Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta , dwie wypowiedzi zaraz strona :).

Nudzi mi się w pracy (tak ,co do bidulka) ,schematyczne robota dzisiaj jakaś taka jest.

Nie przeszkadzam :wink4:, trza posprzątać i za 40 minut idę do dom :dance:.

Trzymajcie się.

Oj nie, teraz to skracamy cytaty :D

Nie przeszkadzasz.. chyba,że badboy coś szczególnego planuje :gwizdanie:

Baw się dobrze :hi:

Tak ugodowy, ale robisz i tak co chcesz tylko, że po kryjomu :wink4:

Różowy się wkurzy jeśli przekroczymy 500 :D

no wiesz masz mnie aż za takiego konspiratora :tongue4: tymczasem ja niewinny jestem w tej kwestii :wink4:

e tam różowy się ucieszy jak będzie tym 500-setnym :decayed:

A mam mam konspiratorze :D

W tej kwestii... um... to ciekawe w której uważasz, że jest inaczej :wink4:

Różowy się ucieszy jeśli on przekroczy 500, ale jeśli my go wyprzedzimy... to nie byłabym tego taka pewna :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ta , dwie wypowiedzi zaraz strona :).

Nudzi mi się w pracy (tak ,co do bidulka) ,schematyczne robota dzisiaj jakaś taka jest.

Nie przeszkadzam :wink4:, trza posprzątać i za 40 minut idę do dom :dance:.

Trzymajcie się.

Oj nie, teraz to skracamy cytaty :D

Nie przeszkadzasz.. chyba,że badboy coś szczególnego planuje :gwizdanie:

Baw się dobrze :hi:

Tak ugodowy, ale robisz i tak co chcesz tylko, że po kryjomu :wink4:

Różowy się wkurzy jeśli przekroczymy 500 :D

no wiesz masz mnie aż za takiego konspiratora :tongue4: tymczasem ja niewinny jestem w tej kwestii :wink4:

e tam różowy się ucieszy jak będzie tym 500-setnym :decayed:

A mam mam konspiratorze :D

W tej kwestii... um... to ciekawe w której uważasz, że jest inaczej :wink4:

Różowy się ucieszy jeśli on przekroczy 500, ale jeśli my go wyprzedzimy... to nie byłabym tego taka pewna :tongue4:

hm czy ja coś planuję? raczej nie ale widzę iż Ty coś zagadujesz :naughty:

a apropos niewinności, to czy z faceta który w każdym stopniu jest niewinny, miałabyś jakikolwiek pożytek :naughty::decayed:?

Opublikowano

Ta , dwie wypowiedzi zaraz strona :).

Nudzi mi się w pracy (tak ,co do bidulka) ,schematyczne robota dzisiaj jakaś taka jest.

Nie przeszkadzam :wink4:, trza posprzątać i za 40 minut idę do dom :dance:.

Trzymajcie się.

Oj nie, teraz to skracamy cytaty :D

Nie przeszkadzasz.. chyba,że badboy coś szczególnego planuje :gwizdanie:

Baw się dobrze :hi:

Tak ugodowy, ale robisz i tak co chcesz tylko, że po kryjomu :wink4:

Różowy się wkurzy jeśli przekroczymy 500 :D

no wiesz masz mnie aż za takiego konspiratora :tongue4: tymczasem ja niewinny jestem w tej kwestii :wink4:

e tam różowy się ucieszy jak będzie tym 500-setnym :decayed:

A mam mam konspiratorze :D

W tej kwestii... um... to ciekawe w której uważasz, że jest inaczej :wink4:

Różowy się ucieszy jeśli on przekroczy 500, ale jeśli my go wyprzedzimy... to nie byłabym tego taka pewna :tongue4:

hm czy ja coś planuję? raczej nie ale widzę iż Ty coś zagadujesz :naughty:

a apropos niewinności, to czy z faceta który w każdym stopniu jest niewinny, miałabyś jakikolwiek pożytek :naughty::decayed:?

