Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

spam nadrabiam :rolleyes:

:decayed:

seves też masz taki sprzęt w domu :naughty:

fotoprikoly597.jpg

mam w piwnicy :tongue4:

kiedyś dużo zimą na rolkach śmigałem (też miałem domowej roboty ale 5razy cięższe :polew: :polew: :polew: )

teraz jak już to na trenażer wsiądę ale nie lubię :no: i rzadko :wink4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 11:37_________________________________________________

:shocked:

no ja... baby :decayed:

szłapy połomane ale za to zderzak cały :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves pewnie że były, można pośmigać na wiosnę razem :D

Po za tym dzień dobry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Już w kraju, ale wczoraj była jazda :evil:

Witomy :hi:

i jak się jechało? mom nadz żeś w ciągu dnia wrócił nie na wieczór :tongue4: bo wczoraj nieźle porozwalane auta mijałem :rolleyes:

w ogóle mi się dziś śniło że mi ktoś fure z parkingu w rybniku zajbał i na tym samym parkingu zostawił z rozjeb rnse drzwiami i z jakimś kawałkiem kluczyka w stacyjce :gwizdanie:

normalnie dawno tak dokładnie żadnego snu nie pamiętałem :decayed:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 11:52_________________________________________________

Seves pewnie że były, można pośmigać na wiosnę razem :D

Po za tym dzień dobry :hi:

:hi:

Ci powiem że jak z tatą i obaj na plastikach to ładnie się wozicie :decayed:

:good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves te mi też se sniło ale spod jakigos resteuracji jebli ---- potem se okazalo ze matka wziena i nie powiedziala :tongue4:

:hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jest taka co zadecydujemy na wiosnę. Fajnie miało by było mieć dwa różne motocykle, jednego ścigacza a drugiego turystyka na dłuższe wypady, bądź coś do stunt-a :decayed: Ja się napaliłem na Repsola :naughty: Chociaż niby r6/r1 też jest polecana ale jakaś za bardzo popularna jak dla mnie

EDIT: Seves a ty czym śmigasz? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves te mi też se sniło ale spod jakigos resteuracji jebli ---- potem se okazalo ze matka wziena i nie powiedziala :tongue4:

:hi: :hi:

:decayed:

Kwestia jest taka co zadecydujemy na wiosnę. Fajnie miało by było mieć dwa różne motocykle, jednego ścigacza a drugiego turystyka na dłuższe wypady, bądź coś do stunt-a :decayed: Ja się napaliłem na Repsola :naughty: Chociaż niby r6/r1 też jest polecana ale jakaś za bardzo popularna jak dla mnie

EDIT: Seves a ty czym śmigasz? :gwizdanie:

no już odpowiedziałeś na to pytanie :tongue4:

bardzo popularna niebieską r6 ostatnia na gaźniku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6-tke powiadasz, podobno bardzo dobrze się prowadzi to słyszałem, nigdy na takiej nie jeździłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witomy :hi:

i jak się jechało? mom nadz żeś w ciągu dnia wrócił nie na wieczór :tongue4: bo wczoraj nieźle porozwalane auta mijałem :rolleyes:

Przed 17 byłem na miejscu, na szczęście nic po drodze się nie stało ani kraks nie widziałem. :good:

Pod Berlinem tak waliło śniegiem że na 50 m nie było widać. :shocked:

7,5 godziny z Hamburga z 3 postojami i tankowaniem :embarrassed:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 16:12_________________________________________________!!! Szczęśliwego Nowego Roku 2012 i Dużo Zdrówka Życzę Wszystkim !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już też teraz piszę,bo potem różnie bywa :gwizdanie: :

PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA WAM ŻYCZĘ I ABY WASZE FURMANKI ZAWSZE SIĘ WAS SŁUCHAŁY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6-tke powiadasz, podobno bardzo dobrze się prowadzi to słyszałem, nigdy na takiej nie jeździłem :gwizdanie:

lekka jest :wink4: pusta podobno ok.160kg :decayed:

ale stety niestety też troche narwana i niby łatwo wpada w shimmy :decayed: mi tam się tylko parę razy zdarzyło przy ostrym przyspieszaniu na nierównej drodze i delikatnie możnabyło spokojnie opanować - nie mam porównania czy w innych (cięższych) tak się dzieje czy nie.. na pewno amor skretu załatwiłby sprawę więc w przyszłym moto będzie :P

a zdecydowałem się na nią bo to pierwszy mój motor więc szukałem max 600 :gwizdanie: a do tego chciałem ładnie się prezentującą i najmocniejszą i najlżejszą w swojej klasie no i kasie w której szukałem :gwizdanie:

i do dnia dzisiejszego nie żaluję złotówki na nią wydanej :naughty::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

wystarcza mi spokojnie na rajzy z kumplami na r1 i cbr rr :tongue4: ale jak to się mówi czas na zmiany i mam nadz że w nowy sezon wejdę z nowym sprzętem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sylwestra dobrze się baw,by nie wyszedł z Ciebie paw,bo jak wyjdzie to przesrane,całe ciuchy zarzygane i nie mieszaj piwa,wódki,bo zarzygasz swoje butki :). Szczęśliwego Nowego Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego w Nowym Roku !!!

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 22:33_________________________________________________

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...