Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:wtf:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:16_________________________________________________ :wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:17_________________________________________________Wilma co porabiasz w stolycy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Poległeś! :>

chyba w sobotę :tongue4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:18_________________________________________________

:hi:ARTUR[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:13_________________________________________________

sakochodom
a co to :?: jest :oklaski: :)

pisze z telefonu ,i nie patrze na klawiature zbyt czesto :wink4::embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:17_________________________________________________Wilma co porabiasz w stolycy

W chwili obecnej zastanawiam się jaka może być u Was cena skupu krów mlecznych, jałówek w kryciu i tych młodszych, cieląt i byków rasy HF... no i ich wagę w moim rzekomym stadzie... Nie wiem jak ja to zaliczę :wallbash:

Poległeś! :>

chyba w sobotę :tongue4:

To swoją drogą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: andy_sky Dzisiaj o 11:15

ARTUR

Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:13

--------------------------------------------------------------------------------

Cytuj

sakochodom

a co to jest

pisze z telefonu ,i nie patrze na klawiature zbyt czesto

no pewnie i po kiego się tłumaczysz :tongue4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:23_________________________________________________
Wilma co porabiasz w stolycy

W chwili obecnej zastanawiam się jaka może być u Was cena skupu krów mlecznych, jałówek w kryciu i tych młodszych, cieląt i byków rasy HF... no i ich wagę w moim rzekomym stadzie... Nie wiem jak ja to zaliczę

jak widzę, jakie tępaki, zaliczają, najtrudniejsze tematy na uczelni to nie bałbym się pójść nawet totalnie nieprzygotowanym :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:23_________________________________________________

Wilma co porabiasz w stolycy

W chwili obecnej zastanawiam się jaka może być u Was cena skupu krów mlecznych, jałówek w kryciu i tych młodszych, cieląt i byków rasy HF... no i ich wagę w moim rzekomym stadzie... Nie wiem jak ja to zaliczę

jak widzę, jakie tępaki, zaliczają, najtrudniejsze tematy na uczelni to nie bałbym się pójść nawet totalnie nieprzygotowanym :rolleyes:

Problem w tym, że zdawalność z tego przedmiotu to z 5 osób na 30... oczywiście mówię o zaliczeniu ćwiczeń, bo o wykładach nawet nie wspomnę :wallbash:

Poza tym te dane mi są potrzebne do bilansu, który robię i muszę go zaliczyć w ten weekend. Gdybym ja znała takiego rolnika co by mi podał wartości całego swojego majątku, to nie byłoby problemów... a że takowego nie znam, a nawet żadnego nie znam, to muszę wymyślić sama całość... zwłaszcza, że muszę tą pracę jeszcze obronić ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:23_________________________________________________

Wilma co porabiasz w stolycy

W chwili obecnej zastanawiam się jaka może być u Was cena skupu krów mlecznych, jałówek w kryciu i tych młodszych, cieląt i byków rasy HF... no i ich wagę w moim rzekomym stadzie... Nie wiem jak ja to zaliczę

jak widzę, jakie tępaki, zaliczają, najtrudniejsze tematy na uczelni to nie bałbym się pójść nawet totalnie nieprzygotowanym :rolleyes:

Problem w tym, że zdawalność z tego przedmiotu to z 5 osób na 30... oczywiście mówię o zaliczeniu ćwiczeń, bo o wykładach nawet nie wspomnę :wallbash:

Poza tym te dane mi są potrzebne do bilansu, który robię i muszę go zaliczyć w ten weekend. Gdybym ja znała takiego rolnika co by mi podał wartości całego swojego majątku, to nie byłoby problemów... a że takowego nie znam, a nawet żadnego nie znam, to muszę wymyślić sama całość... zwłaszcza, że muszę tą pracę jeszcze obronić ;(

jak chcesz to podam Ci tel do mojego sąsiada to dość łebski zabrany rolnik, oczywiście jak go zdobędę :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mógł, to chętnie. Ale uprzedź go, że pytania są... bardzo krępujące, bo są cholernie szczegółowe...praktycznie każda część majątku... Ja muszę tą pracę wydrukować już jutro, więc go teraz pytać o nic nie będę, ale gdybym nie zaliczyła tego w ten weekend, to bym się z nim skontaktowała w przyszłym tygodniu np. dopytać o ceny takich zwierzaków, żebym mogła tą pracę poprawić. Natomiast, gdybym jednak jakimś cudem zaliczyła w ten weekend, to już go niczym męczyć nie będę :wink4:

Dziękuję :kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jak chcesz to możesz teraz zadzwonić do starego,ew. mam numer do jego syna który jest na 2 roku rolnictwa w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ktoś tu widzę w super humorze od samego rana :naughty:

Tak H4mm3R :decayed: ,odebral autko .

Odebrałem ale nie jest zrobione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ktoś tu widzę w super humorze od samego rana :naughty:

Tak H4mm3R :decayed: ,odebral autko .

Odebrałem ale nie jest zrobione...

Z klimą walczysz dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ktoś tu widzę w super humorze od samego rana :naughty:

Tak H4mm3R :decayed: ,odebral autko .

Odebrałem ale nie jest zrobione...

Z klimą walczysz dalej ?

Ta. We wtorek będą mi to plaskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie to ten rolnik jeździ A4 :naughty:

I do tego też tu nawija? :tongue4:

nie to starszy gość koło 50-55 pewnie nie wie, że istniejemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...