Wiadomo, że nie i to się tyczy obu stron :naughty:

I ja nic nie zagaduję! Ukazuję jedynie, że czasem jestem w stanie pochylić się ku kompromisom i zapytać o zdanie innych :decayed:

Opublikowano

hello :notworthy:

Synki i...

Wilmo hahahahha widze ze sie u nas Pani konkretnie zasiedziala :rolleyes:

Opublikowano

hello :notworthy:

Synki i...

Wilmo hahahahha widze ze sie u nas Pani konkretnie zasiedziala :rolleyes:

hahaha własnym oczom nie wierzę kto sie to pojawił, co Ciebie epoka lodowcowa dopadła czy co ? zafujało Cię ??? bo to juz rozne teorie spiskowe wymyślali :tongue4:

Opublikowano

hello :notworthy:

Synki i...

Wilmo hahahahha widze ze sie u nas Pani konkretnie zasiedziala :rolleyes:

Oooo witamyyyy :bry:

No jakoś się zadomowiłam... do czasu aż mnie wyrzucicie :tongue4:

Gdzie Pan był kiedy Pana nie było?

Opublikowano

hello :notworthy:

Synki i...

Wilmo hahahahha widze ze sie u nas Pani konkretnie zasiedziala :rolleyes:

hahaha własnym oczom nie wierzę kto sie to pojawił, co Ciebie epoka lodowcowa dopadła czy co ? zafujało Cię ??? bo to juz rozne teorie spiskowe wymyślali :tongue4:

kurde mom takie zaleglosci ze chyba nie ma szans zebych te wszystkie strony zadrobil ;(

w skrocie... masa roboty w.. robocie koniec roku i normlanie dym jest ze nawet sniadania nie ma kiedy zjesc :no:

a poza tym.. Magda potrzebuje duuuuzo czasu :P no i jeszcze pare waznych spraw... latania zalatwiania.. ze nawet na forum nie siadalem bo wiem ze jak sie siadzie to tu godzinka tam godzinka i czas leci jak szalony ;(

Opublikowano

hello :notworthy:

Synki i...

Wilmo hahahahha widze ze sie u nas Pani konkretnie zasiedziala :rolleyes:

hahaha własnym oczom nie wierzę kto sie to pojawił, co Ciebie epoka lodowcowa dopadła czy co ? zafujało Cię ??? bo to juz rozne teorie spiskowe wymyślali :tongue4:

kurde mom takie zaleglosci ze chyba nie ma szans zebych te wszystkie strony zadrobil ;(

w skrocie... masa roboty w.. robocie koniec roku i normlanie dym jest ze nawet sniadania nie ma kiedy zjesc :no:

a poza tym.. Magda potrzebuje duuuuzo czasu :P no i jeszcze pare waznych spraw... latania zalatwiania.. ze nawet na forum nie siadalem bo wiem ze jak sie siadzie to tu godzinka tam godzinka i czas leci jak szalony ;(

jaja cały rok obijania w robocie to w ostatnich tygodniach trza coś porobić :tongue4:

no nie godej że poświęcasz więcej czasu Magdzie niż b7mce :tongue4:

czekom na odp na pw :wink4:

Opublikowano

lece... bede pozniej.. mam nadz ze znajde jeszcze dzis czas :rolleyes:

3majcie sie tam i w ogole pozdrowienia dla wszystkich ;)

w ogole jakis czas temu Angrego spotkalem w niedobczycach hehe :naughty:

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 18:21_________________________________________________

hello :notworthy:

Synki i...

