Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

650 :naughty:

Czym przyjedziesz maluchem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

:good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no Badboy jakbys kuuuu sciagnal 650 to by byl koks :kox:

masakrycznie piekne autko :tongue4:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 15:08_________________________________________________choc mi by tako stykła

http://otomoto.pl/bmw-650-i-automat-bezwypadkowy-serwi-C18029134.html

oczywiscie czorno :P lepiej coupe niz cabrio i oczywiscie lepiej z manualen :kox: jakbys widziol to bier :tongue4:

Opublikowano

tak [br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 14:25_________________________________________________bardzo sympatyczny i mądry facet

jego wątek :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199510.0

KFX został oddelegowany do kontaktu z ludzmi z Jastrzebia. Musieliśmy go wysłać na kurs hamstwa i małlomiasteczkowstwa i widać że pomogło...

Dogaduje się :naughty::decayed: :decayed:

Opublikowano

tak [br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 14:25_________________________________________________bardzo sympatyczny i mądry facet

jego wątek :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199510.0

KFX został oddelegowany do kontaktu z ludzmi z Jastrzebia. Musieliśmy go wysłać na kurs hamstwa i małlomiasteczkowstwa i widać że pomogło...

Dogaduje się :naughty::decayed: :decayed:

hahahahahahahahaahhaha dobre

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dogaduje sie teraz z Wami? :tongue4:

wczesniej był zbyt mily :tongue4:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi: Potrzebuje pomocy! mianowicie mam "wyszczał" z silnika na niskich obrotach i z reszta na wyższych tak samo... czy to może być świeca?
Opublikowano

:hi: Potrzebuje pomocy! mianowicie mam "wyszczał" z silnika na niskich obrotach i z reszta na wyższych tak samo... czy to może być świeca?

Kolego nie wiem czy pomoge ale widze ze masz gaz a z tego co mi wiadomo na niskich obrotach jak ostro przyspieszasz przy gazie to wlasnie strzela jakies zabezpieczenie ;)

kuympel mial tak akurat w astrze 1.6 moze masz podobna instalacje :decayed:

Opublikowano

KFX został oddelegowany do kontaktu z ludzmi z Jastrzebia. Musieliśmy go wysłać na kurs hamstwa i małlomiasteczkowstwa i widać że pomogło...

Dogaduje się :naughty: :decayed

O rzesz kurna :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dawny siemian powraca :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 21:04_________________________________________________Zazdrości ,czy stara się być niemiły :mysli:

Zazdrości :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Oooooo[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 21:07_________________________________________________Czy siemian to jest cysarok :naughty:

Opublikowano

B-B niby śląsk ale on jakby cesarok :)

Opublikowano

Kaj BB to Śląsk :gwizdanie:

Opublikowano

A pod jakie woj. podlegają ?

Opublikowano

Eee tam podlegają ,takie przylepy :cool1:

Opublikowano

seves zima je to na kole już nie jeździsz :tongue4:

no kolo lekko na bok ostatnio jakby poszlo :P[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:03_________________________________________________

Eee tam podlegają ,takie przylepy :cool1:

hehe toscie pogodali :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

hehe toscie pogodali :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Eee tam żarty :decayed:

Ale wiecie jak powstał pierwszy cysarok :naughty:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:09_________________________________________________Idę spać bo jutro I zm.

A o cysarokach to pogadamy na spocie :decayed:

:hi:

Opublikowano

no tego zech nie slyszol :naughty:

dowej :naughty:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:11_________________________________________________na spocie jak Cie styjc ni ma bo robisz :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

W ten c**jowy poranek

Opublikowano

dobry dzien :hi:

no normlanie jak w zeszlym roku ..

po chu... taki wakacje :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.