Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: doberek

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uUCrJp81lu0#!

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu, ale te ceny kosmiczne są u nas w Rybniku części do auta. Chciałem komplet zawieszenia i zaśpiewali o dużo za grubo niż w sklepach internetowych.. Skąd oni te ceny biorą, :kwasny:

W dodatku chciałem radio ogarnąć.. Bo mam kaseciaka gamme i nie da sie do tego zmieniarki podpiąć :kwasny: Myślałem, zeby zmienic na 2din i włożyć coś bajeranckiego ale kasa z nieba nie leci a na taki zabieg bym musiał wyciepać z 800 zł.

I chyba będę musiał kupić Pioneera MVH-1400UB bo nie opłaca się tak pienieżnie polecieć. Tylko wyglad zaś sie wiejski zrobi, ale trudno:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu, ale te ceny kosmiczne są u nas w Rybniku części do auta. Chciałem komplet zawieszenia i zaśpiewali o dużo za grubo niż w sklepach internetowych.. Skąd oni te ceny biorą, :kwasny:

gdzie pytałeś?

porównywałeś ceny części tych samych producentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o komplet wahaczy Master Sporta, LEM'a i FEBI.. Ceny z kosmosu, nawet za Denckermana sobie życzą ~1200 zł :grin: Pytałem przy obwiedni, niedaleko spara, chwilowo mi z bani wyszło jak się ta hurtownia nazywała :kwasny: Miałem jeszcze jechac na Rudzką, ale mi sie odechciało z tego wszystkiego. I tak chyba zainwestuje w Master Sporta, w poprzedniej Audioli włożyłem FEBI, pieniężnie wyszło bardzo duużo a po roku już przód był do wymiany. Napisałem do TOM77 z forum, żeby mi ceny podał i czekam na wiadomość.

I jak już jest zainteresowanie postem, powiedzcie mi który mechanik w Rybniku wymieni mi komplet jak przywiozę mu wszystkie graty? I ile za taką przysługe może sobie zawołać? :whistling: Mam nowe auto, także rozrząd pewnie też będzie w najbliższym czasie do zrobienia.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Matek mogę Ci to zrobić tą zawiechę:wink:

...masz skrzynkę pw zapchaną, bo nie umię wysłać pw

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

idę yebać na dwór:facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś słyszałem że jeśli chodzi o wahacze passat b5/audi a4 to lepiej brać regenerowane ori, niż zamienniki bo zamienniki często padają. Wiadomo zamiennik zamiennikowi nie równy.. i tak tylko słyszałem nie wiem ile w tym prawdy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

Jak zniszczyć auto - 7 grzechów - Moto w Onet hahaha..

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

nowa wersja AUDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

Jak zniszczyć auto - 7 grzechów - Moto w Onet hahaha..

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

nowa wersja AUDI :)

:hi:

Masakra !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o komplet wahaczy Master Sporta, LEM'a i FEBI.. Ceny z kosmosu, nawet za Denckermana sobie życzą ~1200 zł :grin: Pytałem przy obwiedni, niedaleko spara, chwilowo mi z bani wyszło jak się ta hurtownia nazywała :kwasny: Miałem jeszcze jechac na Rudzką, ale mi sie odechciało z tego wszystkiego. I tak chyba zainwestuje w Master Sporta, w poprzedniej Audioli włożyłem FEBI, pieniężnie wyszło bardzo duużo a po roku już przód był do wymiany. Napisałem do TOM77 z forum, żeby mi ceny podał i czekam na wiadomość.

I jak już jest zainteresowanie postem, powiedzcie mi który mechanik w Rybniku wymieni mi komplet jak przywiozę mu wszystkie graty? I ile za taką przysługe może sobie zawołać? :whistling: Mam nowe auto, także rozrząd pewnie też będzie w najbliższym czasie do zrobienia.. :kwasny:

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

jak chcesz to podjedź do niego (ale wcześniej zadzwoń) i powołaj się na mnie to ci także załatwi części w dobrych cenach. jak się zdecydujesz to daj znać to go uprzedze ale od 1-8 września jest na urlopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...