Wilmo hahahahha widze ze sie u nas Pani konkretnie zasiedziala :rolleyes:

hahaha własnym oczom nie wierzę kto sie to pojawił, co Ciebie epoka lodowcowa dopadła czy co ? zafujało Cię ??? bo to juz rozne teorie spiskowe wymyślali :tongue4:

kurde mom takie zaleglosci ze chyba nie ma szans zebych te wszystkie strony zadrobil ;(

w skrocie... masa roboty w.. robocie koniec roku i normlanie dym jest ze nawet sniadania nie ma kiedy zjesc :no:

a poza tym.. Magda potrzebuje duuuuzo czasu :P no i jeszcze pare waznych spraw... latania zalatwiania.. ze nawet na forum nie siadalem bo wiem ze jak sie siadzie to tu godzinka tam godzinka i czas leci jak szalony ;(

jaja cały rok obijania w robocie to w ostatnich tygodniach trza coś porobić :tongue4:

no nie godej że poświęcasz więcej czasu Magdzie niż b7mce :tongue4:

czekom na odp na pw :wink4:

poszlo pw ;)

no tak sie jakos sklada ze w wiekszosci jak widze Magde to i b7ke tez widze :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

hello :notworthy:

Synki i...

Wilmo hahahahha widze ze sie u nas Pani konkretnie zasiedziala :rolleyes:

hahaha własnym oczom nie wierzę kto sie to pojawił, co Ciebie epoka lodowcowa dopadła czy co ? zafujało Cię ??? bo to juz rozne teorie spiskowe wymyślali :tongue4:

kurde mom takie zaleglosci ze chyba nie ma szans zebych te wszystkie strony zadrobil ;(

w skrocie... masa roboty w.. robocie koniec roku i normlanie dym jest ze nawet sniadania nie ma kiedy zjesc :no:

a poza tym.. Magda potrzebuje duuuuzo czasu :P no i jeszcze pare waznych spraw... latania zalatwiania.. ze nawet na forum nie siadalem bo wiem ze jak sie siadzie to tu godzinka tam godzinka i czas leci jak szalony ;(

jaja cały rok obijania w robocie to w ostatnich tygodniach trza coś porobić :tongue4:

no nie godej że poświęcasz więcej czasu Magdzie niż b7mce :tongue4:

czekom na odp na pw :wink4:

A co by w tym złego było?! :bicz3:

Właśnie bardzo dobrze, jeśli kobiecie poświęca najwięcej czasu :!:

Opublikowano

hello :notworthy:

Synki i...

Wilmo hahahahha widze ze sie u nas Pani konkretnie zasiedziala :rolleyes:

hahaha własnym oczom nie wierzę kto sie to pojawił, co Ciebie epoka lodowcowa dopadła czy co ? zafujało Cię ??? bo to juz rozne teorie spiskowe wymyślali :tongue4:

kurde mom takie zaleglosci ze chyba nie ma szans zebych te wszystkie strony zadrobil ;(

w skrocie... masa roboty w.. robocie koniec roku i normlanie dym jest ze nawet sniadania nie ma kiedy zjesc :no:

a poza tym.. Magda potrzebuje duuuuzo czasu :P no i jeszcze pare waznych spraw... latania zalatwiania.. ze nawet na forum nie siadalem bo wiem ze jak sie siadzie to tu godzinka tam godzinka i czas leci jak szalony ;(

jaja cały rok obijania w robocie to w ostatnich tygodniach trza coś porobić :tongue4:

no nie godej że poświęcasz więcej czasu Magdzie niż b7mce :tongue4:

czekom na odp na pw :wink4:

A co by w tym złego było?! :bicz3:

Właśnie bardzo dobrze, jeśli kobiecie poświęca najwięcej czasu :!:

nic nic poprawił się powyżej :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

hello :notworthy:

Synki i...

