Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

panowie ma ktoś w domu ekspres ciśnieniowy, albo ma jakąś "wiedze" na temat ekspresów :?:

co byście polecili :?: rozglądam się za: Bosch Tassimo, DeLonghi, Philips Senseo, Krups Dolce Gusto :mysli:

Ja mam Saeco ( ale to taki najzwyklejszy expres ciśnieniowy ) , moja tym robi kawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też płaciłem 60 zł/szt za górne a dolne były po 80 zł/szt. Stare trzeba oddać. Mam nadzieje, że jakość pozostała na tym samym poziomie co kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest :?:

No jak to gdzie :cool1: ... tu

... jest tu co wtorek i czwartek ...

:gwizdanie:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ma ktoś w domu ekspres ciśnieniowy, albo ma jakąś "wiedze" na temat ekspresów :?:

co byście polecili :?: rozglądam się za: Bosch Tassimo, DeLonghi, Philips Senseo, Krups Dolce Gusto :mysli:

Ja mam Saeco ( ale to taki najzwyklejszy expres ciśnieniowy ) , moja tym robi kawę

też chce coś najzwyklejszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to do mnie :mysli:

Nie do Twojej :cool1:

pojechała na siłownia to dłożej na kompie moga posiedzieć :polew:

Ale Ci się picło :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem od znajomego mechanika który robi tylko zawieszenie (jest bardzo dobry) i dużo ich bierze z Bytomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też chce coś najzwyklejszego

No ten co ja mam kosztuje niecałe 500 zł , ale moja twierdzi , że za ~ 1200-1500 zł wtedy to dopiero expres ciśnieniowy ( taki mają w robocie ) ... ważne jest , żeby osobno byly wężyki do podłączania mleka czy jakoś tak , ja się za bardzo nie znam na tym - piję kawę tylko z gruntem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ma ktoś w domu ekspres ciśnieniowy, albo ma jakąś "wiedze" na temat ekspresów :?:

co byście polecili :?: rozglądam się za: Bosch Tassimo, DeLonghi, Philips Senseo, Krups Dolce Gusto :mysli:

Ja mam Saeco ( ale to taki najzwyklejszy expres ciśnieniowy ) , moja tym robi kawę

też chce coś najzwyklejszego

to lepiej nie kupuj bo te zwykłe to na długo nie wytrzymują no chyba że kawę raz na 3-4 dni robisz a i tak pewnie nie będziesz go częściej używał,większość ludzi używa to przez pierwszy miesiąc, a potem stoi i kurz łapie :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 20:04_________________________________________________

to do mnie :mysli:

no raczej :kox:

Nie do Twojej :cool1:

pojechała na siłownia to dłożej na kompie moga posiedzieć :polew:

Ale Ci się picło :polew:

[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 20:06_________________________________________________

Ja miałem od znajomego mechanika który robi tylko zawieszenie (jest bardzo dobry) i dużo ich bierze z Bytomia.

zmieniałeś wszystkie wahacze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lepiej nie kupuj bo te zwykłe to na długo nie wytrzymują no chyba że kawę raz na 3-4 dni robisz a i tak pewnie nie będziesz go częściej używał,większość ludzi używa to przez pierwszy miesiąc, a potem stoi i kurz łapie :gwizdanie

Dokładnie tak jest ,nie warto kasy wywalać, ja też z mułem walę. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lepiej nie kupuj bo te zwykłe to na długo nie wytrzymują no chyba że kawę raz na 3-4 dni robisz a i tak pewnie nie będziesz go częściej używał,większość ludzi używa to przez pierwszy miesiąc, a potem stoi i kurz łapie :gwizdanie

Dokładnie tak jest ,nie warto kasy wywalać, ja też z mułem walę. :tongue4:

a ja przestałem wogóle pić(kawę) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja se robi tym expresem , ale ja tam wolę z gruntem , poza tym szybciej/prościej mi zrobić właśnie taką zwykła , jak dla mnie to niepotrzebne urządzenie , szybciej do kobity co sobie tam zrobi taką małą filiżankę ... ja tam muszę kilka kubanów za dzień siekiery wypić

[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 20:10_________________________________________________

a ja przestałem wogóle pić(kawę) :rolleyes:

Ani cygaret , ani alkoholu teraz już ani kawy :facepalm:

Długo nie pociągniesz tak :gwizdanie:

PS. do PW zajrzyj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lepiej nie kupuj bo te zwykłe to na długo nie wytrzymują no chyba że kawę raz na 3-4 dni robisz a i tak pewnie nie będziesz go częściej używał,większość ludzi używa to przez pierwszy miesiąc, a potem stoi i kurz łapie :gwizdanie:[br]

ja kawy nie pije ale nie mam co z kasą zrobić, przecież drugiego portfela nie kupie

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...