Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczycisz się k**wa Panie moderatorzu że se ligę typerów zarządzasz i że pamiętasz o jakich śmiesznych dyrbach kujawsko pomorskich ale żeby tak wstawić Superpuchar Hiszpani który pewnie i tak będziesz oglądał w niedzielę w tvp 1 to k**wa nie łaska? :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BTW

co tak mało szpili z ekstraklasy ?? :cool1:

brak czasu ? czy olałeś temat ? :mysli:

Opublikowano

Się Majka rozpanoszyl :kox:

Opublikowano

BTW

co tak mało szpili z ekstraklasy ?? :cool1:

brak czasu ? czy olałeś temat ? :mysli:

wrzuciłem okrojony zestaw bo jutro już sobota :cool1: [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 19:01_________________________________________________

Szczycisz się ku*** Panie moderatorzu że se ligę typerów zarządzasz i że pamiętasz o jakich śmiesznych dyrbach kujawsko pomorskich ale żeby tak wstawić Superpuchar Hiszpani który pewnie i tak będziesz oglądał w niedzielę w tvp 1 to ku*** nie łaska? :decayed:

sram na żadko na jakiś tam pucharek :hi:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 19:02_________________________________________________

Się Majka rozpanoszyl :kox:

kiedyś Cie zastrzele.....daje słowo :kox:
Opublikowano
:kox:
Opublikowano

urwa, uja ten Śląsk grał, a jednak wygrał :wallbash:

Taka piłka :disgust:

Opublikowano

urwa, uja ten Śląsk grał

Stanley - Wy również :wink4:

Jak na moje Śląsk był jednak ciutkę lepszy, chociaż faktycznie najbardziej zasłużony byłby remis.

Opublikowano

urwa, uja ten Śląsk grał

Stanley - Wy również :wink4:

Jak na moje Śląsk był jednak ciutkę lepszy, chociaż faktycznie najbardziej zasłużony byłby remis.

wiem,

w tym meczu były tylko 3 szanse na strzelenie bramek:

1. gol Diaza

2. strzał Mili

3. strzał Malinowskiego

cała reszta: przeciętna kopanina

na plus: dobra gra obronna Śląska ( widać byli nastawienie typowo na defensywę)

na plus: czasem dobra gra presingiem piłkarzy niebieskich

A ten Janoszka, ( jak on mnie wku*rwia) - traci mnóstwo piłek :wallbash:

Opublikowano

panowie jutro liga angielska rusza?

Opublikowano

panowie jutro liga angielska rusza?

str. 334 :wink4:
Opublikowano

Co tam na marne, Liga w tym roku będzie nasza :>

Jak już coś to za rok, i to raczej będzie Liga Adelante :kox:

W niedzielę pierwsze GD :naughty:

Pogadamy w niedziele :naughty: :naughty:

Opublikowano

Piękny mecz, piekny wynik, za***isty początek rozgrywek w wykonaniu LEGII !!!!

LEGIAAAA LEGIAAAA WARSZAWAAAAAA :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Serbowie dali zwycięstwo Legii :decayed: Ljuboja może spokojnie powalczyć o korone :good:

Opublikowano

Piękny mecz, piekny wynik, za***isty początek rozgrywek w wykonaniu LEGII !!!!

LEGIAAAA LEGIAAAA WARSZAWAAAAAA :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Transfer z Ljuboją chyba wypalił :decayed:

Opublikowano

Piękny mecz, piekny wynik, za***isty początek rozgrywek w wykonaniu LEGII !!!!

LEGIAAAA LEGIAAAA WARSZAWAAAAAA :oklaski: :oklaski: :oklaski:

nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy się mistrzowską koronę zakłada:naughty:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 23:57_________________________________________________Spotkanie Śląska Wrocław z Rapidem Bukareszt w ramach IV rundy kwalifikacji do Ligi Europejskiej będzie mogło zobaczyć więcej kibiców. Mecz będzie bowiem transmitowany w otwartym Polsacie. Z kolei spotkanie Legii Warszawa ze Spartakiem Moskwa pokaże Polsat Sport.

Oba mecze odbędą się 18 sierpnia. Wicemistrz Polski zagra we Wrocławiu o 20:00 z Rapidem, a Wojskowi o 18:00 na Pepsi Arenie z Spartakiem Moskwa.

Opublikowano

jutro derby pomorza i kujaw :kox:

tak było rok temu w II lidze :cool1:

zobaczcie ilu Nas pojechało do Grudziądza a jaki młyn maja gospodarze :polew: wstyd

a w V lidze derby Bydgoszczy ..... rezerwy Zawiszy zagrają na stadionie znienawidzonej Polonii Bydgoszcz :evil:

młyn Zetki obecny będzie w komplecie :kox:

tak bylo kilka lat temu na stadionie Polonii :polew:

x.jpg

Opublikowano

nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy się mistrzowską koronę zakłada

Dopisany: 12 Sierpień 2011, 23:57

Tu masz rację Kolego ale początek daje duzo optymizmu, zwłaszcza po bardzo kiepskim poprzednim sezonem w wykonaniu LEGII. Widać, że chłopaki zaczęli grać inaczej, bardzije składnie i widowiskowo. A koronę założy w tym sezonie (L) :cool1:

Opublikowano

nie miałem na myśli nic złego oczywiście, jestem za tym żeby jak najwięcej drużyn było takich jak Legia czy Wisła, żeby to się w końcu normalnie oglądać się dało :) i żeby więcej takich jak Ljuboja do nas trafiało... [br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 00:38_________________________________________________Spartak postara się o Zarate?

http://www.seriea.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=202854[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 00:43_________________________________________________Hiszpańskie media: Fabregas piłkarzem FC Barcelona - specjalnie na Derby czekali

http://sport.interia.pl/raport/transfery/news/barcelona-finalizuje-najbardziej-oczekiwany-transfer-lata,1680754

Opublikowano

Spartak właśnie kupił nigeryjskiego napastnika z fenerbahce - emenike za 10mln euro .

Po wczorajszym meczu już widać że to nie ta sama słaba Legia co w zeszłym sezonie, ale jednym meczem to sie Mistrza nie zdobywa. Musicie sie jeszcze postarać, bo Wisła ma też smaka na 14 mistrzostwo :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.