Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

ile to kosztowało ,może być pw :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:34_________________________________________________

gadanie :tongue4:

kto tu gada o zmianie na 18" to my wiemy :tongue4:

no nie zmienie na razie na 18 :gwizdanie: ,w piątek założe stabilizatory RS'owe i zobaczę ,czy będzie się lepiej prowadził :gwizdanie: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

furka jest ale to nie to ,na razie odpuszczam dalsze grzebanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde te koła polerowałem jakoś w maju-czerwcu 2008rok także trochę czasu temu :rolleyes:

nie pamiętam ile mnie skasował ale niewiele tylko to po znajomości było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę grzebnąć zawieszenie z tyłu ,założyć stabilizatory :kox: i w końcu kupić zimówki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:49_________________________________________________wyślij mi do nich kontakt na pw :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:50_________________________________________________no chyba ,że zawieziesz im jeszcze jeden komplet do polerki :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze ściepowani flotu to okres próbny i stawka 10 PLN od tony :evil:

Polerowanego alu się nie lakieruje bo lakier na wypolerowanym słabo trzyma :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polerka i klarem

to po co polerować skoro chcesz to przykryć klarem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zimę chciałem to zabezpieczyć ale...................podzwonię jutro i popytam czy to wogóle na zimę robić ,czy też odpuścić :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 21:22_________________________________________________

Te pierwsze ściepowani flotu to okres próbny i stawka 10 PLN od tony :evil:

:gwizdanie:

przy tej temperaturze i tej cenie franka to minimum 11,20 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 21:25_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie przed chwilą się z Arturo zgadałem że on chce te fele polerować na zimę :kox:

a to na pewno tej soli i syfu nie wytrzyma :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zimę chciałem to zabezpieczyć ale...................podzwonię jutro i popytam czy to wogóle na zimę robić ,czy też odpuścić :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 21:22_________________________________________________

Te pierwsze ściepowani flotu to okres próbny i stawka 10 PLN od tony :evil:

:gwizdanie:

przy tej temperaturze i tej cenie franka to minimum 11,20 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 21:25_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Jak Ci zimno to jeszcze się za darmo ogrzejesz przy robocie, tylko nir mów że nie jest Ci tak zimno :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

................ na zimę ...............

......... to na pewno tej soli i syfu nie wytrzyma :confused4:

niedobrze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci zimno to jeszcze się za darmo ogrzejesz przy robocie, tylko nir mów że nie jest Ci tak zimno :przebiegly:

:decayed:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 21:41_________________________________________________

................ na zimę ...............

......... to na pewno tej soli i syfu nie wytrzyma :confused4:

niedobrze :confused4:

no ale wtedy na wiosnę znów zrobisz polerkę :decayed:

Spadam narka :hi:

3m sie Wiesiek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wtedy na wiosnę znów zrobisz polerkę :decayed:

:gwizdanie: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

zadzwonię jutro i pogadam z nimi :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 22:02_________________________________________________spadam ,thx za info , :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padla decyzja, ze nikt w Zorach nie ma bialych i z żona doszlismy do wspolnego konsesusu...beda biale a jak co to sie zmieni...wkoncu od Mojej...Potek psika, moj brat tez, wiec...ni ma prolbymu :decayed: i znaczek z przodu i tylu walne na bialo i powinno byc :good: i jeszcze pare modow wewnetrznych (glownie sluchowych) i zewnetrznych sie skoluje, wiec sezon 2012 zawita troche innym audi :cool1:

dobra tez spadam...dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padla decyzja, ze nikt w Zorach nie ma bialych i z żona doszlismy do wspolnego konsesusu...beda biale a jak co to sie zmieni...wkoncu od Mojej...Potek psika, moj brat tez, wiec...ni ma prolbymu :decayed: i znaczek z przodu i tylu walne na bialo i powinno byc :good: i jeszcze pare modow wewnetrznych (glownie sluchowych) i zewnetrznych sie skoluje, wiec sezon 2012 zawita troche innym audi :cool1:

dobra tez spadam...dobranoc :hi:

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padla decyzja, ze nikt w Zorach nie ma bialych i z żona doszlismy do wspolnego konsesusu...beda biale a jak co to sie zmieni...wkoncu od Mojej...Potek psika, moj brat tez, wiec...ni ma prolbymu :decayed: i znaczek z przodu i tylu walne na bialo i powinno byc :good: i jeszcze pare modow wewnetrznych (glownie sluchowych) i zewnetrznych sie skoluje, wiec sezon 2012 zawita troche innym audi :cool1:

dobra tez spadam...dobranoc :hi:

póki Twoja ma dobry humor uzgodnij kto będzie fele pucować :P ( uzgodnij znaczy naciągnij :decayed: )

padla decyzja, ze nikt w Zorach nie ma bialych i z żona doszlismy do wspolnego konsesusu...beda biale a jak co to sie zmieni...wkoncu od Mojej...Potek psika, moj brat tez, wiec...ni ma prolbymu :decayed: i znaczek z przodu i tylu walne na bialo i powinno byc :good: i jeszcze pare modow wewnetrznych (glownie sluchowych) i zewnetrznych sie skoluje, wiec sezon 2012 zawita troche innym audi :cool1:

dobra tez spadam...dobranoc :hi:

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

:polew: :polew:

Daniel no nie ma hehe

trza się wziąść za rezanie żeby koledze zza płotu kroku dotrzymać :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zbieram sie chłopaki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...