Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Jadę w piątek do Krakowa i normalnie muszę aż jechać to zobaczyć :grin:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-131-km-pakiet-chrom-C23423091.html

---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:53 ----------

Powiedzcie mi, jak to wygląda ogólnie różnica między 5-cio a 6-cio biegową skrzynią? Duża różnica w dynamice jazdy i spalaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę w piątek do Krakowa i normalnie muszę aż jechać to zobaczyć :grin:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-131-km-pakiet-chrom-C23423091.html

---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:53 ----------

Powiedzcie mi, jak to wygląda ogólnie różnica między 5-cio a 6-cio biegową skrzynią? Duża różnica w dynamice jazdy i spalaniu ?

5-tka nadaje się bardziej jeśli pokonujesz dużo tras po mieście, jest po prostu bardziej praktyczną, 6tką musisz więcej mieszać, zaś 6tka ma to do siebie, jak można sobie wyobrazić, że jest wygodniej i ciszej przy wyższych prędkościach. Wątpię żeby miało to jakiś sensowny wpływ na spalanie.

---------- Post added at 14:08 ---------- Previous post was at 14:06 ----------

co to ma za przyciski na kierze ? hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 biegów [AVF] , 5 biegów [AWX] w tym pierwszym większe sprzęgło więc można go i troszkę bardziej dłubnąć :wink:

Fabrycznie [AVF] 310 Nm ( często mają spory gift ) , [AWX] 285 Nm

[AVF] występowały również w wersji Quattro , silnik produkowany do końca 2004 r. , [AWX] do ~ polowy 2003 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 biegów [AVF] , 5 biegów [AWX] w tym pierwszym większe sprzęgło więc można go i troszkę bardziej dłubnąć :wink:

Fabrycznie [AVF] 310 Nm ( często mają spory gift ) , [AWX] 285 Nm

[AVF] występowały również w wersji Quattro , silnik produkowany do końca 2004 r. , [AWX] do ~ polowy 2003 r.

Robert jak zawsze rzeczowo i na temat :decayed:

a co do mieszania to znów tak nie do końca myślę.. dieesel jak diesel.. wrzucisz 4 i lecisz od 30 do 130 :tongue:

sam bym generalnie polecił avf 6 bez wskazywania wad (głównie ze względu na większe sprzegło- tak samo jest w benzynowym 1.8 czyli u mnie :decayed: )

no dobra jako wada.. koszt sprzegła jak padnie hahaha w 6jest droższe w zakupie i trudniej sie je wymienia bo cięższa skrzynia :grin:

---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:50 ----------

Jadę w piątek do Krakowa i normalnie muszę aż jechać to zobaczyć :grin:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-131-km-pakiet-chrom-C23423091.html

---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:53 ----------

Powiedzcie mi, jak to wygląda ogólnie różnica między 5-cio a 6-cio biegową skrzynią? Duża różnica w dynamice jazdy i spalaniu ?

5-tka nadaje się bardziej jeśli pokonujesz dużo tras po mieście, jest po prostu bardziej praktyczną, 6tką musisz więcej mieszać, zaś 6tka ma to do siebie, jak można sobie wyobrazić, że jest wygodniej i ciszej przy wyższych prędkościach. Wątpię żeby miało to jakiś sensowny wpływ na spalanie.

---------- Post added at 14:08 ---------- Previous post was at 14:06 ----------

co to ma za przyciski na kierze ? hmm

ta kiera to chyba od automata :eusathink:

nie mam czasu niestety się przyjrzeć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak fachowo to ja wiem. Z 6 biegowej ludzie chipem wyciągają po 175KM, a z 5-tką po 150-160. Ale ja tam nie potrzebuje aż takiej wyścigówki. Zrobie, icka (bo słyszałem że 1.9tdi puchnie) , chipa, wydech z 2.5tdi i to będą jedyne mody mechaniczne jakie planuje (+tarcze,zawias)

Co do kierownicy, to na allegro jedna jest taka i pisze "multifunkcja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak fachowo to ja wiem. Z 6 biegowej ludzie chipem wyciągają po 175KM, a z 5-tką po 150-160. Ale ja tam nie potrzebuje aż takiej wyścigówki. Zrobie, icka (bo słyszałem że 1.9tdi puchnie) , chipa, wydech z 2.5tdi i to będą jedyne mody mechaniczne jakie planuje (+tarcze,zawias)

Co do kierownicy, to na allegro jedna jest taka i pisze "multifunkcja"

plany masz idealne.. do tego pompowtryski i turbo i masz 200kucy i ponad 400Nm.. jeśli nie to szkoda kasy na ICka ;)

multi to to ORI na pewno nie jest ale może ktoś podpiął się pod przyciski i zaprogramował np zmiane stacji :wink:

