Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gf-2atp-yEBH-gnP5_pilka-nozna-historia-zasady-rodzaje-rozgrywek-najlepsi-zawodnicy-1920x1080-nocrop.jpg

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mata nie przeszedł co ty piszesz :decayed:

Opublikowano

Barca rezygnuje z zakupu Fabregasa a chce Ozila który na mistrzostwach pokazuje klasę :good:

Opublikowano

Niemcy - między narodowy team, tak samo jak Franca :decayed::naughty:. Argentyna musi wygrać :hi::notworthy:.

Opublikowano

Barca rezygnuje z zakupu Fabregasa a chce Ozila który na mistrzostwach pokazuje klasę :good:

Dobre :decayed:

Fabre ma pierwszeństwo przed Torresem(nowy prezydent klubu go chcę) a mata to jest taka dodatkową alternatywą

Opublikowano

Jarko Raul mial do MLS iść przecież;>? :gwizdanie:

Opublikowano

Z transferów w Barcie to:

Henry do MLS, a Toure być może do MC

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/primera-division/2009-2010/henry-i-toure-odchodza_sto2379815/story.shtml[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 09:19_________________________________________________

nooo i potwierdzono oficjalnie transfer Di Marii do Realu

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/primera-division/2009-2010/potwierdzone-di-maria-w._sto2379823/story.shtml

Opublikowano
  • Autor

Jarko Raul mial do MLS iść przecież;>? :gwizdanie:

Miał, ale jeszcze nigdzie nie poszedł.

Również Schuster chciał go ściągnąć do Turcji,

a teraz Schalke jest na tapecie :)

Poranna dawka informacji:

Lech - A. Kokoszka, M. Kowalczyk, F. Songo, Cleo, Y. Kone, T. Barbaric, A. Rudnevs

To zestaw piłkarzy jakimi zainteresowany jest mistrz Polski.

Glik - za 2mln ojro do Palermo ?

Legia - kolejny grajek na testach, tym razem obrońca Mihajlovic.

Arsenal - daje 8,5mln ojro za L. Koscielnego, grajka o Polskich korzeniach.

Opublikowano

Arsenal - daje 8,5mln ojro za L. Koscielnego, grajka o Polskich korzeniach.

i właśnie jego Smuda z pomocą Obraniaka chce zwerbować do polskiej reprezentacji :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Arsenal - daje 8,5mln ojro za L. Koscielnego, grajka o Polskich korzeniach.

i właśnie jego Smuda z pomocą Obraniaka chce zwerbować do polskiej reprezentacji :decayed:

Coś tam wspominali że chłop się zastanawia nad grą u Nas...

Widać że perspektywa gry w Euro 2012 robi się coraz bardziej kusząca dla tych co się wahają...

Tylko czekać jeszcze na Aqufresce i tym podobnych :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda w tym wszystkim że Perejro zagubił się gdzieś w Grecji...

Całkiem niezły był z niego grajek...

Opublikowano

Podobnie Olisadebski, też miał swoje parę minut w reprezentacji i też zaginął w Grecji...

Opublikowano

Barca rezygnuje z zakupu Fabregasa a chce Ozila który na mistrzostwach pokazuje klasę :good:

Dobre :decayed:

Fabre ma pierwszeństwo przed Torresem(nowy prezydent klubu go chcę) a mata to jest taka dodatkową alternatywą

Oczywiście że Fabregas ma pierwszeństwo przed innymi bo jest wychowankiem Barcy no ale Arsenal nie chce go puścić a jemu chyba też się nie spieszy do Barcy dlatego myślą już o innych zawodnikach którzy dają radę na Mistrzostwach jak np. Ozil.

Moim zdaniem świetnym zawodnikiem jest też Dos Santos z Meksyku :good:

Opublikowano

wszystko może się zmienić po mistrzostwach świata jeśli chodzi o transfery w europejskich klubach ....

Opublikowano

Giovani dos santos grał w Barcy ale gdy Rijkard odszedł to Guardiola mu podziękował bo koles nie pasuje wogóle do stylu gry a po drugie sprawiał wielkie problemy wychowawcze a wiemy że w Barcelonie mojej kochanej atmosfera to podstawą. A jego brat Jonathan dos Santos jest rezerwowym graczem fcb i myślę że w tym sezonie będzie bardziej widoczny

Opublikowano

no ciekaw jestem tej nowe Legii :gwizdanie:

Opublikowano

Jarko super temata pusciles :good: :good:

Co do Barcelony :kox: :kox: :kox: :kox:... Mata nic pewnego , Fabregas w toku ale nie za te pieniadze co chce za niego Arsenal... wg mnie to przereklamowany zawodnik ten CESC, gra dobrze ale nie na tyle zeby wygrysc Inieste czy Xaviego z kadry ... Moze za rok /dwa Xaviego co najwyzej . Ja bym go odpuscil (35-40mln to max za niego !!!), jesli Arsenal sie bedzie upieral przey 60mln . Ozil wart zainteresowania jesli chodzi o Barcelone.

Toure sie zegna na 90%, nic wtym dziwnego chlop ma ambicje zeby grac w pierwszym skladzie a jakies Drewienko Keita odziwo przedluza umowe (grajac kiszke). Guardiola troche slepy ale czas pokaze.

Pozatym Ibra powinien zniknac z tej druzyny ...no chyba ze sie rozkreci ... w co watpie.

Real :thumbdown: :thumbdown: :

Hmmm Di Maria przeszedl ... Maicon jest na celowniku (Inter chce ponad 30, Real oferowal 20 :polew: :polew: ) .

Benzema na celowniku MANU - gra padake w La Liga ale ... zniego juz gwiazdora raczej nie zrobia - gosc w polu karnym zamiast glowkowac chce lapac pilke rekami :polew: :polew: .

p.s. David Silva bedzie gral w Premiera Division ... a szkoda bo liczylem ze go Barca moze przygarnie (swietny ofensywny pomocnik z ... szkalnymi nogami niestety (Robben, Iniesta... ) :wallbash: :wallbash: )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.