Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

napinka musi być wtedy strony lecą :polew:

Eeee tam lecą, następny spot robimy gdzieś w pizzeri bo Artur lubi pizzę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

a ja myślałem że Artur lubi mięsiwo :mysli:

No właśnie :naughty:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 21:15_________________________________________________Spadam narka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że Artur lubi mięsiwo :mysli:

No właśnie :naughty:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 21:15_________________________________________________Spadam narka :hi:

idź idź rumcajsie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że Artur lubi mięsiwo :mysli:

No właśnie :naughty:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 21:15_________________________________________________Spadam narka :hi:

3m sie Wiesiu :hi:

no wlasnie ze to dziala zauwazylem bo codziennie musze spam nadrabiac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napinka musi być wtedy strony lecą :polew:

Eeee tam lecą, następny spot robimy gdzieś w pizzeri bo Artur lubi pizzę :decayed:

mną sie nie sugeruj ,bardziej miałem na myśli Wszystkich ,a poza tym luz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek my jednak mamy ten sam tok myślenia :decayed:

I po sprawie :gwizdanie:

Niektórzy więcej piszą w innych wątkach niż w naszym, no to zamykamy ten bajzel.

I tak oto za pomocą żarcia likwidują się spoty Rybnickie.

którzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja też się zbieram...

jutro ostatnia szychta i do domciu, ciężki był ten tydzień po takim wolnym :decayed:

do zaś :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawet jeśli to nie można :gwizdanie: :cool1:

przecież każdy z nas pisze z ludźmi z klubu w różnych wątkach ,spotykamy się, pijemy kawę ,czasem coś jemy -w czym problem ,na tym polega utrzymywanie kontaktów i znajomosci w dobrej komitywie

nie widzę w tym nic zdrożnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również ale nie porównujmy jednych do drugich :cool1: co z tego że u jednych są ogniska, u drugich dyskoteki, u nas też to musi być bo inaczej :thumbdown: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci powiem Arturze, że wyglada to tak, jakby byly szukane na siłe problemy, ja tam "swiezak" jestem jesli chodzi o spoty ale lubie przyjezdzac na nie i pogadac, i żadne tam jedzonko czy picie kawy mnie nie razi i nie przeszkadza by sie spotkac w innym miejscu, niz na parkingu malego Tesco, i tak popierdalam parenascie km zeby sie spotkac wiec co za roznica. teraz jak uruchomie autko to sie zjawie napewno. [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 22:39_________________________________________________

ja również ale nie porównujmy jednych do drugich :cool1: co z tego że u jednych są ogniska, u drugich dyskoteki, u nas też to musi być bo inaczej :thumbdown: :gwizdanie:

Nic nie musi ale moze troche co innego niz stanie na parkingu? W czym jest problem? Jakos nie rozumiem, zreszta, dosyc mam zmartwień ostatnio zeby sie przejmowac czy sie spotkamy na parkingu czy pod knajpa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamiętacie od czego ta dyskusja wyszłą ,czy już nie :!::?:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 22:42_________________________________________________była mowa o zimie :!::!::!::!:

nie popadajmy ze skrajności w skrajność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musi ale moze troche co innego niz stanie na parkingu? W czym jest problem? Jakos nie rozumiem, zreszta, dosyc mam zmartwień ostatnio zeby sie przejmowac czy sie spotkamy na parkingu czy pod knajpa

ale jak pare miesiecy temu chcieliśmy zorganizować ognisko albo grilla to jakoś nam to nie szło i organizacja była przesuwana z tygodnia na tydzień więc lepiej jak już stoimy na tym parkingu bo to nam najlepiej wychodzi :decayed:

ps: nie popadajcie w paranoje bo nie raz spot rybnicki odbywał się w jakieś knajpie, w Mc na kawce czy też jechaliśmy w odwiedziny do innego miasta na spot sąsiadów :cool1:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 22:44_________________________________________________

a pamiętacie od czego ta dyskusja wyszłą ,czy już nie :!::?:

szczerze to ja już nie pamiętam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musi ale moze troche co innego niz stanie na parkingu? W czym jest problem? Jakos nie rozumiem, zreszta, dosyc mam zmartwień ostatnio zeby sie przejmowac czy sie spotkamy na parkingu czy pod knajpa

ale jak pare miesiecy temu chcieliśmy zorganizować ognisko albo grilla to jakoś nam to nie szło i organizacja była przesuwana z tygodnia na tydzień więc lepiej jak już stoimy na tym parkingu bo to nam najlepiej wychodzi :decayed:

Przypomne, że wyglądało to, " Ty przywieź i zorganizuj bo mnie nie ma" . Ognisko czy grill co innego bo wymaga zaangazowania a co za problem podjechac "na gotowe" do lokalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

********

wyedytowałem posta bo nie mam ochoty na kolejne przepychanki słowne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego trzeba chęci Wszystkich Arku nie Twojej ,Ty nie możesz mieć pretensji do siebie :no: ,że reszta nie potrafi się zorganizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...