Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

bierzecie zanim coś zaczniecie zmieniac bo ja sobie niepotrzebnie pare fotek zmienilem recznie (a tych zmienionych potem nie umialem skopiowac do notatnika bo forum widzi gotowe zdjecie a nie link do niego)

wiec zanim zaczniecie cos robic kopiujecie cala tresc do notatnika

a niedzialajace linki zmieniacie w sposob:

z

[i mg width=500 heig ht=391]htt p://im ages47.fo tosik.pl/1258/653db33fe625cf00med.jp g[/im g]

na

[u RL=ht tp://w ww.fo tosik.pl] h ttp://ima ges47.foto sik.pl/1258/653db 33fe625cf00med.jpg[/i mg][/uR L]

z wiadomych wzgledow powrzucalem spacje w linki

czyli podmieniacie z przodu

[i mg width=500 heig ht=391]htt p

na

[u RL=ht tp://www.foto sik.pl][i MG]http

z z tyłu doklejacie

[ / UR L]

wszedzie wciepalem spacje takze nie kopiujcie tego :tongue:

trzeba to zrbic w notatniku bo on jako jedyny nie probuje sie domyslac ku o co nam chodzi :grin:

i wtedy 30sek roboty z 10linkami a normlanie to ja pier_dolr pol dnia :decayed:

---------- Post added at 12:29 ---------- Previous post was at 12:27 ----------

to byl przykjlad dla foty 500mpx na forum

dla innych (np miniaturka otwierajaca sie bedzie inaczej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając mobile, to znalezienie b6 w dieslu z przebiegiem poniżej 200 tys to cud. Jak już jest to z taką ceną że w Polsce dwa można kupić na allegro :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to już nie działą link

Kuna tu nie chodzi o to jaki link działa bo ja miałem powpisywane pare razy dokładnie tak jak ma być ale jeśli przerabiasz link to to chu_jowe coś rozpoznaje znaki któr zmieniles i podkresla je w inny sposob tzn jeli masz pelny link i zmienisz w nim cos w srodku to ok dalej go podswietla jako link ale jesli zmienisz z brzegu to on jako link widzi tylko ta czesc srodkowa ktorej nie zmieniales... nie umiem tego wytlumaczyc... ale pewnie chce jakis automat kurw pomoc w tym wszystkim - efekt jest taki ze jak klikasz wyslij (a masz poprzerabiane linki idealnie tak jak maja byc) to one sie automatycznie poprawiaja na jakies inne linki ktore do chu_ja nie dzialaja (pewnie cos ma sprawic ze teoretycznie "zly" link w ktorym sie pomyliles poprawia na dobry... tylko ktos do chu_ja nie zwrocil uwagi i nie zapisal w forum zeby dzialal ten "link automatyczny"

bo jak dla mnie to kwestia tylko i wylacznie dogrania tego co forum proponuje z tym zeby to cos zaproponowane dzialalo czyli albo zmienic to na co automatycznie zmienia albo efekt zeby dzialal :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3: do mnie to i tak dalej czarna magia:facepalm:

:polew:

w skrócie...

nie zmieniaj w edycji wiadomosci tylko cala tresc skopiuj sobie do notatnika... tam pozmieniaj linki zeby byly takie jak maja byc i wtedy wklej w wiadomosc ktora edytujesz i dopiero wyslij ;)

tak wg mnie jest najszybciej bo kopiuje sobie ta czesc linka ktora sie zmienila i wkleja po kolei w linki (najpierw z przodu zamieniam potem z tylu doklejam) i pare sekund i gotowe :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej dobrze :polew::polew:

:decayed:

---------- Post added at 12:50 ---------- Previous post was at 12:49 ----------

jak byda mieć kedyś duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo czasu to sie pobawia:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkur_wia mnie jeszcze edytowanie postow... jak edytuje poprawiam to nie umiem zapisac.. musze skopiowac tresc poprawiona odswiezyc strone wyedytowac jeszcze raz wkleic poprawiona tresc i zapisac i dopiero dziala :facepalm:

to jest do chu_ja tragedia :wallbash:

czasem umiem poprawic ale w wiekszosci nie... moze to zalezy od tego czy ktos w danej chwili oglada temat... moze cos w moim IE a moze po prostu opatrznosc czuwa zebym sie wku_rwial :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ogólnie może być:wink: tylko szkoda że te foty tak ciężko się "robi":thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkur_wia mnie jeszcze edytowanie postow... jak edytuje poprawiam to nie umiem zapisac.. musze skopiowac tresc poprawiona odswiezyc strone wyedytowac jeszcze raz wkleic poprawiona tresc i zapisac i dopiero dziala :facepalm:

to jest do chu_ja tragedia :wallbash:

czasem umiem poprawic ale w wiekszosci nie... moze to zalezy od tego czy ktos w danej chwili oglada temat... moze cos w moim IE a moze po prostu opatrznosc czuwa zebym sie wku_rwial :tongue:

