Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tyle, ze to bylo special :tongue4:

Dobrze że Cie siłą nie wzieli :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tyle, ze to bylo special :tongue4:

pewnie pewnie- teraz się głupio "tumacz :evil: "
Opublikowano

Tyle, ze to bylo special :tongue4:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 09:56_________________________________________________ :sick3:

:mysli:

Opublikowano

Ide cos porobic bo tu normalnie cos nie teges sie dzieje :gwizdanie:

Opublikowano

Ide cos porobic bo tu normalnie cos nie teges sie dzieje :gwizdanie:

Sam żeś tak narobił, mnie tam nie było, a Robert mówił żeby jechać z Tobą :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ide cos porobic bo tu normalnie cos nie teges sie dzieje :gwizdanie:

tylko nie rób tego o czym wszyscy myślimy, że pójdziesz robić :gwizdanie:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Ide cos porobic bo tu normalnie cos nie teges sie dzieje :gwizdanie:

tylko nie rób tego o czym wszyscy myślimy, że pójdziesz robić :gwizdanie:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Czyżby brak siemiana :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

Ide cos porobic bo tu normalnie cos nie teges sie dzieje :gwizdanie:

tylko nie rób tego o czym wszyscy myślimy, że pójdziesz robić :gwizdanie:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Ja nie mam takich myśli i niechce wiedzieć co będzie robić :gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano
:facepalm: :facepalm: :facepalm:
Opublikowano

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

:polew:
Opublikowano

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Tak przed tym zabawa a teraz rozpacz :cool1:

Ok idę co zmajstrować w chacie

Opublikowano

Gryfik chlopie dorosnij :wink4:

Opublikowano

Gryfik chlopie dorosnij :wink4:

Taki wstyd :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Gryfik chlopie dorosnij :wink4:

i kto to mówi- całymi dniami wycierasz się z kolegami po stacjach benzynowych, spotach i popijawach a biedna Kasia sama w domu :no:

na szczęście ja znajdę w sobie tyle ludzkiego współczucia by dotrzymać jej towarzystwa :gwizdanie:

Opublikowano

Jadę sobie wczoraj ok. 22.30 spokojnie 1.30-1.40km/h trasą Żory/Pawłowice a tu ktoś pędzi ok 2.00km/h lewym pasem, najpierw przeszedł Siemian, a za nim..... Artur szaleniec :naughty: no i mieliśmy mini spocik na stacji Uniwar :gwizdanie: .

jeden dociera hamulce :decayed: a drugi podobno fure miedzy remontami oszczedza :kox:

dobrze ze nie lecieli pelnosprawnymi autkami :evil::kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ona tez sie spotyka ze swoimi kolezankami wiec nie rozumiem ,czemu ja bym nie mogl .

Seves no musze czasem go przegonic by czesc ciepla turbinki sie nie zasyfila :wink4: :>

Opublikowano

Gryfik chlopie dorosnij :wink4:

i kto to mówi- całymi dniami wycierasz się z kolegami po stacjach benzynowych, spotach i popijawach a biedna Kasia sama w domu :no:

na szczęście ja znajdę w sobie tyle ludzkiego współczucia by dotrzymać jej towarzystwa :gwizdanie:

oszzzz kur no tos teraz niezle pojechal :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 10:36_________________________________________________

Ona tez sie spotyka ze swoimi kolezankami wiec nie rozumiem ,czemu ja bym nie mogl .

Seves no musze czasem go przegonic by czesc ciepla turbinki sie nie zasyfila :wink4: :>

hehehe :good:

Opublikowano

Ostygli ,czy dalej trawią :gwizdanie:

Opublikowano

Ostygli ,czy dalej trawią :gwizdanie:

ty czuły na swoim punkcie jesteś jak Hammer albo co najmniej ja :polew:
Opublikowano

Moze nie jestem tak pedantyczny w stosunku do samochodu jak H4mm3R albo co najmniej Ty :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.