Wilmo hahahahha widze ze sie u nas Pani konkretnie zasiedziala :rolleyes:

hahaha własnym oczom nie wierzę kto sie to pojawił, co Ciebie epoka lodowcowa dopadła czy co ? zafujało Cię ??? bo to juz rozne teorie spiskowe wymyślali :tongue4:

kurde mom takie zaleglosci ze chyba nie ma szans zebych te wszystkie strony zadrobil ;(

w skrocie... masa roboty w.. robocie koniec roku i normlanie dym jest ze nawet sniadania nie ma kiedy zjesc :no:

a poza tym.. Magda potrzebuje duuuuzo czasu :P no i jeszcze pare waznych spraw... latania zalatwiania.. ze nawet na forum nie siadalem bo wiem ze jak sie siadzie to tu godzinka tam godzinka i czas leci jak szalony ;(

jaja cały rok obijania w robocie to w ostatnich tygodniach trza coś porobić :tongue4:

no nie godej że poświęcasz więcej czasu Magdzie niż b7mce :tongue4:

czekom na odp na pw :wink4:

A co by w tym złego było?! :bicz3:

Właśnie bardzo dobrze, jeśli kobiecie poświęca najwięcej czasu :!:

nic nic poprawił się powyżej :decayed: :decayed: :decayed:

Tak, że widzi 2 w 1! Zamiast ją przede wszystkim :no:

Ręce opadają :(

Opublikowano

hello :notworthy:

Synki i...

Wilmo hahahahha widze ze sie u nas Pani konkretnie zasiedziala :rolleyes:

hahaha własnym oczom nie wierzę kto sie to pojawił, co Ciebie epoka lodowcowa dopadła czy co ? zafujało Cię ??? bo to juz rozne teorie spiskowe wymyślali :tongue4:

kurde mom takie zaleglosci ze chyba nie ma szans zebych te wszystkie strony zadrobil ;(

w skrocie... masa roboty w.. robocie koniec roku i normlanie dym jest ze nawet sniadania nie ma kiedy zjesc :no:

a poza tym.. Magda potrzebuje duuuuzo czasu :P no i jeszcze pare waznych spraw... latania zalatwiania.. ze nawet na forum nie siadalem bo wiem ze jak sie siadzie to tu godzinka tam godzinka i czas leci jak szalony ;(

jaja cały rok obijania w robocie to w ostatnich tygodniach trza coś porobić :tongue4:

no nie godej że poświęcasz więcej czasu Magdzie niż b7mce :tongue4:

czekom na odp na pw :wink4:

A co by w tym złego było?! :bicz3:

Właśnie bardzo dobrze, jeśli kobiecie poświęca najwięcej czasu :!:

nic nic poprawił się powyżej :decayed: :decayed: :decayed:

Tak, że widzi 2 w 1! Zamiast ją przede wszystkim :no:

Ręce opadają :(

i nie tylko :decayed: :decayed: :decayed:

a tak na poważnie nie martw się wszystko jest w jak najlepszym porządku, tak sobie pozwoliliśmy zażartować :decayed::naughty:

Opublikowano

... no tak sie jakos sklada ze w wiekszosci jak widze Magde to i b7ke tez widze :decayed: :decayed: :decayed:

Co on tą biedną Magdę w tym angolu trzyma :?: Pilnuje mu tego auta czy co :mysli:

Opublikowano

ukłuliśmy kobietę dominującą :tongue4:

ale to tak pół żartem pół serio było :decayed: oczywiście :)[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 18:35_________________________________________________

... no tak sie jakos sklada ze w wiekszosci jak widze Magde to i b7ke tez widze :decayed: :decayed: :decayed:

Co on tą biedną Magdę w tym angolu trzyma :?: Pilnuje mu tego auta czy co :mysli:

przynajmniej Magda czuje się w nim jak "kierowca" :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 18:36_________________________________________________Robercik się odezwał :decayed:

Opublikowano

ukłuliśmy kobietę dominującą :tongue4:

ale to tak pół żartem pół serio było :decayed: oczywiście :)[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 18:35_________________________________________________

... no tak sie jakos sklada ze w wiekszosci jak widze Magde to i b7ke tez widze :decayed: :decayed: :decayed:

Co on tą biedną Magdę w tym angolu trzyma :?: Pilnuje mu tego auta czy co :mysli:

przynajmniej Magda czuje się w nim jak "kierowca" :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 18:36_________________________________________________Robercik się odezwał :decayed:

Jeszcze się odgryzę zobaczysz :D

Robert się pojawił, bo nie chce przegapić 500 strony :polew:

