Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Kuna Ty przy nas nic nie kupisz :decayed:

zróbmy tak... my będziemy szukać znajdować i narzekać (a każde używane ma jakąś wadę nawet jak już nic nie będzie to wadą będzie albo wysoka cena albo okazyjna cena :grin: )

a Ty wybierzesz to z najmniej ważną dla Ciebie wadą :tongue:

powiem Ci szczerze dziwne że 3autka które pokazałeś miały elektrykę szyb tył... bo to jest w tych silnikach niemalże nieosiągalne więc coś czuję że możesz się tym sugerować ... a jak będziesz chciał to "dorobisz" to za ok.500-1000pln jak coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

To taki składak S4 Sline TDI ( dodatkowo z wymienionym świeżo rozrządem ) :facepalm:

---------- Post added at 11:52 ---------- Previous post was at 11:50 ----------

To ostatnio modne , że handlarze wciskają niektórym nieświadomym kupującym ( a takich nie mało) że rozrząd był świeżo co robiony

jechać i sprawdzić, kompa podpiąć, sprawdzić po vinie czy to ori s line z zewnątrz czy nie. Tak po zdjęciach to można sobie gdybać.

---------- Post added at 12:30 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

a jeśli auto ma nalatane 250 tysi, to przy robieniu krótkich tras fotel ma prawo się sfatygować, nie ma cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves to był czysty przypadek :decayed: Szczerze sugeruje się tym aby dało się nimi jeździć, dorezać można wszystko samemu według potrzeb. Wyposażenie to chyba druga rzecz na którą patrze, ważne aby nie był to wrak. Przebiegi 250tys też mnie nie odstraszają.

---------- Post added at 11:50 ---------- Previous post was at 11:39 ----------

Nic właśnie dzwoniłem do typa z Nowego Targu. Jest drugim właścicielem w kraju, podobno bezwypadkowy, wymieniona przednia szyba bo mu wycieraczka zrobiła punkt jak mył samochód. Wymienione zawieszenie, dwumas, tarcze, płyny, rozrząd jakiś czas temu wymieniony. Sam robił w Krakowie chipa w Vtechu - ma wykres. (150-pare koni wyszło awx) Powiedział że mechanicznie auto idealne, nic nie puka nic nie stuka. Mówi że ma jedynie jakieś tam ryski na tylnym zderzaku, i wgniotke parkingową, miał robić polerke jak się zrobi ciepło. Jedynie tyle, że sprzedał letnie z alufelgami kumplowi i auto ma zimówki na bbs-ach. W środku podobno wszystko działa, Vin mam dostać wieczorkiem. Auto od 2009 roku w kraju sporowadzony z niemiec. Ksiązki serwisowej brak - a nie widzi potrzeby kupować na allegro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves to był czysty przypadek :decayed: Szczerze sugeruje się tym aby dało się nimi jeździć, dorezać można wszystko samemu według potrzeb. Wyposażenie to chyba druga rzecz na którą patrze, ważne aby nie był to wrak. Przebiegi 250tys też mnie nie odstraszają.

---------- Post added at 11:50 ---------- Previous post was at 11:39 ----------

Nic właśnie dzwoniłem do typa z Nowego Targu. Jest drugim właścicielem w kraju, podobno bezwypadkowy, wymieniona przednia szyba bo mu wycieraczka zrobiła punkt jak mył samochód. Wymienione zawieszenie, dwumas, tarcze, płyny, rozrząd jakiś czas temu wymieniony. Sam robił w Krakowie chipa w Vtechu - ma wykres. (150-pare koni wyszło awx) Powiedział że mechanicznie auto idealne, nic nie puka nic nie stuka. Mówi że ma jedynie jakieś tam ryski na tylnym zderzaku, i wgniotke parkingową, miał robić polerke jak się zrobi ciepło. Jedynie tyle, że sprzedał letnie z alufelgami kumplowi i auto ma zimówki na bbs-ach. W środku podobno wszystko działa, Vin mam dostać wieczorkiem. Auto od 2009 roku w kraju sporowadzony z niemiec. Ksiązki serwisowej brak - a nie widzi potrzeby kupować na allegro :decayed:

jeśli to wszystko prawda to super :thumbup1:

książki nie potrzebujesz bo jest z Niemiec chyba że go nie serwisowali... wszystko sie sprawdzi

popros o wiecej zdjec ;)

---------- Post added at 14:10 ---------- Previous post was at 14:09 ----------

Badboy ale to mazury :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, szukam czegoś na południu. Później pojadę przez całą Polskę a to wrak będzie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves to był czysty przypadek :decayed: Szczerze sugeruje się tym aby dało się nimi jeździć, dorezać można wszystko samemu według potrzeb. Wyposażenie to chyba druga rzecz na którą patrze, ważne aby nie był to wrak. Przebiegi 250tys też mnie nie odstraszają.

