Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

kopa lot synki :facepalm:

Espania :brawo: Espania :brawo: Espania :brawo:

:decayed:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Hiszpania - Niemcy i wygrają nasi :decayed:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

łoooooooooooooooooooooooooo jaka akcja Espańczyków :kox: ja iniesta to zdupił :facepalm:

SYNKI NIE POTRZEBUJE KTOŚ CZEGOŚ OD TOMA?

JA POTRZEBUJĘ DOŚĆ PILNIE OLEJ MOTUL OW30 jeśli ktoś też coś to się zrzucamy na wysyłkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESPANIA :decayed:

Brawa dla Portugalii :oklasky::oklasky::oklasky:

A jutro ITALIA :brawo::brawo::brawo:

a tys je pizniety:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz synku , jutro ITALIA :grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

a tys je pizniety:facepalm:

A ty pie-rdolnięty :decayed: .... z niebieskiego młotka w Helmutowski łeb :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupiato i tyle w temacie

ale jedno jest pewne, jak Portugalia tyle problemów sprawiła wielkiej niby Hiszpanii to Niemcy się może po nich przejadą.. :naughty: Choć wiadomo, ze mecz meczowi nierówny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ , że Hiszpanie 48 h mniej odpoczywali od tych wszystkich CR7 , tak samo jutro Gebelsownia miała 48 h więcej odpoczynku od Makaroniarstwa :cool1:

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

Jutro Makarony wygrają w karnych :naughty:

W Niedzielę FINAŁ :

ESP : ITA :naughty: I wygrają makarony :guma:

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Nara wszystkie pociotki i inni Helmuty co macie pół familii w tych Szwabiastych stronach gdzie w wakacje jedziecie na mopie np. w FABRYCE BMW :grin::grin::grin::grin::facepalm:

j**ane cfaniaczki , czują się Niemcami ( chociaż troszkę ) :polew:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert chłopcze ależ Ty się zmieniłeś :shock3:

gburownia pełną gębą :decayed:

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

leca :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gburownia pełną gębą :decayed:

A czy ja panie Onion tą "gburownię" piję do Ciebie akurat :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no poirytował się :whistling:................Roberto szkoda zdrowia Pane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie wiem o co wam kaman :facepalm:

Akurat wszyscy piszą których najmniej miałem na myśli :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gburownia pełną gębą :decayed:

A czy ja panie Onion tą "gburownię" piję do Ciebie akurat :cool1:

o urwa :shock3:

przecież żartowałem!!!!!!!!!!!!!!!!! bo sam jeszcze przed chwilą byłem pewien że też se jaja robisz :facepalm:

także z mojej str luuuuzik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu kilka takich Wielkich NIEMCÓW , szczególnie jeden jadący na mopie w fabryce bmw ( bo kuzynka jego mamy kiedyś sprzątała u kierownika hali który ma teraz za zadnie właśnie porządki w bmw ) :facepalm::grin:

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------

I czuje sie wspaniałym Niemcem , lepszym od nas :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zły to poczyta to Ty na msze będziesz musiał dać by auta kto nie porysował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo ida spać :decayed:

byłem pewien że tu jedziecie żeby spam się mnożył a to są chyba jakieś porachunki :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberto a po co Ty mieszasz takie wątki do tego komu kibicujesz..?

To tak jakby mi albo Tobie ktoś zarzucił, że mamy pedała w rodzinie bo kibicowaliśmy Holandii i do niego jezdzimy bo to rodzina i prace załatwi

Ja tam nie patrze na te mecze z tej perspektywy (może za młody jestem), Niemcy [o ile można ich tak do konca nazwać :polew:] grają według mnie najlepszą piłke na tym EURO i tyle.. Hiszpanią jestem znudzony bo za dużo wygrywają a z tych milionów podań już mi się niedobrze robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli co , będziesz za Hiszpanią jeżeli przegra :facepalm: Synek nie czytaj za dużo ONETU i tym podobnych dupin :wink:

Hiszpanie wszystkich wk***iają bo ciągle wygrywają i tyle , ... aha i niech mi nikt nie mówi , że Niemcy rają w tej chwili najlepszą piłkę :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

jo ida spać :decayed:

byłem pewien że tu jedziecie żeby spam się mnożył a to są chyba jakieś porachunki :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Szymon to wszystko Polsko-Niemieckie porachunki :grin: ... za którąś ze stron chyba kuźwa staniesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kibicowałem Hiszpanii, żadnemu hiszpańskiemu klubowi i mam na nią wyebaaane po całości to primo

secundo, nie czytam onetu :polew:

tertio, przerzutem nie jestem

i quatro, na tym euro żadna reprezentacja mnie grą nie zachwyciła, a gra Niemców mi sie najbardziej podoba, chvjowy turniej jakoś dla mnie od początku i z fusballu to już czekam na LM

i spokoniusio :)

---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

Szymon to wszystko Polsko-Niemieckie porachunki :grin: ... za którąś ze stron chyba kuźwa staniesz :decayed:

a jak ja byłem za biciem ruskich w Wawie to mnie od nietolerancyjnych nazywano :(:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty to już z ruskimi zaczynasz , najpierw szwabów wy***iemy później kaccapów :decayed:

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ----------

Badboy cały czas on line tylko kombinuje jak tu teraz tego "mopa" w fabryce bmw zagadać" :grin:

Właśnie prze to rozpierdalają mnie tacy "Polskie Niemcy" :facepalm:

Prawda wyszła na jaw niestety :bag:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ----------

Ale koniec "rasistowskich" poglądów :grin::decayed:

Jutro Italia wygra i tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...