Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Robert nic na sile tak jak ktos napisal :) Ja wyszlam z inicjatywa, jesli kiedys bedziecie miec ochote spotkac sie tutaj to dajcie tylko znac ze jest jakas grupka i wszystko sie zorganizuje :) a tymczasem ja dezerteruje bo nie chce zeby to wygladalo ze ja na sile chce przerobic spoty Rybnickie na Żorskie :) bo to nie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Nikt nie mowi, że nie może tak być ale jak, skoro miejscowi 15 min i do domu?

Bo nikt nic nie zarezerwował , poza tym kto komu bronił tam stać dłużej , po drugie kto komu broni jechać do domu jak chce i kto chciał pojechał sobie do domu :cool1:

Nikt nikomu nic nie bronil. Komu rezerwować jak nie ma chetnych? ja i Natusiek, grzesiek26sg i Ewka, Arturoo i Mervin sie rozjechalismy dopiero ok 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam za was myśleć gdzie spoty robić :thumbdown:

A kiedyś Ty za nas pomyślał ? :mysli:

"Koza myślała i zdechła ... " :cool1::kox:

:tongue4:

Gdybym nie wspomniał o sękatej, to byś nie napisał o Andrzejkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas nie bedzie 26 od razu mowie bo robie do 17 a potem mam urodziny chrześniaka, ogolnie spoty w sb sa nie dla mnie, myśle, że to mozna zauwazyć.

Za dużo imprezujesz :gwizdanie: :cool1::tongue4:

Poza tym przez to spoty są raz w sobotę a na drugi raz w niedzielę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i Hammer, blant88 i cabriofan tez byli dluzej i tez chcieli sie gdzies udac ale ze tyle to trwalo to musieli sie zawinac do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowi, że nie może tak być ale jak, skoro miejscowi 15 min i do domu?

a może miejscowi mają też inne "obowiązki" w domu i dla nich 15 min na spocie to wszystko na co sobie mogą pozwolić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowi, że nie może tak być ale jak, skoro miejscowi 15 min i do domu?

Bo nikt nic nie zarezerwował , poza tym kto komu bronił tam stać dłużej , po drugie kto komu broni jechać do domu jak chce i kto chciał pojechał sobie do domu :cool1:

Tylko potem 80% ekipy była wkurwiona na "Rybniczan"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas nie bedzie 26 od razu mowie bo robie do 17 a potem mam urodziny chrześniaka, ogolnie spoty w sb sa nie dla mnie, myśle, że to mozna zauwazyć.

Za dużo imprezujesz :gwizdanie: :cool1::tongue4:

Poza tym przez to spoty są raz w sobotę a na drugi raz w niedzielę :wink4:

i Zawsze w nd jesteśmy. akurat mi wypadaja spoty tak, że mam dyzur i prace w sobote. pisze to tylko dlatego ze jak sie pewnie nie zjawimy 26.11 jesli w ogole dojdzie do spota to bedzie lament ze tyle gadali a teraz ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie wspomniał o sękatej, to byś nie napisał o Andrzejkach...

Ja to wysłałem 20 sek za Tobą :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowi, że nie może tak być ale jak, skoro miejscowi 15 min i do domu?

a może miejscowi mają też inne "obowiązki" w domu i dla nich 15 min na spocie to wszystko na co sobie mogą pozwolić :cool1:

Arek ok, wiem że masz małe dzieciatko wiec nie bede tematu rozwijał, dziwne jest tylko to, że odjechalo 90% miejscowych, ci co sa z poza Rb zostali wiec jakie to Rybnickie spoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowi, że nie może tak być ale jak, skoro miejscowi 15 min i do domu?

a może miejscowi mają też inne "obowiązki" w domu i dla nich 15 min na spocie to wszystko na co sobie mogą pozwolić :cool1:

Ciebie tłumaczy że masz dzidzie a reszta? [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:47_________________________________________________

Gdybym nie wspomniał o sękatej, to byś nie napisał o Andrzejkach...

Ja to wysłałem 20 sek za Tobą :cool1: :gwizdanie:

to telepata z Ciebie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu nic nie bronil. Komu rezerwować jak nie ma chetnych? ja i Natusiek, grzesiek26sg i Ewka, Arturoo i Mervin sie rozjechalismy dopiero ok 21.

No i OK , i komuś się coś złego stało ? Kto chciał to został , mogliście stać i do 23:00 , nikt wam nie broni przecież

[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:48_________________________________________________

to telepata z Ciebie :cool1:

Nie telepata , tylko akurat musieliśmy o tym samym pomyśleć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu nic nie bronil. Komu rezerwować jak nie ma chetnych? ja i Natusiek, grzesiek26sg i Ewka, Arturoo i Mervin sie rozjechalismy dopiero ok 21.

No i OK , i komuś się coś złego stało ? Kto chciał to został , mogliście stać i do 23:00 , nikt wam nie broni przecież

Jak grochem o ścianę :facepalm:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:50_________________________________________________

Nie telepata , tylko akurat musieliśmy o tym samym pomyśleć :cool1:

tylko ja 2min szybiej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie gorzej jak na wiejskiej :decayed: :decayed: :decayed:

a ty Kubańczyk co masz do powiedzenia :?:

czemu cię nie było na spocie :?: gdybyś był mógłbyś też jechać po nas bo pojechaliśmy do domu po godzinie.... a sory po 15 minutach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie tłumaczy że masz dzidzie a reszta?

A reszta się nie będzie nikomu tłumaczyć :cool1: Bo też nie musi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie tłumaczy że masz dzidzie a reszta?

A reszta się nie będzie nikomu tłumaczyć :cool1: Bo też nie musi :cool1:

To świadczy tylko o "Rybniczanach" co mają resztę osób z poza SR gdzieś...[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:53_________________________________________________To są moje osobiste odczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja 2min szybiej :cool1:

Jak już to 1 min ( a może 10 sek ) :cool1:

A ta buda koło uczelni gdzie byliśmy już chyba z 2razy na pizzy? Istniej to jeszcze?

22:35

Następny spot czyli byłoby to 26 ( sobota ) można by co zorganizować "andrzejkowego" , proponuję jak bodajże w zeszłym roku w "Sękatej" w Rb , trzeba oczywiście wcześniej zrobić rezerwację ... kto się pisze ?

22:36

I na pewno nie pisałem na ten temat bo Ty zacząłeś :cool1:

[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:54_________________________________________________

Ciebie tłumaczy że masz dzidzie a reszta?

A reszta się nie będzie nikomu tłumaczyć :cool1: Bo też nie musi :cool1:

To świadczy tylko o "Rybniczanach" co mają resztę osób z poza SR gdzieś...[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:53_________________________________________________To są moje osobiste odczucia

Twój tok myślenia ( baa Twoje "osobiste odczucia" ) jest/są jak najbardziej :good::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty Kubańczyk co masz do powiedzenia :?:

czemu cię nie było na spocie :?: gdybyś był mógłbyś też jechać po nas bo pojechaliśmy do domu po godzinie.... a sory po 15 minutach :decayed:

pamiętołech się po sobocie :decayed: wiesz jak to z imprezami na kubie, grubo :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...