Zainstaluj sobie Firefoxa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak same fele potrafia zmienic zwyczajne autko nie...

z zewnatrz dosłownie nic... wewnatrz tragedia (dla mnie osobiscie :P ) a jednak dzieki felgom nabralo wyrazu :kox:

---------- Post added at 12:59 ---------- Previous post was at 12:59 ----------

wkur_wia mnie jeszcze edytowanie postow... jak edytuje poprawiam to nie umiem zapisac.. musze skopiowac tresc poprawiona odswiezyc strone wyedytowac jeszcze raz wkleic poprawiona tresc i zapisac i dopiero dziala :facepalm:

to jest do chu_ja tragedia :wallbash:

czasem umiem poprawic ale w wiekszosci nie... moze to zalezy od tego czy ktos w danej chwili oglada temat... moze cos w moim IE a moze po prostu opatrznosc czuwa zebym sie wku_rwial :tongue:

Zainstaluj sobie Firefoxa :wink4:

:tongue:

Guru a mial ktos w ogole podobny problem jak ja ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkur_wia mnie jeszcze edytowanie postow... jak edytuje poprawiam to nie umiem zapisac.. musze skopiowac tresc poprawiona odswiezyc strone wyedytowac jeszcze raz wkleic poprawiona tresc i zapisac i dopiero dziala :facepalm:

to jest do chu_ja tragedia :wallbash:

czasem umiem poprawic ale w wiekszosci nie... moze to zalezy od tego czy ktos w danej chwili oglada temat... moze cos w moim IE a moze po prostu opatrznosc czuwa zebym sie wku_rwial :tongue:

Zainstaluj sobie Firefoxa :wink4:

:tongue:

Guru a mial ktos w ogole podobny problem jak ja ? :)

Nie słyszałem o czymś takim :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra powoli dochodze do tego...i tu kolejne ale jak się robi miniaturki aby nie było linków...seves:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra powoli dochodze do tego...i tu kolejne ale jak się robi miniaturki aby nie było linków...seves:decayed:

minutę robiłem dosłownie cały mój pierwszy post z wątku o autku i 10 fotek robiłem minutę :tongue:

zależy co chcesz- początek kodu sobie zerknij stamtąd gdzie masz fotki powrzucane

masz na fotosiku?

tam są kody źródłowe.. zerknij na to i zobacz co chcesz osiagnac :wink:

---------- Post added at 13:28 ---------- Previous post was at 13:25 ----------

no dobra powoli dochodze do tego...i tu kolejne ale jak się robi miniaturki aby nie było linków...seves:decayed:

a to co tu napisałeś to w ogole nie wiadomo o co chodzi :kox:

do miniaturki też musisz mieć link :tongue:

ale spoko spoko domyslam sie ze chcesz miec tylko miniaturke 150pix i zeby nie szlo w nia kliknac zeby sie duza fota pokazala tak? sama miniaturka?

a nie chcesz wiekszej foty? 500pix np bo jest wyrazniejsza a tez malo zajmuje :tongue:

---------- Post added at 13:47 ---------- Previous post was at 13:28 ----------

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

UWAGA UWAGA!

Bardzo ważna wiadomość:

Moja R6 do sprzedania..

niestety :kwasny:

R6 zaraz leci na allegro 13000pln

jak ktoś chętny to i b6 do sprzedania :facepalm:

:embarrassed:

pamiętać że autko przerobione z anglika :decayed:

za b6 niestety chcę sporo 36000pln tak jak stoi czyli już na letnich 18

to nie jest żart... pilnie kasa potrzebna

bo jestem troche kasy w plecy a na już potrzebuję ze 20tys bo bym sie juz chcial wprowadzac :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...