Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

niestety jeszcze nie byłem :confused4: zawsze coś nie pasiło :wallbash:

ale tym razem już jadę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czesc Synki jo pisza z Hamburga, po piyrwsze tu je klawiatura QWERTZ i juz mie ch***j szczylo ,ale po 0,7l ze szwagrem moga do Was napisac tych pora strof bo mi wena prziszla ale i tak ten post kosztowol mie 10 minut, bron boze nie z powodu gozoly yno tej piredolonyj tastatury.

SERDECZNE POZDROWIENIA :good:

Niunia na trasie GOOD :decayed: srednia od 130 do 160 kmh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czesc Synki jo pisza z Hamburga, po piyrwsze tu je klawiatura QWERTZ i juz mie ch***j szczylo ,ale po 0,7l ze szwagrem moga do Was napisac tych pora strof bo mi wena prziszla ale i tak ten post kosztowol mie 10 minut, bron boze nie z powodu gozoly yno tej piredolonyj tastatury.

SERDECZNE POZDROWIENIA :good:

Niunia na trasie GOOD :decayed: od130 do 160

Wiesiek :hi:

Na zdrowie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po robocie

Mam takie pytanko : wybiera się ktoś z Was do BT w przyszłym roku (jakoś koniec lutego 2011r.) ?

Myśle że dałbym rade ale na 80% :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po robocie

Mam takie pytanko : wybiera się ktoś z Was do BT w przyszłym roku (jakoś koniec lutego 2011r.) ?

Myśle że dałbym rade ale na 80% :>

:hi:

Przypomniało mi się że szukałeś :mysli:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167984.0;topicseen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po robocie

Mam takie pytanko : wybiera się ktoś z Was do BT w przyszłym roku (jakoś koniec lutego 2011r.) ?

Myśle że dałbym rade ale na 80% :>

:hi:

Przypomniało mi się że szukałeś :mysli:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167984.0;topicseen

ooo widzisz musze zagadać thx :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

hello Chłopaki moja furka do sprzedania :tongue4:

mam jeszcze na sprzedaż yamahe R6 2002r niebieska oryginalny przebieg 18000km ;)

:hi: Moje marzenie Ile Chcesz za R6?

:hi:

R6 jest z Wloch, kupilem ja juz w PL niezarejestrowana 3lata temu.. 13000pln :wink4:

:hi: po robocie

Mam takie pytanko : wybiera się ktoś z Was do BT w przyszłym roku (jakoś koniec lutego 2011r.) ?

Myśle że dałbym rade ale na 80% :>

ja tez sie do BT wybieram :decayed: biore narty ale z tego co slysze nie wiem czy w ogole je zaloze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves Wrzuć fotkę "przecinaka" :naughty:

R6 2002r niebieska - cala niebieska z niebieska "sportowa" szyba, Koles zrobil ja tak ze jest strasznie do R1 podobna :naughty:

wydech akrapovic :D ladnie serio ladnie brzmi.. foty mam na moim kompie.. po robocie wciepne ;)

lekki slizg miala na prawa str- mam foty jak wygladala owiewka prawa malowana na wydechu lekki slad.. jak masz szpeca znajomego to podjedziemy zerknie i bedzie w szoku- serio oryginal przebieg ;) moi kumple wszyscy byli w szoku :decayed: ubezpieczenie placilem wczoraj :P bo do 20pazdziernika bylo wazne i przez to w weekend nie pojezdzilem teraz ;(

na rok oplacone :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves Wrzuć fotkę "przecinaka" :naughty:

R6 2002r niebieska - cala niebieska z niebieska "sportowa" szyba, Koles zrobil ja tak ze jest strasznie do R1 podobna :naughty:

wydech akrapovic :D ladnie serio ladnie brzmi.. foty mam na moim kompie.. po robocie wciepne ;)

lekki slizg miala na prawa str- mam foty jak wygladala owiewka prawa malowana na wydechu lekki slad.. jak masz szpeca znajomego to podjedziemy zerknie i bedzie w szoku- serio oryginal przebieg ;) moi kumple wszyscy byli w szoku :decayed: ubezpieczenie placilem wczoraj :P bo do 20pazdziernika bylo wazne i przez to w weekend nie pojezdzilem teraz ;(

na rok oplacone :wink4:

to kiedy mogę przetestować? :cool1: Twoja Audica jest srebrna?Byłeś ostatnio na rybnickim spocie co nie?[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 09:22_________________________________________________nic ide spac po nocce :witch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy mogę przetestować? :cool1: Twoja Audica jest srebrna?Byłeś ostatnio na rybnickim spocie co nie?[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 09:22_________________________________________________nic ide spac po nocce :witch:

moja jest ta - anglik przerobiony :D

bylem ostatnio ale podjechalem na koniec

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 10:13_________________________________________________

dzieńdoberek powiedzcie mi proszę ile moja fura powinna zasuwać :a4fan: myślę że powinienem zrobić logi

Angry powiem Ci inaczej.. jestes szczesciarzem :D bo slyszalem ze ajm ma niesamowity potencjal ;) ostatnie silniki ktore szly w b5 dawali 115km a samym programem ciagna je tak jak 1.9 130 na ok. 170km :D

wiem ze wazny jest moment :P konie pisze szacunkowo :gwizdanie:

ja bym sie nad programem nie zastanawial... przy takiej roznicy za 1000zl :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angry powiem Ci inaczej.. jestes szczesciarzem :D bo slyszalem ze ajm ma niesamowity potencjal ;) ostatnie silniki ktore szly w b5 dawali 115km a samym programem ciagna je tak jak 1.9 130 na ok. 170km :D

wiem ze wazny jest moment :P konie pisze szacunkowo :gwizdanie:

ja bym sie nad programem nie zastanawial... przy takiej roznicy za 1000zl :naughty

też się nie zastanawiam tylko kasę muszę skołować,najpierw budowa domu,tylko czemu moja leci tylko książkowe 207 a wg.navi 195 :sick3: navi tylko mi humor psuje :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...