tył Robercik :>[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 02:10_________________________________________________qurwa :kox: jadę od 217 strony,wypiłem pół flaszki ,zamiast allegro z zimówkami to nadrabiam stracone strony massssakrra :>[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 02:23_________________________________________________

cabriofan, jechales dzis moze rudzka okolo 14.30?[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 18:38_________________________________________________takie lacze sobie sprawilem do niuni

http://allegro.onet.pl/michelin-alpin-a4-205-55r16-warszawa-nowosc-2010-i1314858257.html Tomek machałem Ci wtedy :decayed:

[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 02:30_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 02:44_________________________________________________Jak zwykle jo tu je ostatni :decayed:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 02:51_________________________________________________No to dzień dobry rannym ptaszkom :cool1: nic tu po mnie :evil:
Opublikowano

:hi:

jest ktos w stanie mnie podrzucic poo spocie do domu? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Arek a do której tam chcesz być :?:

trudno okreslic, jak o 18:00 zaczna to o 24:00 pewnie beda juz kieta :>

Tak w ogóle trzeba to zmienić i "nasza kolej" (facetów) musi być w soboty a nie niedziele :gwizdanie:

no juz na ostatnim spocie o tym mowilismy i nie wiem czemu teraz umawiacie sie na wodke :cool1:

Seves na nastepny spot weź brata ze soba :gwizdanie:

jest ktos w stanie mnie podrzucic poo spocie do domu? :gwizdanie:

ja niestety :no:

Opublikowano

:hi: dobry [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 08:35_________________________________________________

:hi:

jest ktos w stanie mnie podrzucic poo spocie do domu? :gwizdanie:

jaki problem są taksówki :kox:
Opublikowano
:hi: dobry
Opublikowano

:hi: z rana

Arek a do której tam chcesz być :?:

trudno okreslic, jak o 18:00 zaczna to o 24:00 pewnie beda juz kieta :>

Tak w ogóle trzeba to zmienić i "nasza kolej" (facetów) musi być w soboty a nie niedziele :gwizdanie:

no juz na ostatnim spocie o tym mowilismy i nie wiem czemu teraz umawiacie sie na wodke :cool1:

Seves na nastepny spot weź brata ze soba :gwizdanie:

:naughty::decayed:

:hi:

Opublikowano

dobre najlepszy był koleś z potylicą :polew:

Opublikowano
http://www.maxior.pl/film/147854/Matura_to_bzdura_Palcem_po_mapie_Europy :polew:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 10:39_________________________________________________http://www.maxior.pl/film/139233/Przyjechali_zlomem_BMW_pol_Europy_do_Holandii jaka za***ista rozpórka w tej becie :polew:
Opublikowano

nie chce nic gadac ale tam przy tej maturze to mnie zagial dobrych pare razy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: z rańca

No bardzo mi przykro ale pod moją nieobecność wieczorową porą moja załatwiła wyjazd do rodzinki na sobotnie popołudnie i tym sposobem nie mogę z Wami pojechać do Szymocic :wallbash: :wallbash: :wallbash: niech to ch*j strzeli, no ale trudno została mi jeszcze Niedziela :przebiegly:

Idę robić na placu, jak przyjdę to poczytam zaległości ,nie rozpisywać mi się tu za mocno. :naughty:

Opublikowano

:hi: po dłuższej nieobecności

A chłopy kaj jest Badboy żyje on jeszcze :mysli:

roberto dzięki za pamięć :decayed: widzę że się za mną stęskniliście :tongue4:

Szlifuje zadni zderzak :polew:

bydziesz mioł okazja go w niedziela poszlifować jak chcesz :decayed:

rozglądam się za s-linem póki co :wink4: stwierdziłem że nie będę kupował niczego na hurra bo do wiosny jeszcze troche czasu jest :wink4:

imprezowałem w k-ce od środy do wczoraj :tongue4: i praktycznie byłem pozbawiony neta, także stąd te nieobecności :wink4:

w niedzielę obecność obowiązkowa, trzeba tego paździocha sSevesa obejrzyć :decayed:

[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 12:30_________________________________________________

Szlifuje zadni zderzak :polew:

Aha bo on te auto sztrzaskoł czy coś , teraz mi się przypomniało :rolleyes:

[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 00:18_________________________________________________

Jo też mykom pamału narka :hi:

Nara :hi:

_________________________________________________

_________________________________________________

_________________________________________________

_________________________________________________

Ja też lecę :wink4:

:hi:

jo Ci dom strzaskoł :tongue4::a4fan: d*pa sie czeskiemu taxówkarzowi spodobała :kwasny:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: ponownie :>[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 13:13_________________________________________________Jak ktos potrzebuje jakieś zestawy perfum męskie,czy damskie w dobrych cenach to się głoście-zbieram na 2 zimówki (2 wylicytowane Pirelli Sottozero DOT 3009 :) )
Opublikowano

Robert nie chcesz lamp z ciemnymi środkami :naughty: ???

Opublikowano

Dobry :hi:

[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 13:56_________________________________________________

Robert nie chcesz lamp z ciemnymi środkami :naughty: ???

Nie bardzo :rolleyes:

jeżeli chodzi o oświetlenie to myślę tylko nad ori przetwornicami :wink4:

[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 13:58_________________________________________________

SWD :polew: :polew:

Ale baran :laghing2: wcale się nie dziwię że to gościu z SWD :wallbash:

Opublikowano

Robert nie chcesz lamp z ciemnymi środkami :naughty: ???

Adi już skleił Ci te lampy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.