Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Całkowity brak mocy.


sosna90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam problem z moim Audi(1.9 AWX) ponieważ straciło całkowicie moc. Auto jest po czyszczeniu turbiny i usunięciu katalizatora(została oryginalna puszka). Co może być przyczyną takiego stanu?

Mechanik powiedział że to przyczyna jazdy bez katalizatora i ponowne zanieczyszczenie turbiny, czy to możliwe?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik bzdury opowiada. Podłącz auto pod vag-a i zrób logi dynamiczne.Sprawdź podłączenie wężyków podciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na 7mce tez nie chce vag działać, co innego na viscie

podinstaluj sobie XP i zrób logi

chyba ze jest już wersja vaga co chodzi pod 7mka

powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciło moc tak nagle czy po czyszczeniu turbiny? a może po wycięciu kata .Kiedy to nastąpiło? . Jak możesz to pożycz laptopa z Vistą lub XP zainstaluj Vaga ,podłącz i sprawdż co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez logów się nie obejdzie, szczególnie dynamicznych. A co do VAG'a pod WIN7 to u mnie działa bez problemu. Ustaw go w trybie zgodności z WINXP(SP3) oraz w trybie "uruchom jako administrator" i musi działać - łaski nie robi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam problem z moim Audi(1.9 AWX) ponieważ straciło całkowicie moc. Auto jest po czyszczeniu turbiny i usunięciu katalizatora(została oryginalna puszka). Co może być przyczyną takiego stanu?

Mechanik powiedział że to przyczyna jazdy bez katalizatora i ponowne zanieczyszczenie turbiny, czy to możliwe?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

A moze cos wiecej powiesz - w jakiej sytuacji to sie stalo, przy przyspieszeniu, czu oslabieniu towarzyszyl jakis dzwiek spod maski - czy auto kopci, chodzi jakos inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj sobie wciskać ciemnoty przez mechanika, że brak turbodoładowania jest spowodowany wywaleniem katalizatora bo to takie pierdoły, że aż głowa boli. Najlepiej jakbyś od razu telefonicznie mechanikowi zaznaczył aby nic więcej przy Twoim samochodzie nie grzebał. Auto po powrocie zabierz od niego i umów się z najbliżej Ciebie mieszkającym forumowiczem a razem dojdziecie przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- albo ma niemieszane w wezykach podcisnienia, albo n75.

- zrobcie logi.

- na win7 vag dziala bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...