Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odezwał się ten co po 16h robi żeby kasy naciupać a innych namawia do nieróbstwa :decayed:

zdarzylo sie pare razy tragedii nie ma :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zdarzylo sie pare razy tragedii nie ma :gwizdanie:

Na pewno :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

odezwał się ten co po 16h robi żeby kasy naciupać a innych namawia do nieróbstwa :decayed:

Czyli wszystko wiesz o nas :gwizdanie: :mysli:

Może i dobrze :wink4:

no normlanie sie czuje jakby Wilma byla z Rybnika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

naszo frela... zna nas lepiej niz my sami :gwizdanie:

Opublikowano

odezwał się ten co po 16h robi żeby kasy naciupać a innych namawia do nieróbstwa :decayed:

jakoś podejrzanie dobrze obcykana i w temacie ta nasza warszawiaczka :mysli:

i nawet załapała te śląskie fale komunikacji, nie żebym się doszukiwał jakichś podejrzeń :gwizdanie: [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:03_________________________________________________

odezwał się ten co po 16h robi żeby kasy naciupać a innych namawia do nieróbstwa :decayed:

Czyli wszystko wiesz o nas :gwizdanie: :mysli:

Może i dobrze :wink4:

no normlanie sie czuje jakby Wilma byla z Rybnika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

naszo frela... zna nas lepiej niz my sami :gwizdanie:

ja rychtyk naszo swojsko dziołcha :naughty:

Opublikowano

szkoda tylko, że śląskiego ni w ząb :P nie znam....

Opublikowano

naszo frela...

:good:

Opublikowano

synki zaro dobijemy do 400 jak tak to pojdzie :naughty:

Opublikowano

szkoda tylko, że śląskiego ni w ząb :P nie znam....

spoko sie frela nie nerwuj nie martw pochytosz roz dwa ;)

Opublikowano

synki zaro dobijemy do 400 jak tak to pojdzie :naughty:

synku zapomniałeś o Kimś :baseball:

Opublikowano

synki i dziolcha :gwizdanie:

Opublikowano

synki zaro dobijemy do 400 jak tak to pojdzie :naughty:

synku zapomniałeś o Kimś :baseball:

no wlasnie Decks nie zapominaj ze teraz mamy Kobiete w naszym gronie :naughty:

Opublikowano

yhy... xd spoko... póki co jak słów nie znam, to sens łapię, więc chyba nie jest tak najgorzej :D

no właśnie się poczułam się tak... męsko... przez te "synki" :P

Opublikowano

synki zaro dobijemy do 400 jak tak to pojdzie :naughty:

synku zapomniałeś o Kimś :baseball:

no wlasnie Decks nie zapominaj ze teraz mamy Kobiete w naszym gronie :naughty:

ciezko mi sie przyzwyczaic do nowej sytuacji

Opublikowano

rodzynek :rose:

:wink4:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:11_________________________________________________

yhy... xd spoko... póki co jak słów nie znam, to sens łapię, więc chyba nie jest tak najgorzej :D

no właśnie się poczułam się tak... męsko... przez te "synki" :P

Tomek w sobotę :vava:

Opublikowano

rodzynek :rose:

:wink4:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:11_________________________________________________

yhy... xd spoko... póki co jak słów nie znam, to sens łapię, więc chyba nie jest tak najgorzej :D

no właśnie się poczułam się tak... męsko... przez te "synki" :P

Tomek w sobotę :vava:

zaczynasz ingerowac w moja podswiadomosc ktora zacznie wysylac impulsy do mozgu skalniajac mnie bym przyjechal z podrecznym sprzetem do samoobrony

Opublikowano

:embarrassed: uuu jaki kwiatuch :gwizdanie:

tyle, że z tego "rodzynka" to widzę, że się "synek" stał bardziej :polew:

podręczny sprzęt do samoobrony (czyt. maseczka z lodem na oczy)? bidulek :(

Opublikowano

zaczynasz ingerowac w moja podswiadomosc ktora zacznie wysylac impulsy do mozgu skalniajac mnie bym przyjechal z podrecznym sprzetem do samoobrony

Ty Tomek to jednak masz "wyrabowane"

:tongue4::wink4:

Opublikowano

:embarrassed: uuu jaki kwiatuch :gwizdanie:

tyle, że z tego "rodzynka" to widzę, że się "synek" stał bardziej :polew:

podręczny sprzęt do samoobrony (czyt. maseczka z lodem na oczy)? bidulek :(

nie zawstydzaj mnie, mialem na mysli butelke i 2 kieliszki :gwizdanie:

Opublikowano

podręczny sprzęt do samoobrony (czyt. maseczka z lodem na oczy)? bidulek :(

Dobre :good:

Tomek :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:embarrassed: uuu jaki kwiatuch :gwizdanie:

tyle, że z tego "rodzynka" to widzę, że się "synek" stał bardziej :polew:

podręczny sprzęt do samoobrony (czyt. maseczka z lodem na oczy)? bidulek :(

dobry tekst serio dobry :good: :good: :good: :good:

no Deck widze ze podpadles :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.