Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

To likwidujemy spoty w rybolu :naughty: nie bydziesz musioł 30 km jechać pogodać se z nami

przejechałbyś takie kilometry by H4mm3R'a zobaczyć i se znim pogadać :cool1:

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 09:30_________________________________________________widzisz ,a on jedzie

Jasne :good:

Ale żeby coś zjeść to nie, szukał bym bliżej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

no właśnie ,czyli zupełnie inaczej niż my ,

my jedziemy się spotkać,a przy okazji coś na ruszt wrzucić,

nieraz jest tak ,że jedziemy po pracy albo tuż przed ,H4mm3R nieraz po całym dniu spędzonym na uczelni więc się nie dziw ,że później byśmy coś wpieprzyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będę już Was dalej drażnił :decayed:................ale udało mi się :cool1:

Idę co pomajstrować :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będę już Was dalej drażnił :decayed:................ale udało mi się :cool1:

Idę co pomajstrować :przebiegly:

Pojydz, bo głodno godosz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

szkoda gdybym wiedział wczoraj że jedziecie to bym podjechał bo nie byłem tam jeszcze a przy okazji coś zjadł :drool:

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:

ku*** mać miałem jak byłem nad morzem kupić Wam wszystkim koszulki z napisem "MAM WYJEBANE" :wallbash:

:decayed:

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 17:16_________________________________________________

Tak jakbyś zgodł :gwizdanie:

To likwidujemy spoty w rybolu :naughty: nie bydziesz musioł 30 km jechać pogodać se z nami

Jo wiem że by Ci to pasowało, zaś 40zł więcej w kapsie zostanie co miesiąc :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:

ku*** mać miałem jak byłem nad morzem kupić Wam wszystkim koszulki z napisem "MAM WYJEBANE" :wallbash:

:decayed:

w pracy taką noszę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna wszystko co zagraniczne to nienażarte jak polski niymce :shocked:, jak przyjadą to po sklepach i yno żreć i żreć a biydnym by nie dali :gwizdanie:

No dobra następnym razem spot pod Kasjpeją :wink4:

będę miał II zmianę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tak jakbyś zgodł :gwizdanie:

To likwidujemy spoty w rybolu :naughty: nie bydziesz musioł 30 km jechać pogodać se z nami

Wiesiek my jednak mamy ten sam tok myślenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek my jednak mamy ten sam tok myślenia :decayed:

I po sprawie :gwizdanie:

Niektórzy więcej piszą w innych wątkach niż w naszym, no to zamykamy ten bajzel.

I tak oto za pomocą żarcia likwidują się spoty Rybnickie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Wiesiek, a jak tam sprawa tego mojego modułu :rolleyes: będzie co z tego :?: miałeś coś czasu żeby nad tym usiąść :?: tak tylko pytam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Wiesiek, a jak tam sprawa tego mojego modułu :rolleyes: będzie co z tego :?: miałeś coś czasu żeby nad tym usiąść :?: tak tylko pytam :>

Jutro się temu przyjrzę ale będzie rzeźba bo trza będzie się wpiąć pod maską do halogenów no i w bagażniku do centralnego o kierunkach nawet nie wspomnę. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Wiesiek, a jak tam sprawa tego mojego modułu :rolleyes: będzie co z tego :?: miałeś coś czasu żeby nad tym usiąść :?: tak tylko pytam :>

Jutro się temu przyjrzę ale będzie rzeźba bo trza będzie się wpiąć pod maską do halogenów no i w bagażniku do centralnego o kierunkach nawet nie wspomnę. :gwizdanie:

no to trzeba będzie spróbować albo olać sprawę.... jak będę rozbierał bagażnik żeby przerzucić zawieszenie to nie będę go składał spowrotem :> coś kabelków już załatwiłem (leżały sobie na budowie :gwizdanie: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek my jednak mamy ten sam tok myślenia :decayed:

I po sprawie :gwizdanie:

Niektórzy więcej piszą w innych wątkach niż w naszym, no to zamykamy ten bajzel.

I tak oto za pomocą żarcia likwidują się spoty Rybnickie.

:facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sytuacja napięta jak baranie jaja :kox:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 21:07_________________________________________________

no to trzeba będzie spróbować albo olać sprawę.... jak będę rozbierał bagażnik żeby przerzucić zawieszenie to nie będę go składał spowrotem :> coś kabelków już załatwiłem (leżały sobie na budowie :gwizdanie: )

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...