Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Następna będzie Zawisza :kox:

Zawisza to On gamoniu :wink4:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 22:23_________________________________________________

Następna będzie Zawisza :kox:

a co to za trampkarze :mysli::kox:

w łepek dostał kiedy :naughty:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co to za trampkarze :mysli::kox:

Wihu :polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

Brawo Wisełka :oklaski: :notworthy::hi::good:. 3:1. W piątek losowanie 4 rundy play-off. Nie ważne na kogo trafią Liga Mistrzów musi być :naughty::decayed:.

Opublikowano
  • Autor

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/lukasz-piszczek-zawiesil-gre-w-reprezentacji-polsk,1,4812023,artykul.html

Powinien mieć resztkę honoru i całkowicie zrezygnować...

Kadra to nie miejsce dla sprzedajnych k...w :gwizdanie:

Opublikowano

Wisła dziś była lepszym zespołem.

Awans zasłużony.

Najbardziej mnie martwi, że w tej sytuacji będzie już minimum grupa LE...

Ale cóż... gratulacje dla piłkarzy.

Opublikowano

Ten zasłużony awans cie tak martwi ?

Makaveli - to zmień robote :wink4:

Opublikowano

Barcelona przejebala 1-4 :kox:

Opublikowano

Ten zasłużony awans cie tak martwi ?

Zasłużony czy nie - tak, martwi mnie.

Opublikowano
  • Autor

Makaveli - to zmień robote :wink4:

Zmień klub :wink4:

Opublikowano

Barcelona przejebala 1-4 :kox:

15 składem i to sparing :naughty:

w łepek dostał kiedy :naughty:

ciąg się chamie bo cię nadepnę :naughty::decayed:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 14:36_________________________________________________

Makaveli - to zmień robote :wink4:

Zmień klub :wink4:

słusznie :decayed:
Opublikowano

w łepek dostał kiedy :naughty:

ciąg się chamie bo cię nadepnę :naughty::decayed:

przepraszam....wybacz :notworthy:
Opublikowano
  • Autor

Poczuł respekt :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poczuł respekt :polew: :polew: :polew:

tja :pleasantry:
Opublikowano

Makaveli - to zmień robote :wink4:

Zmień klub :wink4:

Nie jestem przerzutem :tongue4:

kilka fotek z meczu Wisła-Litex

29.JPG

DSC_0266.jpg

51.JPG

40.JPG

DSC_0214.jpg

DSC_1286.jpg

DSC_1330.jpg

03.jpg

17.jpg

DSC_0371.jpg

DSC_0008.jpg

wis-lit_163.jpg

wis-lit_043.jpg

02.jpg

DSC_1319.jpg

62.JPG

Opublikowano
  • Autor

Makaveli - to zmień robote :wink4:

Zmień klub :wink4:

Nie jestem przerzutem :tongue4:

Tylko hipokrytą :rolleyes:

Opublikowano

Makaveli - to zmień robote :wink4:

Zmień klub :wink4:

Nie jestem przerzutem :tongue4:

kilka fotek z meczu Wisła-Litex

29.JPG

DSC_0266.jpg

51.JPG

40.JPG

DSC_0214.jpg

DSC_1286.jpg

DSC_1330.jpg

03.jpg

17.jpg

DSC_0371.jpg

DSC_0008.jpg

wis-lit_163.jpg

wis-lit_043.jpg

02.jpg

DSC_1319.jpg

62.JPG

ło ho widze ze w krakowie smoki nadal zyja i maja sie dobrze :decayed::kox:

Opublikowano

Oooo widzę że nerwy was biorą, bo Wisła wygrała. :polew:

Łatwo was podkur...ć, widocznie macie kompleksy. :naughty:

Jakby Wisła odpadła z Litexem to ten temat miałby 5 stron więcej.

Opublikowano

Jakby Wisła odpadła z Litexem to ten temat miałby 5 stron więcej.

byłoby 5 stron gratulacji :polew:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 20:35_________________________________________________Zestaw par I Rundy Pucharu Polski - 16/17 sierpnia

Rozwój II Katowice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Elana Toruń - Flota Świnoujście

Okocimski KS Brzesko - Górnik Polkowice

Puszcza Niepołomice - GKS Katowice

Sokół Kleczew - MKS Kluczbork

Chrobry Głogów - Odra Wodzisław Śląski

Limanovia Limanowa - GKP Gorzów Wielkopolski

Ruch Zdzieszowice - Kolejarz Stróże

Olimpia Elbląg - Warta Poznań

Sokół Sokółka - Ruch Radzionków

OKS 1945 Olsztyn - Pogoń Szczecin

Resovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Gryf Wejherowo / Zawisza Bydgoszcz - Sandecja Nowy Sącz

Jarota Jarocin - Dolcan Ząbki

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Łódzki KS

Piast Gliwice - Bogdanka Łęczna

Opublikowano

LEGIAAAAAAAAA LEGIAAAAA WARSZAWAAAAAAAAAAAA !!! Wymęczona ale zwycięska !!!!!!!!!!!!!!!! :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.