Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

0k panowie lece spać bo na 6.00 zjazd :dziura: i trza się wyspać ,trzymajcie się :hi:

kaj robisz na dole ?

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:58_________________________________________________

:siema:

Cześć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Robert masz tasme do kiery multi? wiem ze nie wszyscy pamietaja ale Ty pewnie dobrze o tym wiesz :tongue4:

nie mam :confused4:

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:00_________________________________________________Arek jakoś nam ostatnio szybko "odpada" :mysli:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert masz tasme do kiery multi? wiem ze nie wszyscy pamietaja ale Ty pewnie dobrze o tym wiesz :tongue4:

nie mam :confused4:

12sciezek musisz miec :confused4:

moje jedne z nastepnych rezan to czarna podsufitka i kiera 3ramienna multi [b7] tylko musze sie finansowo odbic.. potem kiedys zderzak i lakierem sie chce zajac bo mam pare glebokich rys:( takiego kupilem heh tylko czekam na doktora zeby mi sie silnikiem zajal i ustalil czy jest sens sie w ogole bawic w moje auto ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert chyba w tygodniu nie dam rady wpaść, może w jakąś sobote podjade...

ok ale teraz w sobotę chyba pójdę do roboty , a wieczorem moja odprawia urodziny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert chyba w tygodniu nie dam rady wpaść, może w jakąś sobote podjade...

ok ale teraz w sobotę chyba pójdę do roboty , a wieczorem moja odprawia urodziny :wink4:

oooo no Robert swietny pomysl, to wpadamy w sobote poznym popoludniem w kanale pokopac przy furach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tylko czekam na doktora zeby mi sie silnikiem zajal i ustalil czy jest sens sie w ogole bawic w moje auto ;(

:vaglogi::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mnie obgadujecie ale ja tylko na chwilkę bo zaraz zmykam do roboty :wallbash:

Artur no tu prawie zaklady szly w jakim tempie jestes w stanie spam nadrobic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo no Robert swietny pomysl, to wpadamy w sobote poznym popoludniem w kanale pokopac przy furach :gwizdanie:

taaa ... i moja mnie "wypisze z wiary" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde Robert znasz sie na benzynach? :naughty: mam logi :P kupilem kabel w zeszlym tyg zrobilem logi ale az mi sie wstyd przyznac jeszcze nie opanowalem techniki obrobienia tego i wrzucenia na forum :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to mi logi Krolu na spocie w kato w zeszlym tyg zrobil :P tylko tak mi obiecal ze je przejrzy wyslalem mu na maila pliki a nie chcialem go niepokoic i nie pytalem hehe i tak tydzien przelecial ... jakos mi zawsze glupio sie przypominac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja też powoli spadam ( wstaje o 5:00 :wallbash: ) a dziś nie poszedłem - wziąłem użeta :kox: jutro już trzeba wstać :kwasny:

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:16_________________________________________________

w sumie to mi logi Krolu na spocie w kato w zeszlym tyg zrobil :P tylko tak mi obiecal ze je przejrzy wyslalem mu na maila pliki a nie chcialem go niepokoic i nie pytalem hehe i tak tydzien przelecial ... jakos mi zawsze glupio sie przypominac :tongue4:

to pisz mu PW albo sam obrób w VAGLOG :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja też powoli spadam ( wstaje o 5:00 :wallbash: ) a dziś nie poszedłem - wziąłem użeta :kox: jutro już trzeba wstać :kwasny:

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:16_________________________________________________

w sumie to mi logi Krolu na spocie w kato w zeszlym tyg zrobil :P tylko tak mi obiecal ze je przejrzy wyslalem mu na maila pliki a nie chcialem go niepokoic i nie pytalem hehe i tak tydzien przelecial ... jakos mi zawsze glupio sie przypominac :tongue4:

to pisz mu PW albo sam obrób w VAGLOG :wink4:

dzieki Robert, mi sie dzis troche naszukales :thankyou2:

jeszcze raz

ja tez o 5:30 wstaje :confused4:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...