Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak myślałem,że Zwątpisz :tongue4:

W co zwątpię? :chytry:

Wystraszysz się skypa :)

Ja wiem czy to strach... Myślę, że inne powody mną kierowały, a jeden z nich został wymieniony przeze mnie :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oki Skarbie ja też spadam do wyrka :buziak: :buziak: :buziak::friends::witch: :witch: :witch: :witch: :> do następnego...[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:42_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

Oki Skarbie ja też spadam do wyrka :buziak: :buziak: :buziak::friends::witch: :witch: :witch: :witch: :> do następnego...[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:42_________________________________________________ :hi:

Ano ja też lecę. Wyrko pościelone, trzeba korzystać, bo jutro trzeba się pomęczyć.

Do jutra :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi: z rana
Opublikowano
  • Autor

:siema: spamerzy :tongue4:

:hi:

autko wypucowane :?: :>

Opublikowano

:siema: spamerzy :tongue4:

:hi:

autko wypucowane :?: :>

A po co :naughty: jutro sobota jest :decayed:

Robert poszukasz mi, gdzie się znajduje i jaki ma nr. czujnik G65 :?: to jest ten od ciśnienia klimatyzacji :wink4:

Opublikowano
:hi: w wigilijny dzień gratki Robert 500 :gwizdanie:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

Panowie, gdyby później nie było okazji, bo wiadomo dzień nieco zalatany... to zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wam wszystkim życzę :)

Opublikowano
  • Autor

:bry:

Panowie, gdyby później nie było okazji, bo wiadomo dzień nieco zalatany... to zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wam wszystkim życzę :)

w imieniu panów dziękuje i z wzajemnością :)

Opublikowano

:hi: z rańca :>

Opublikowano

:bry:

Panowie, gdyby później nie było okazji, bo wiadomo dzień nieco zalatany... to zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wam wszystkim życzę :)

w imieniu panów dziękuje i z wzajemnością :)

Dziękuję :wstydliwy::)

Opublikowano

:hi: z rańca :>

:hi::bry: Wszystkim

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:siema: spamerzy :tongue4:

:hi:

autko wypucowane :?: :>

Moje też-obok plcu spotowego :)[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:04_________________________________________________

:bry:

Panowie, gdyby później nie było okazji, bo wiadomo dzień nieco zalatany... to zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wam wszystkim życzę :)

Tobie również Radosnych, Spokojnych Swiąt,Bogatego Dzieciątka :wink4:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:10_________________________________________________No i Smacznej Parówki :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:04_________________________________________________

:bry:

Panowie, gdyby później nie było okazji, bo wiadomo dzień nieco zalatany... to zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wam wszystkim życzę :)

Tobie również Radosnych, Spokojnych Swiąt,Bogatego Dzieciątka :wink4:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:10_________________________________________________No i Smacznej Parówki :gwizdanie: :kox:

Może bez żadnych dzieciaków... :gwizdanie: Ale tak to dziękuję :tongue4: Paróweczko :wink4:

Opublikowano

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:04_________________________________________________

:bry:

Panowie, gdyby później nie było okazji, bo wiadomo dzień nieco zalatany... to zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wam wszystkim życzę :)

Tobie również Radosnych, Spokojnych Swiąt,Bogatego Dzieciątka :wink4:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:10_________________________________________________No i Smacznej Parówki :gwizdanie: :kox:

Może bez żadnych dzieciaków... :gwizdanie: Ale tak to dziękuję :tongue4: Paróweczko :wink4:

Bogatego Dzieciątka,czyli wypasionych prezentw :naughty:
Opublikowano

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:04_________________________________________________

:bry:

Panowie, gdyby później nie było okazji, bo wiadomo dzień nieco zalatany... to zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wam wszystkim życzę :)

Tobie również Radosnych, Spokojnych Swiąt,Bogatego Dzieciątka :wink4:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:10_________________________________________________No i Smacznej Parówki :gwizdanie: :kox:

Może bez żadnych dzieciaków... :gwizdanie: Ale tak to dziękuję :tongue4: Paróweczko :wink4:

Bogatego Dzieciątka,czyli wypasionych prezentw :naughty:

Co za ulga... hahaha :polew: To dziękuję i wzajemnie :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.