Opublikowano

ukłuliśmy kobietę dominującą :tongue4:

ale to tak pół żartem pół serio było :decayed: oczywiście :)[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 18:35_________________________________________________

... no tak sie jakos sklada ze w wiekszosci jak widze Magde to i b7ke tez widze :decayed: :decayed: :decayed:

Co on tą biedną Magdę w tym angolu trzyma :?: Pilnuje mu tego auta czy co :mysli:

przynajmniej Magda czuje się w nim jak "kierowca" :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 18:36_________________________________________________Robercik się odezwał :decayed:

Jeszcze się odgryzę zobaczysz :D

Robert się pojawił, bo nie chce przegapić 500 strony :polew:

nie popuści warszawianka no :>

ukłucia potrafią byc czasami przyjemne :tongue4::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ukłuliśmy kobietę dominującą :tongue4:

ale to tak pół żartem pół serio było :decayed: oczywiście :)[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 18:35_________________________________________________

... no tak sie jakos sklada ze w wiekszosci jak widze Magde to i b7ke tez widze :decayed: :decayed: :decayed:

Co on tą biedną Magdę w tym angolu trzyma :?: Pilnuje mu tego auta czy co :mysli:

przynajmniej Magda czuje się w nim jak "kierowca" :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 18:36_________________________________________________Robercik się odezwał :decayed:

Jeszcze się odgryzę zobaczysz :D

Robert się pojawił, bo nie chce przegapić 500 strony :polew:

nie popuści warszawianka no :>

ukłucia potrafią byc czasami przyjemne :tongue4::decayed: :decayed: :decayed:

Nie odpuszczę mowy nie ma :thumbup:

Co do ukłuć, to jakieś fantazje? :hahaha:

Opublikowano

ukłuliśmy kobietę dominującą :tongue4:

ale to tak pół żartem pół serio było :decayed: oczywiście :)[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 18:35_________________________________________________

... no tak sie jakos sklada ze w wiekszosci jak widze Magde to i b7ke tez widze :decayed: :decayed: :decayed:

Co on tą biedną Magdę w tym angolu trzyma :?: Pilnuje mu tego auta czy co :mysli:

przynajmniej Magda czuje się w nim jak "kierowca" :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 18:36_________________________________________________Robercik się odezwał :decayed:

Jeszcze się odgryzę zobaczysz :D

Robert się pojawił, bo nie chce przegapić 500 strony :polew:

nie popuści warszawianka no :>

ukłucia potrafią byc czasami przyjemne :tongue4::decayed: :decayed: :decayed:

Nie odpuszczę mowy nie ma :thumbup:

Co do ukłuć, to jakieś fantazje? :hahaha:

co do ukłucia to niekoniecznie fantazje :wink4: u nas tak po prostu się mówi apropo czegoś :naughty::decayed:

Opublikowano

ukłuliśmy kobietę dominującą :tongue4:

ale to tak pół żartem pół serio było :decayed: oczywiście :)[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 18:35_________________________________________________

... no tak sie jakos sklada ze w wiekszosci jak widze Magde to i b7ke tez widze :decayed: :decayed: :decayed:

Co on tą biedną Magdę w tym angolu trzyma :?: Pilnuje mu tego auta czy co :mysli:

przynajmniej Magda czuje się w nim jak "kierowca" :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 18:36_________________________________________________Robercik się odezwał :decayed:

Jeszcze się odgryzę zobaczysz :D

Robert się pojawił, bo nie chce przegapić 500 strony :polew:

nie popuści warszawianka no :>

ukłucia potrafią byc czasami przyjemne :tongue4::decayed: :decayed: :decayed:

Nie odpuszczę mowy nie ma :thumbup:

Co do ukłuć, to jakieś fantazje? :hahaha:

co do ukłucia to niekoniecznie fantazje :wink4: u nas tak po prostu się mówi apropo czegoś :naughty::decayed:

Ok rozumiem tą delikatną aluzję :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.