Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pomóżcie mi w nadaniu dla Artura statusu klubowicza. Chłopak zasługuje na to jak mało kto na forum. Prawie co tydzień zapiepsza na spoty do BB i Rybnika, jest bardzo zintegrowany z grupą, zawsze chętnie każdemu pomaga, mało tego, wychodzi sam z pomocą dla innych klubowiczów. Jest w środowisku A4 i nie tylko bardzo lubiany. Ja miałem tydzień temu wypadek (baba mi wymusiła) i jeździłem pożyczonym uno, wczoraj ni to dziadostwo nawaliło, zadzwoniłem do Artura czy ma namiary na jakiegoś mechanika który może mi to zabrać do naprawy. Artur po chwili był już na miejscu i mnie odholował do mechanika. Dodatkowo jako że nie miałem czym dojeżdżać do pracy sam zaproponował pożyczenie swojej A4 na kilka dni. Arturoo to nie jest użytkownik forum tylko prawdziwy klubowicz więc uważam, że powinien otrzymać taki status. Pisałem już w tej sprawie do naszego moderatora. Kto uważa podobnie jak ja proszę o przyłączenie się do nadania Arturowi statusu klubowicza.

ja też jak najbardziej popieram :good:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 15:32_________________________________________________Wiesiek Sto LAT :>

sory jak spóźnione :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy pomóżcie mi w nadaniu dla Artura statusu klubowicza. Chłopak zasługuje na to jak mało kto na forum. Prawie co tydzień zapiepsza na spoty do BB i Rybnika, jest bardzo zintegrowany z grupą, zawsze chętnie każdemu pomaga, mało tego, wychodzi sam z pomocą dla innych klubowiczów. Jest w środowisku A4 i nie tylko bardzo lubiany. Ja miałem tydzień temu wypadek (baba mi wymusiła) i jeździłem pożyczonym uno, wczoraj ni to dziadostwo nawaliło, zadzwoniłem do Artura czy ma namiary na jakiegoś mechanika który może mi to zabrać do naprawy. Artur po chwili był już na miejscu i mnie odholował do mechanika. Dodatkowo jako że nie miałem czym dojeżdżać do pracy sam zaproponował pożyczenie swojej A4 na kilka dni. Arturoo to nie jest użytkownik forum tylko prawdziwy klubowicz więc uważam, że powinien otrzymać taki status. Pisałem już w tej sprawie do naszego moderatora. Kto uważa podobnie jak ja proszę o przyłączenie się do nadania Arturowi statusu klubowicza.

Jestem na TAK :good: oczywiście jak mocno się postara :gwizdanie:

Dzięki za życzenia Wszystkim :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to i forumowa młodzież składa życzenia

Sto Lot wiesiek3d

btw, wpada ktoś w sobote na zlot STK do Gotartowic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, wpada ktoś w sobote na zlot STK do Gotartowic?

Ja niestety w ten weekend odpadam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto lat Wiechu Ty stary byku :decayed::drunk: :drunk: :drinks: :drinks: :drinks:

btw, wpada ktoś w sobote na zlot STK do Gotartowic?

A o której ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witojcie[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 19:07_________________________________________________Wiesiek kiedy Ci to wybiło sto lot i trocha co byś koło urodzin nie strzelił w kalyndorz :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Wieśku

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Dzięki chłopaki za poparcie ale mnie się wydaje ,że jeszcze "za mały "na to jestem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie wiecie moze gdzie tanio moge zalozyc sobie tempomat do swojej niuni??

Najtaniej samemu jest opis na forum.

Wiesiek kiedy Ci to wybiło sto lot i trocha co byś koło urodzin nie strzelił w kalyndorz :decayed:

Na wczora synku. :gwizdanie:

W sobotę na spocie mnie niestety też nie będzie :kwasny:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 19:34_________________________________________________

Najlepszego Wieśku

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Wieśku

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Dzięki chłopaki za poparcie ale mnie się wydaje ,że jeszcze "za mały "na to jestem .

Chłopie, jesteś wielki :wink4: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, jesteś wielki :wink4: .

:mysli: Wydaje mi się że jestem większy od Artura. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Wiesku wszystkiego najlepszego :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 19:57_________________________________________________Czas trocha spamu nadrobic :kwasny: :>[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 19:59_________________________________________________

a to teraz 14.V cie nie bedzie :?: szkoda a napiłbym sie z tobą no i z reszta też :kox::decayed:

No niestety ida na urodziny :kwasny: ... też bym się napił z Wami :rolleyes::slina::naughty:

Mnie wyjątkowo też nie będzie jade na urodziny córki ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, jesteś wielki :wink4: .

:mysli: Wydaje mi się że jestem większy od Artura. :naughty:

jo tyż :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wiesiek Spóźnione Ale Szczere Życzenia Wszystkiego Najlepszego :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:embarrassed:

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 15:17_________________________________________________

Koledzy pomóżcie mi w nadaniu dla Artura statusu klubowicza. Chłopak zasługuje na to jak mało kto na forum. Prawie co tydzień zapiepsza na spoty do BB i Rybnika, jest bardzo zintegrowany z grupą, zawsze chętnie każdemu pomaga, mało tego, wychodzi sam z pomocą dla innych klubowiczów. Jest w środowisku A4 i nie tylko bardzo lubiany. Ja miałem tydzień temu wypadek (baba mi wymusiła) i jeździłem pożyczonym uno, wczoraj ni to dziadostwo nawaliło, zadzwoniłem do Artura czy ma namiary na jakiegoś mechanika który może mi to zabrać do naprawy. Artur po chwili był już na miejscu i mnie odholował do mechanika. Dodatkowo jako że nie miałem czym dojeżdżać do pracy sam zaproponował pożyczenie swojej A4 na kilka dni. Arturoo to nie jest użytkownik forum tylko prawdziwy klubowicz więc uważam, że powinien otrzymać taki status. Pisałem już w tej sprawie do naszego moderatora. Kto uważa podobnie jak ja proszę o przyłączenie się do nadania Arturowi statusu klubowicza.

Popieram jak najbardziej :good:

... ale to Artur musi sobie sam zażyczyć takowego statusu i napisać do Huga >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=pm;sa=send;u=2

Artur >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=28150.0 - 7 podpunkt

A my możemy nadac koledze Arturkowi status "DOBREGO DUSZKA AUDI A4 KLUB POLSKA " :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczy się, bo w sobote po południu mam montować stabilizatory z rs4 :naughty: no i jeszcze pod Częstohowę muszę lecieć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczy się, bo w sobote po południu mam montować stabilizatory z rs4 :naughty: no i jeszcze pod Częstohowę muszę lecieć :gwizdanie:

Paździocha już odebrałeś ?

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 20:43_________________________________________________

NET MI MULI STRASZNIE narazicho :hi:

Nara :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczy się, bo w sobote po południu mam montować stabilizatory z rs4 :naughty: no i jeszcze pod Częstohowę muszę lecieć :gwizdanie:

Pod Częstochową ,to w niedzielę scigałem sie od swiateł z b7 czy 8 srebrną,tylko nie wiem z jakim silnikiem - jak wracałem w nocy z Waw-y. 1,2,3,4 prowadziłem dopiero na moim piątym zaczął mi odchodzic.Młody gosciu w okularach sam jechał.Jakbym jechał bez rodzinki nie dałby rady :gwizdanie: :decayed::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...