Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawdziwa hooliganka :kox:

Nawet sami między sobą :rolleyes:

to się nazywa młyn :polew:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 13:45_________________________________________________

najważniejsze że Zawistowski,Geworgian,Hrymowicz,Leśniewski(2 lata z rzędu król strzelców II ligi),Ekwueme,Imeh,Skrzyński podpisali kontrakty :kox:

ekipa jest niezła :good: może szybciej jak w 4 lata awansują :naughty:

:mysli:

są to już zakontraktowane nazwiska w klubie....oczywiście wszystkich nie wymieniłem [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 13:46_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

1282850412_by_RumunGW_500.jpg

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 847,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A może to taki sposób na doping a biedny Jędrzej myślał że biją się na poważnie :kox:

niestety tak jest że jedni idą dla klubu a drudzy dla piłki (poziomu)

No ale co w tym dziwnego... Nie każdy musi być fascynatem barw klubowych, a może lubić piłkę nożną...

Normalne że kopaniny kilku pseudo grajków nie będzie chodził oglądać tylko jak Inspektor w kapciach w domciu LM obejrzy :naughty:

Opublikowano

BTW

Ostatnio oglądałem teleturniej 1 z 10ciu.

Przy przedstawianiu się, co druga osoba odpowiadała, że interesuje się sportem, a w szczególności piłką nożną.

Chyba był tam też inspektor :wink4::tongue4:

A najlepsze było to, że każda z tych osób wyglądała jak pączuś, czyli sport w kapciach przed TV :decayed:

Opublikowano

oni też dzielą się na grupy:

pikniki:

img,l,kibic_w_kapciach.jpg

pseudokibice:

9239975-three-sport-fans-watching-tv-isolated-against-white-background.jpg

Opublikowano
  • Autor

pseudokibice:

9239975-three-sport-fans-watching-tv-isolated-against-white-background.jpg

Kanapa zamknięta na wniosek Tuska :decayed:

Opublikowano

fajna sprawa wydzierać się do tv :polew:

i kto tu jest pseudokibicem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To już lepiej do baru z kumplami się wybrać :gwizdanie:

No oczywiście jeżeli ma się tych kolegów i kibicujecie tej samej drużynie :decayed:

Opublikowano

A może to taki sposób na doping a biedny Jędrzej myślał że biją się na poważnie :kox:

Jarku uwierz mi, to nie był doping... no chyba, że dopingiem nazywamy okładanie się po ryjach :decayed:

Opublikowano

A może to taki sposób na doping a biedny Jędrzej myślał że biją się na poważnie :kox:

Jarku uwierz mi, to nie był doping... no chyba, że dopingiem nazywamy okładanie się po ryjach :decayed:

to taki zastępczy sposób klaskania :polew: plaskanie :polew:
Opublikowano
  • Autor

W Polsce kibice tak mają :kox: Dlatego sie przed Nimi stadiony zamyka :naughty:

Plaszczą :polew:

Opublikowano

Plaszczą :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

http://www.sport.pl/pilka/1,64946,9974999,Pilka_nozna__Gaz__dolomity__nowy_stadion__Wystrzela.html

A-klasowy stadion :kox:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 15:18_________________________________________________dziwię się Neuerowi, że wybrał Bayern, nie dość, że znienawidzili go kibice Schalke, to również zero szacunku ze strony ultrasów Bayernu

Neuer kilka lat temu był przecież aktywnym ultrasem Schalke

No ale czego nie robi się dl hajsu :thumbdown: :thumbdown:

http://www.sport.pl/pilka/1,65081,9984484,Manuel_Neuer_dogadal_sie_z_ultrasami_Bayernu.html

Opublikowano

Jak nienawidzicie Wisły za jej historię to przykro mi..., ale tamte czasy już minęły i wiele się zmieniło. Kibice nie zawsze są w stanie coś zmienić. Ja jakoś nie pałam nienawiścią do Cracovii, Legii czy Lecha... :hi:. Jestem inny i tyle. Inny niż wszyscy :decayed:.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze mi napisz że Niemców też mam polubić bo przecież II wojna światowa dawno sie skończyła i dużo się zmieniło :kox:

Opublikowano

Zróbcie sobie ustawke i sobie wyjaśnijcię :kox:

Opublikowano

No pewnie że nie ma co dyskutować, każdy widze swoję propagande sieje i ma swoją rację.

Zresztą kiedyś sie już żarliśmy na ten temat i to do niczego nie doprowadziło.

Śląsk to będzie na otwartym polsacie ? Bo nie widze w programie :/

Opublikowano
  • Autor

Zróbcie sobie ustawke i sobie wyjaśnijcię :kox:

No co Ty, jeszcze by ze sprzętem przyszli :kox:

A ja nie chce mieć nowej dziury w doopie :decayed:

Śląsk widze jest na Polsat Sport.

Opublikowano

Jeszcze mi napisz że Niemców też mam polubić bo przecież II wojna światowa dawno sie skończyła i dużo się zmieniło :kox:

Tego nie napisze. Niemców lubię tylko za samochody Audi, BMW, VW, Porsche itp., czekolady np. Milka i MT :hi:.

Zróbcie sobie ustawke i sobie wyjaśnijcię :kox:

Lepiej nie, bo mam kilka egzemplarzy AK-47 w bagażniku... :naughty::polew: :polew:

Opublikowano

Trzeba gdzieś WKS obejrzeć na necie :confused4:

Polsat przegiął pale, jak mozna jeden mecz pokazac a rewanzu juz nie, co za skur.....

Opublikowano
  • Autor

Przecież jest transmisja... Mają chyba ze 6 kanałów sportowych to z nich korzystają...

CA 2011 ZAMKNIĘTE NA WNIOSEK TUSKA :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.