Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

moja narazie...dmucha (odpukac) i cale szczescie :)

Logi robione, u Grzeska dmucha ok ;)

farciarz :decayed:

To by znaczyło , że ja też jestem farciarzem :mysli: ... chyba nie :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: dobry jestes :naughty:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:28_________________________________________________moze Ty mi robercie odpowiesz na moje pytanie powyzej :gwizdanie: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed:

Qrcze chcialbym je miecpodlaczone bo w a8 miodzio graly :slina:

Kup A8 :cool1: :gwizdanie:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Twoje miałeś bez wzmacniacza ? Ja w [b5] miałem też ze wzmacniaczem :mysli:

[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:33_________________________________________________

i ciekawe kaj bych parkowol pod grubom :mysli::decayed:

Jak to gdzie , tam gdzie ja :cool1: czyli w miejscu dla VIPów :gwizdanie: :cool1:

:przebiegly::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przednie bez i podlaczony do przednich jest ten piszczek i calosc do radia, a tylne tez sa bez, ale podlaczone sa do tylnego ze suba ORI ze wzmakiem[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:35_________________________________________________taa...miejsce dla VIPow tak jak kumple tam stal i koles z MDR naje**ny jak kopacza skasowal pare furek :confused4::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przednie bez i podlaczony do przednich jest ten piszczek i calosc do radia, a tylne tez sa bez, ale podlaczone sa do tylnego ze suba ORI ze wzmakiem

No ja miałem sedana może przez to różnice , w avancie jest subwoofer a w sedanie chyba nie :mysli: A8 jednak zalicza się do sedanów :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przednie bez i podlaczony do przednich jest ten piszczek i calosc do radia, a tylne tez sa bez, ale podlaczone sa do tylnego ze suba ORI ze wzmakiem

No ja miałem sedana może przez to różnice , w avancie jest subwoofer a w sedanie chyba nie :mysli: A8 jednak zalicza się do sedanów :cool1:

skadze...COUPE :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na serio , w tym może "diabeł pogrzebany" :mysli: Miałem sedana i głośniki w tylnej półce były ze wzmacniaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie stanie jak moc ze wzmaka podlaczy sie do nastepnego wzmaka :?:

nie wiem ale według mnie może paść końcówka mocy w tym "drugim" , może się mylę nie wiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...a moze wiesz, ktore kolory kabelkow z radia sa od sygnalu do wzmacniacza, bo moze bym sie pod nie podpial i dodatkowe dwa bym mial, czyli zamiast 7 mialbym 9 :kox:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:47_________________________________________________ :wallbash: ta tylko kto ma kluczyki do radia aby je wyjac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn :mysli: :?: moze proste ale jak to wyglada[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:52_________________________________________________poszukalem na allegro ale czy musza byc takie same ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.majsterkownia.pl/product-pol-117-Wyjmaki-do-radia-Vw-Audi-Mercedes-Benz-Becker-4-szt-KS-Tools.html

[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 22:02_________________________________________________http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=wyjmaki

samemu można sobie poradzić np. cienkim pilnikiem do paznokci , radio bez problemu wyłazi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jutro moja zonka bedzie bez pilniczkow :decayed:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 22:06_________________________________________________a na tej samej stronie to looknalem :)[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 22:06_________________________________________________no nic ide pelnic obowiazek malzenski :naughty: czyli spac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...