Kuna kiedy i gdzie Ci pasuje? jeśli chcesz oblookasz sobie moje autko i cos więcej będziesz wiedział.. poważnie... jak będziesz przejeżdzał przez Rybnik

ten mi cos podpada... czymś.. nie wiem co ale jakis dziwny

jeśli masz jechać go oglądać to od razu dzwoń po vin i niech Ci poda 3czy 4winy bo widzę że ma 4szt a4 na placu ;)

a 3z nich mają po 168, 170 i 174 tysiące czyli... czyli właśnie tyle ile mają mieć czyli porażka

i dodatkowo nie mam pojęcia co ale coś mi nie pasuje :facepalm: fotele jakby względem siebie wygięte hmm źle fotki porobione - fotel jak jest tak wygięty to mógł być lekki dzwon a kierowca sporo ważył.. ale nie mówię.. może mi się wydaje że jest krzywy echhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebiegami to nie ma co się przejmować, po 99,9% samochodów na allegro jest cofanych. Nawet te z przebiegami po 240tys. Przebiegiem się nie jeździ, takie jest moje zdanie. A Twoje auto bym oblukał, będziesz jutro w żorach? A sprawdzenie Vinu oczywiście że zrobię, nawet jak się wszystko zgodzi to na serwis audi do krakowa pojadę. Po fotkach niestety bardzo ciężko coś ocenić. Co do foteli, to kurdę widziałem już skórę w audi z oryginalnym przebiegiem 140tys, a fotel kierowcy zajechany na maxa :facepalm: Wszystko zależy jak kto dba:whistling:

Co do planów, bo wolałbym uderzyć w wygląd, pakiet sline zewnętrzny + jakieś piękne rantowe felgi :decayed: - Bo parapet musi być :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebiegami to nie ma co się przejmować, po 99,9% samochodów na allegro jest cofanych. Nawet te z przebiegami po 240tys. Przebiegiem się nie jeździ, takie jest moje zdanie. A Twoje auto bym oblukał, będziesz jutro w żorach? A sprawdzenie Vinu oczywiście że zrobię, nawet jak się wszystko zgodzi to na serwis audi do krakowa pojadę. Po fotkach niestety bardzo ciężko coś ocenić. Co do foteli, to kurdę widziałem już skórę w audi z oryginalnym przebiegiem 140tys, a fotel kierowcy zajechany na maxa :facepalm: Wszystko zależy jak kto dba:whistling:

Co do planów, bo wolałbym uderzyć w wygląd, pakiet sline zewnętrzny + jakieś piękne rantowe felgi :decayed: - Bo parapet musi być :grin:.

dokładnie jest tak jak piszesz ;)

ale jak uderzasz w wyposażenie uderzaj w środek.. tam masę kasy się ładuje a pakiet s-line zewnętrzny kupisz +/- za 2-3tys tyle ile byś dał np za rnse i listwy alu 1nk :decayed:

250tys dla w miarę zadbanego silnika audi to nic :decayed: ale musisz mieć świadomość z ilu był cofany i tym bym się martwił bo z 400 nie robią 250 tylko też zrobią ze 180..

za inne marki sie nie wypowiadam :wink:

co do fotela to jesli kierowca jest bardzo otyły albo ma problemy z poruszaniem może się wcześniej zurzyć - ja nie pisze nigdy że z powodu jakieś wady masz nie kupić tylko żeby z uwagi na nią baczniej przyjrzeć się pozostałym elementom ;)

wrzucę zaraz foty z aukcji jak ja fure kupowałem :decayed:

---------- Post added at 16:43 ---------- Previous post was at 16:41 ----------

nie wiem czy będę w żorach bo już nie raz mnie pytałeś i w końcu nigdy żeś nie dojechał... ani do SR ani do SZO :facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to zależy jak pracuje, i mam uczelnie. Ogólnie mam zawsze więcej czasu od poniedziałku-środy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to zależy jak pracuje, i mam uczelnie. Ogólnie mam zawsze więcej czasu od poniedziałku-środy.

nie no spoko Kuna luuuz ja sobie żartuję jak zawsze :wink:

sorry że tak dziwnie zdanie sformułowałem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, sam wiem że powinienem kiedyś tyłek spiąć i wpaść pooglądać wasze furki. Już dawno nigdzie nie byłem jeżeli chodzi o zloty itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzą na top 3 i :jerk:

---------- Post added at 23:59 ---------- Previous post was at 23:59 ----------

:decayed::polew:

---------- Post added 05-04-2012 at 00:18 ---------- Previous post was 04-04-2012 at 23:59 ----------

idę na :palacz: i do wyrka bo czas najwyższy :wink: , kororowych badboy i reszta :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :hi:

ja ce dupce, hammery sevesy online, a siedzą jak te pipy cicho:facepalm:

Chopie jo już od 22 zech się zbiyroł spać więc ani też żech się staroł za fest nie zagłebiać w pisanie z Wami bo potem roz dwa i godzina 2h mijają :whistling:

a i tak mi to wczoraj zaś średnio poszło i kolejny kryzys z rana :grin:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...