Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ucztą będzie finał LM Milan-Real :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 20:58_________________________________________________

Napinacie się jak kibice Wisły przed dwumeczem z Apoelem :kox::polew:

Oni też już byli w LM :naughty: :naughty: :naughty:

:chytry: jeszcze zagramy :)
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Napinacie się jak kibice Wisły przed dwumeczem z Apoelem :kox::polew:

Oni też już byli w LM :naughty: :naughty: :naughty:

:sarcastic:

Opublikowano
  • Autor

Napinacie się jak kibice Wisły przed dwumeczem z Apoelem :kox::polew:

Oni też już byli w LM :naughty: :naughty: :naughty:

:chytry: jeszcze zagramy :)

Ale to już chyba nie za kadencji Cupiała :rolleyes:

Opublikowano

Diego Forlan w Interze :kox:

Opublikowano

Napinacie się jak kibice Wisły przed dwumeczem z Apoelem :kox::polew:

Oni też już byli w LM :naughty: :naughty: :naughty:

:chytry: jeszcze zagramy :)

Ale to już chyba nie za kadencji Cupiała :rolleyes:

umrze czy zrezygnuje ? :wink4:

Opublikowano

Dobrze że odszedł.

Ewidentnie miał problemy z motywacją ostatnimi czasy w Atletico.

Wiadomo jakie pieniądze?

Opublikowano
  • Autor

Nudny mecz... Podobnie jak Realu, do jednej bramki :gwizdanie:

edycja Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:21

Dobrze że odszedł.

Ewidentnie miał problemy z motywacją ostatnimi czasy w Atletico.

Wiadomo jakie pieniądze?

Za darmo :gwizdanie:

Opublikowano

Diego Forlan w Interze :kox:

Chłopak myśli, że coś ugra z Interem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Napinacie się jak kibice Wisły przed dwumeczem z Apoelem :kox::polew:

Oni też już byli w LM :naughty: :naughty: :naughty:

:chytry: jeszcze zagramy :)

Ale to już chyba nie za kadencji Cupiała :rolleyes:

umrze czy zrezygnuje ? :wink4:

Smok Wawelski mi wyszeptał że podobno Wisła jest na sprzedaż...

Ale On często ogniem zionie i ciężko mu wierzyć :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Znowu sędzia pomógł Barcelonie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Napinacie się jak kibice Wisły przed dwumeczem z Apoelem :kox::polew:

Oni też już byli w LM :naughty: :naughty: :naughty:

Weź znajdz mi i zacytuj taką wypowiedź. :gwizdanie:

Czekam i odświeżam strone :polew:

Bo komentarze były raczej ostrożne i stonowane nawet po wygranej u siebie 1-0.

Opublikowano
  • Autor

Czekaj[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:37_________________________________________________Szukam[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:37_________________________________________________Jeszcze chwila[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:37_________________________________________________Dalej szukam[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:37_________________________________________________Ależ onet ma wielkie to forum...[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:38_________________________________________________Szukam cały czas[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:38_________________________________________________Przeglądam strona po stronie[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:39_________________________________________________Ale fart dla Barcy...[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:39_________________________________________________Nie patrz mi na ręce bo mnie peszysz...[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:40_________________________________________________Aaa sory, to nie to forum[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:40_________________________________________________Dobra, już mi się nie chce szukać...[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:41_________________________________________________Byliście wyjątkowo sceptyczni szczególnie zaraz po losowaniu...[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:41_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

juz mamy 4-0 a do konca jeszcze 30 min :) Jak człowiek patrzy jak oni grają to az sie serce raduje.Te podania prostopadłe asysty to po prostu mistrzostwo świata a to wszystko na pół gwizdka :kox:

Opublikowano

Dobrze że odszedł.

Ewidentnie miał problemy z motywacją ostatnimi czasy w Atletico.

Wiadomo jakie pieniądze?

Za darmo :gwizdanie:

Za darmo :blink: :blink: ?

Przecież miał jeszcze czas do końca kontraktu.

WTF?

Czy ludzi na Calderon już zupełnie pojeb... ?

Opublikowano

La Manita :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze że odszedł.

Ewidentnie miał problemy z motywacją ostatnimi czasy w Atletico.

Wiadomo jakie pieniądze?

Za darmo :gwizdanie:

Za darmo :blink: :blink: ?

Przecież miał jeszcze czas do końca kontraktu.

WTF?

Czy ludzi na Calderon już zupełnie pojeb... ?

Za onetem: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/diego-forlan-odchodzi-z-atletico-madryt,1,4833258,wiadomosc.html

Atletico w 2007 roku wydało na Diego Forlana 23 miliony euro, ale nie wiadomo, czy hiszpański klub otrzyma za niego jakiekolwiek pieniądze. - Działacze doszli do porozumienia w sprawie rozwiązania kontraktu z Urugwajczykiem - doniosła w niedzielę "Marca". Umowa zawodnika z Atletico obowiązuje do końca czerwca 2013 roku.

Może jakieś długi mieli wobec niego :mysli:

Opublikowano

A jeszcze rok temu mogli za niego zgarnąć że 30mln :)

Opublikowano
  • Autor

5-0 :kox:

La Manita :kox:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

:kox::polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.