---------- Post added at 11:50 ---------- Previous post was at 11:39 ----------

Nic właśnie dzwoniłem do typa z Nowego Targu. Jest drugim właścicielem w kraju, podobno bezwypadkowy, wymieniona przednia szyba bo mu wycieraczka zrobiła punkt jak mył samochód. Wymienione zawieszenie, dwumas, tarcze, płyny, rozrząd jakiś czas temu wymieniony. Sam robił w Krakowie chipa w Vtechu - ma wykres. (150-pare koni wyszło awx) Powiedział że mechanicznie auto idealne, nic nie puka nic nie stuka. Mówi że ma jedynie jakieś tam ryski na tylnym zderzaku, i wgniotke parkingową, miał robić polerke jak się zrobi ciepło. Jedynie tyle, że sprzedał letnie z alufelgami kumplowi i auto ma zimówki na bbs-ach. W środku podobno wszystko działa, Vin mam dostać wieczorkiem. Auto od 2009 roku w kraju sporowadzony z niemiec. Ksiązki serwisowej brak - a nie widzi potrzeby kupować na allegro :decayed:

jeśli to wszystko prawda to super :thumbup1:

książki nie potrzebujesz bo jest z Niemiec chyba że go nie serwisowali... wszystko sie sprawdzi

popros o wiecej zdjec ;)

---------- Post added at 14:10 ---------- Previous post was at 14:09 ----------

Badboy ale to mazury :kox:

a co wolisz góry ? :decayed:

nie no faktycznie za daleko :wink:

ja gdybym miał teraz zmieniać autko, to oczywiście wraka też bym nie chciał, ale wyposażenie ma wielkie znaczenie, bo z zewnątrz zawsze łatwiej coś nie coś dorezać, ruszanie środka to już bardziej skomplikowana zabawa o kosztach nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wymagający nie jestem, starczą mi tempomat, radio, wspomaganie, pełen fis, esp, jakąś zmieniarka, podłokietnik, el szyby lusterka, klima, alarm, centralny i czujniki cofania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wymagający nie jestem, starczą mi tempomat, radio, wspomaganie, pełen fis, esp, jakąś zmieniarka, podłokietnik, el szyby lusterka, klima, alarm, centralny i czujniki cofania.

Zapomniałeś o navi, grzane stołki, skóra, rolety, i takie tam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat się obchodziłem bez tego że nie jest mi to potrzebne :decayed: Navi mam w telefonie i tyle starczy, po za tym mape to ja mam w głowie :grin:

---------- Post added at 13:36 ---------- Previous post was at 13:30 ----------

WTF

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-sedan-C23481923.html

Jedne fotel inny drugi inny :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co może podczasz prania się skurczył :decayed:

:hi:

S4 TDI :grin:

Te znaczki Sline mógł jeszcze i na dachu nakleić :facepalm:

i w nadkolach :slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sami sobie utrudniają sprzedaż samochodu, już mógł dwa wymienić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sami sobie utrudniają sprzedaż samochodu, już mógł dwa wymienić :decayed:

może nie zauważył jeszcze że się różnią:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sami sobie utrudniają sprzedaż samochodu, już mógł dwa wymienić :decayed:

może nie zauważył jeszcze że się różnią:polew:

No bo ciągle myśli, że kierowca mówi mieć zawsze wygodniejsze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sami sobie utrudniają sprzedaż samochodu, już mógł dwa wymienić :decayed:

może nie zauważył jeszcze że się różnią:polew:

No bo ciągle myśli, że kierowca mówi mieć zawsze wygodniejsze :grin:

ciekawe jak go zapytasz jaką ma "śpiewkę" :tongue:

pewnie coś w stylu... Panie to był specjalny pakiet "kierowca" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...