Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dobra już wiem. Jak masz Firefoxa to "narzędzia" > "opcje" > "zaawansowane" i odhacz sobie sprawdzanie pisowni.

W IE możesz pogrzebać też "Narzędzia"> "Opcje internetowe"... ale ręki sobie nie dam uciąć.

nie ptrafię znaleźć
Musicie mi się pokazać
coś za coś dawaj swoje foty :naughty:

myślisz że to dobry pomysł ? :decayed: :decayed: :decayed:

pewnie będzie się wstydzić :cool1:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 16:03_________________________________________________
max 130zł
a gdzie to zamawiasz :?:

W sklepie za oceanem :decayed:

kiedy to zamawiasz, jak co to można się dołączyć :naughty:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
max 130zł
a gdzie to zamawiasz :?:

W sklepie za oceanem :decayed:

kiedy to zamawiasz, jak co to można się dołączyć :naughty:

Najprawdopodobniej jutro, tak czy siak zamawiam tego więcej i jak dojdzie to dam znać :wink4:

Opublikowano

:hi: spamerów , masakra niecały jeden dzień a tu jeb 20 stron do przodu :shocked:

:good::naughty:

Opublikowano
Najprawdopodobniej jutro, tak czy siak zamawiam tego więcej i jak dojdzie to dam znać
to fajnie :good:
spamerów , masakra niecały jeden dzień a tu jeb 20 stron do przodu

:hi:
Opublikowano

:hi: spamerów , masakra niecały jeden dzień a tu jeb 20 stron do przodu :shocked:

:good::naughty:

ktoś musi jak inni zaniedbują :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Wszystkim :hi: :>

:hi:
ktoś musi jak inni zaniedbują
dokładnie :good:
Opublikowano

5 days - Deathline :naughty:

Opublikowano

była twarda, ale potem tylko :sick3: :sick3: :sick3: ogólnie to w rodzinie sami abstynęci nie było z kim wypić, zresztą ja też najlepszy nie jestem 1 piwko na tydzień :confused4:

O no to jak abstynenci, to już im się chwali :>

A 1 piwko na tydzień, moim skromnym zdaniem, całkowicie wystarcza :tongue4:

A moim skromnym zdaniem tak 1 piwko na godzinę-wieczorkiem przy kompie,na forum :evil::decayed::tongue4:
Opublikowano
ociec rydzyk wysiedział tylną kanapę za pasażerem :polew:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 16:29_________________________________________________

A moim skromnym zdaniem tak 1 piwko na godzinę-wieczorkiem przy kompie,na forum

ja preferuję dobry sex niż pifko :polew:
Opublikowano

U mnie cierpliwości praktycznie brak... tylko w rzadkich niezwykle sytuacjach jak sobie coś postanowię... ale to też nie w każdej. Muszę się zaprzeć jak osioł i wtedy daję radę :tongue4:

To pewnie całkiem pokaźną kolekcję tych modeli masz... :wink4:

To w związku z tym jedziesz do sanatorium? Namęczysz się biedaku :confused4:

Tam to dopiero się Chłopak popsuje-alkohol,tłum kobiet -masakra :evil: :evil: :polew:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

140595_x600.jpg

Takie coś Panowie, będę zamawiać jak co :wink4:

jaki koszt :?:

max 130zł ale ile konkretnie, to jeszcze do końca pewny nie jestem :)

to daj znac jak juz bedziesz wiedzial na 100% :wink4:

na allegro jest taka sama ale kapke drozsza

Opublikowano
ociec rydzyk wysiedział tylną kanapę za pasażerem :polew:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 16:29_________________________________________________

A moim skromnym zdaniem tak 1 piwko na godzinę-wieczorkiem przy kompie,na forum

ja preferuję dobry sex niż pifko :polew:

350 tysi w benie nawalili, no tak trza było moherów odwiedzać :angry: po co oszczędzać na autach jak moherowe emeryturki tankują, żal :)

Opublikowano
to daj znac jak juz bedziesz wiedzial na 100%
ok :)
Tam to dopiero się Chłopak popsuje-alkohol,tłum kobiet -masakra
same 60letnie mega d*py :sick3: :sick3:
zobaczcie ostatnia fotke

http://otomoto.pl/mercedes-benz-e-320-panorama-super-stan-hit-dnia-C15348961.html

ociec rydzyk wysiedział tylną kanapę za pasażerem

a widzieliście ten kolor szary metalik :polew:
Opublikowano

:hi:

czy moge czuc sie zaporszony na sobote? :naughty:

i drugie pytanie :kox:

czy ktorys z kolegow posiada vag tacho?

Opublikowano

niech nam mohery lepiej na rezanie dają, zrobią większy pożytek :decayed:

Opublikowano
350 tysi w benie nawalili, no tak trza było moherów odwiedzać
co się tak wpieniasz przecie to nie Twoja kasa :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 16:42_________________________________________________

:hi:

czy moge czuc sie zaporszony na sobote? :naughty:

i drugie pytanie :kox:

czy ktorys z kolegow posiada vag tacho?

:hi: :hi:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 16:42_________________________________________________
czy ktorys z kolegow posiada vag tacho?
na pewno nie na pierwszej wizycie :cool1:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

czy moge czuc sie zaporszony na sobote? :naughty:

i drugie pytanie :kox:

czy ktorys z kolegow posiada vag tacho?

:hi:Wrzosu

ja cię już w zeszłym roku zapraszałem na spota wiec wpadaj śmiało :good:

Opublikowano

:hi:

czy moge czuc sie zaporszony na sobote? :naughty:

i drugie pytanie :kox:

czy ktorys z kolegow posiada vag tacho?

pewnie do nas może wpaść każdy :wink4: u nas zawsze rodzinna atmosfera, kulturalni, inteligentni pełni dobrego humoru ludzie lubiący sobie pociągnąć Krupnika od czasu do czasu albo częściej :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 16:44_________________________________________________

350 tysi w benie nawalili, no tak trza było moherów odwiedzać
co się tak wpieniasz przecie to nie Twoja kasa :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 16:42_________________________________________________

:hi:

czy moge czuc sie zaporszony na sobote? :naughty:

i drugie pytanie :kox:

czy ktorys z kolegow posiada vag tacho?

:hi: :hi:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 16:42_________________________________________________
czy ktorys z kolegow posiada vag tacho?
na pewno nie na pierwszej wizycie :cool1:

nie wpieniam się ale dla mnie to po prostu żal i tyle :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.