Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wróciłech z kibla :polew: :polew:

Aaaa jednak :naughty: :gwizdanie: :cool1:

Był pas startowy

:decayed:

Ja pierdyle w majty mi zagląda :shocked: :shocked: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja pierdyle w majty mi zagląda :shocked: :shocked: :polew: :polew: :polew:

:przebiegly::embarrassed:

Opublikowano

Ja pierdyle w majty mi zagląda :shocked: :shocked: :polew: :polew: :polew:

:przebiegly::embarrassed:

Twardziel :kox:

Opublikowano

Hammera :naughty: :gwizdanie

On mo taki śmiyszne rejestacje a to jest SK :decayed:

Opublikowano

On mo taki śmiyszne rejestacje a to jest SK :decayed:

:polew: :polew: :polew::good:

Opublikowano

[/size]_________________________________________________http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=5520&highlight=natural+shine :naughty::kox:

Wow czyje to ?

Hammera :naughty: :gwizdanie:

Ja nie mam takiej kozy i takich śmiesznych dokładek i lusterek w chromie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja nie mam takiej kozy i takich śmiesznych dokładek i lusterek w chromie :polew: :polew: :polew:

A nie ciulej bo chciałbyś takie :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja nie mam takiej kozy i takich śmiesznych dokładek i lusterek w chromie

Bo Cie niestyko, toż to gość z samych :gwizdanie: SK[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 22:03_________________________________________________OKI ja spadam :hi:

Robert szykuj się do pucowania mojej niuni :tongue4:

Opublikowano

Bo Cie niestyko, toż to gość z samych :gwizdanie: SK

No on tam od pepików bardzij :gwizdanie:

Ida spać pomału , rano trza wstać :kwasny:

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 22:09_________________________________________________

Robert szykuj się do pucowania mojej niuni :tongue4:

OK , Ty będziesz leczył mojego lapka a ja pucował Twój lakier :naughty::cool1:

PS. a w międzyczasie tu :drunk: .... i tam :drunk:

:decayed:

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 22:10_________________________________________________

OKI ja spadam :hi

Nara :hi:

Ja też spadam :hi:

Opublikowano

Bo Cie niestyko, toż to gość z samych :gwizdanie: SK

No on tam od pepików bardzij :gwizdanie:

Ida spać pomału , rano trza wstać :kwasny:

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 22:09_________________________________________________

Robert szykuj się do pucowania mojej niuni :tongue4:

OK , Ty będziesz leczył mojego lapka a ja pucował Twój lakier :naughty::cool1:

jakbyś widzioł jakimi te pepiki furami jeżdzą to by CI kopara opadła :tongue4:

roberto pisałeś kiedyś tam o jakimś środku którego używa się po umyciu auta i daje fajny efekt połysku, dodałeś że to jeden z lepszych kosmetyków jakie ostatnio wymyślili, dałeś też linka do tego specyfiku, kojarzysz o co mi chodzi ???

Opublikowano

roberto pisałeś kiedyś tam o jakimś środku którego używa się po umyciu auta i daje fajny efekt połysku, dodałeś że to jeden z lepszych kosmetyków jakie ostatnio wymyślili, dałeś też linka do tego specyfiku, kojarzysz o co mi chodzi ???

Tu masz wszystko >>> http://www.jaapee.pl/index.php?k198,depilacja

:decayed::kox:

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 22:14_________________________________________________

roberto pisałeś kiedyś tam o jakimś środku którego używa się po umyciu auta i daje fajny efekt połysku, dodałeś że to jeden z lepszych kosmetyków jakie ostatnio wymyślili, dałeś też linka do tego specyfiku, kojarzysz o co mi chodzi ???

A tak na serio to nie pamiętam o czym mówiłem :mysli:

Chyba , że chodzi Ci o Quick Detailer ? :mysli:

Opublikowano

roberto pisałeś kiedyś tam o jakimś środku którego używa się po umyciu auta i daje fajny efekt połysku, dodałeś że to jeden z lepszych kosmetyków jakie ostatnio wymyślili, dałeś też linka do tego specyfiku, kojarzysz o co mi chodzi ???

Tu masz wszystko >>> http://www.jaapee.pl/index.php?k198,depilacja

:decayed::kox:

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 22:14_________________________________________________

roberto pisałeś kiedyś tam o jakimś środku którego używa się po umyciu auta i daje fajny efekt połysku, dodałeś że to jeden z lepszych kosmetyków jakie ostatnio wymyślili, dałeś też linka do tego specyfiku, kojarzysz o co mi chodzi ???

A tak na serio to nie pamiętam o czym mówiłem :mysli:

Chyba , że chodzi Ci o Quick Detailer ? :mysli:

chyba to było to :good:

Opublikowano

Jeżeli tak to polecam m.in. ten >>> http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/samplery-1/chemical-guys/chemical-guys-pro-detailer-473ml.html ... jak co to można się kiedyś dogadać w więcej chłopa i kupić 1 galon ( 3.8 litra ) za ~ 190 zł :wink4:

Opublikowano

Jeżeli tak to polecam m.in. ten >>> http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/samplery-1/chemical-guys/chemical-guys-pro-detailer-473ml.html ... jak co to można się kiedyś dogadać w więcej chłopa i kupić 1 galon ( 3.8 litra ) za ~ 190 zł :wink4:

dzieki roberto! :good:

Opublikowano

dobry Synki :hi:

Opublikowano

:hi:

Siemanko z rana :)

Opublikowano

:hi:

Siemanko z rana :)

:hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 07:55_________________________________________________Artur do której wczoraj siedziałeś z Siemianem na Uniwarze?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.