Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

No to Robert wreszcie roboty się chwycisz, może częściej zajrzysz teraz na forum, może jakiego grila ukręcimy:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na "nowej" ścianie :( ... ( G1 obecnie G2 )

Świeć Panie Boże Nad Jego Duszą ...

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

G2, ściana IV, część III, pokład 404/9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na "nowej" ścianie :( ... ( G1 obecnie G2 )

Świeć Panie Boże Nad Jego Duszą ...

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

G2, ściana IV, część III, pokład 404/9

:hi:

w ten smutny dzień...

...Niech spoczywa w pokoju...

...dla rozwiania wszelkich wątpliwości...robert. G1 oddział 1 ściana 4 część 3...pod zbiornikiem wzdłuż odstawy w prawo...będziesz go znał Adam Bober "badi" brygada siwego...został ściśnięty klapą przejścia do kablarki podczas uruchamiania lub wyłączania( w bądź razie przy kneflach był) kombajnu. Przyczyna wypadku...podczas uszczelniania przez hydraulika i potem puszczania ciśnienia do sekcji...albo on zostawił załączoną kruczkę albo poprostu ktoś nie chcąco ją włączył (wiesz, że bez ciśnienia to lekko chodzi) a ten puścił ciśnienie i tragedia gotowa

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

a na nowej ścianie mają obwał na 4 sekcjach górnych na co najmniej 10-20 metrów do góry. Tak im się oberwało, że wycofywali się bo nie było nawet najmniejszego przepływu powietrza:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kolega Kuna80 sprzedaje :wink:

Samochód został sprowadzony 7 lat temu z Niemiec, od 1 właściciela (osobiście był kupowany, nie przez handlarza). Drugi właściciel od nowości,

Samochód nie jest spawany z przystanku albo 5 takich samochodów (bezwypadkowy). Wszystkie szyby oryginalne łącznie z przednią! Żadnych oznak korozji (rdzy). To nie lada wyczyn jak na 18-letni samochód. Ale jak ktoś dba tak ma

Jest to 2.0 benzyna z 1994 roku, o przebiegu 223 tys. Przebieg oryginalny ! Są nawet plomby na liczniku

Audiczka bardzo zadbana, wszystko powymieniane, ostatnio przednie klocki, wszystkie płyny filtry, olej, rok temu nowy tłumik końcowy, jeszcze na gwarancji, wymienione przeguby. Nic nie stuka nic nie puka. Nic tylko lać i jeździć :> Bezawaryjna . Sprzedaje tylko i wyłącznie dla tego że kupiłem audi a4, i zamierzam po sprzedaży kupić jakiś mały samochód dla mamy żeby mojej a4-rki nie ruszała

Wyposażenie:

- Wspomaganie kierownicy

- ABS

- Airbag kierowcy

- El Lusterka

- El szyberdach

- Centralny

- Radio + 6 głośników

- halogeny

- alufelgi

- hak

- welurowa tapicerka

- opony zimowe na stalówkach

- zabezpieczenia

Środek w stanie bardzo dobrym, nigdy nie palone nawet nigdy nie jedzone w samochodzie. Jak na prawdziwego pedanta przystało

Samochód w bdb stanie napisał bym że w idealnym, ale samochód który ma 18 lat musi mieć jakieś oznaki użytkowania. Kto kupi na pewno nie będzie żałował. A jak ktoś szuka okazji za 4 tys to niech sobie kupi okazje a nie zawraca mi dupe . Wolałbym sprzedać jakiejś zaufanej osobie bo wiem że samochód jest dobry i kto kupi nie będzie żałował.

No to teraz pkt. po pkt. co by niektórzy zastanowili się nad umieszczaniem ogłoszeń kolegów.

Odpowiedzi na zalety samochodu ogłoszeniodawcy.:thumbdown:

Spawany z przystanku nie jest, ale maska malowana i klejone mocowania lamp + pas dolny prostowany ,czyli przód dostał słabo ale dostał (stłuczka) więc nie jest bezwypadkowy.:thumbdown: widziałem i wiedziałem, błąd w ogłoszeniu:whistling:

Plomby na liczniku to sam lepsze robię:thumbdown:

Rdzy co prawda nie ma na zewnątrz ale można ją znaleźć, auto stare i na to byłem przygotowany.:gicior:

Audiczka zadbana, i tak jest, środek i na zewnątrz OK ! ale z tym pukaniem to już nie jest tak wesoło, jak na razie wymienione łączniki stabilizatora bo przeguby wylazły z łączników i to w rękach:facepalm: a teraz zacznie się wymiana reszty co jest do wymiany w przednim zawieszeniu:facepalm:.

Tylny prawy zacisk nie działał bo był zatarty na prowadnicach:wallbash: brak dbałości o sprzęt:naughty:

Zakupu nie żałuje bo sam potrafię przy autku wszystko zrobić i auto pojeździ jeszcze a synek jest zadowolony:wink:

Piszę to dla tego bo myślałem że na forum opisujemy sprzęt zgodnie z prawdą a tu są poważne różnice w opisie a stanem rzeczywistym:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Życie nas potrafi uczyć.

Szkoda tylko ,że przeważnie się dostaje po d*pie przy okazji :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...