Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i tyle my sie nacieszyli

Niemcy zawsze grają do końca.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o fak :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

A JEDNAK TO piz*Y :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

KUR.A :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

żeby nam tylko nie wbili w ostatniej minucie :decayed:

:shocked:

Opublikowano

jak można takie coś odpierdzielić :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: jak zwykle wykrakałem

Opublikowano

co za patałachy :facepalm:

Opublikowano

żeby nam tylko nie wbili w ostatniej minucie :decayed:

Wykrakałeś

Opublikowano

Nie fart...poślizgnął sie w złym momencie :decayed:

Opublikowano

brawo przede wszystkim dla Szczęsnego MVP meczu :kox:

Opublikowano
  • Autor

Żeby w ostatniej minucie dać Sobie bramkę wbić...

Ale i tak, grali w 10 i dobrze że ten remis dowieźli :gwizdanie:

Opublikowano

Nie ma się z czego śmiać.

Nie ma też nad czym płakać.

Jak na nas zagraliśmy dobry mecz.

Oczywiście, Niemcy nie grali na 100%. To było bardzo widać, niemniej wynik i gra bardzo solidna.

Ogólnie, tak jak pisałem:

Szlifować grę z kontry, bo już teraz jest nieźle i ćwiczyć stałe fragmenty gry, bo tu z kolei jest dużo do poprawy.

Opublikowano

Jak można tak rożny zj***ć 30 sek. przed końcem meczu wygrywając 2:1 :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

I 2 ... 3 mogło żółte kartki zebrać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jak zwykle , większość komentarzy , "nie było źle" :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Muszą sie jeszcze uczyć , uczyć , uczyć , w takich sytuacjach jak się zachować ... że np. rożny wykonuje sie woooooooollllnoooooooo :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Tradycyjna polska gościnność.

Teraz pewnie jaką flaszkę razem rozpiją i po ogórasie w łapkę na drogę

Opublikowano

Jak można tak rożny zj***ć 30 sek. przed końcem meczy wygrywając 2:1 :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

I 2 ... 3 mogło żółte kartki zebrać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

I dobrze, że zj***li.

Nauczą się na przyszłość jak grać w takich sytuacjach.

Ważne, żeby właśnie takie błędy popełniać teraz, aby za rok postarać się je wyeliminować.

Opublikowano

Szkoda Szczęsnego że z takimi pajacami w obronie musi grać w jednej drużynie....

Opublikowano

Jak można tak rożny zj***ć 30 sek. przed końcem meczy wygrywając 2:1 :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

I 2 ... 3 mogło żółte kartki zebrać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

I dobrze, że zj***li.

Nauczą się na przyszłość jak grać w takich sytuacjach.

Ważne, żeby właśnie takie błędy popełniać teraz, aby za rok postarać się je wyeliminować.

Już raz taką naukę od Niemców dostali. Jak widać "poszła w las"

Opublikowano

beztytuukhj.jpg

Opublikowano

Głowacki nie pierwszy raz zawalił Polsce bramkę. Tak też było jak we Wiśle... Nie wiem co ona robi w Reprezentacji. Dobrze, że go Wisła sprzedała. Wawrzyniak -> tragedia... :wallbash::kwasny::disgust::angry:.

Błaszczykowski, Murawski, Lewandowski, Szczęsny bardzo dobrze.

Nie dziwie się, że Szczesny był wkur ony po meczu. Dwoił się i troił i za przeproszeniem uja z tego... ;(. Było bardzo bliko... Zamiast wypierdzielić piłkę to co oni robią to tragedia... :wallbash:. 30 pier olonych sekund zabrakło...

Opublikowano

Jak zwykle , większość komentarzy , "nie było źle" :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A było?

Mecz o czapkę gruszek.

Nasi jak na swój potencjał i możliwości zagrali bardzo przyzwoicie.

Oczywiście, gdyby Niemcy zagrali swoim najlepszym składem i z pełnym zaangażowaniem wynik byłby inny.

Byłby inny dlatego, że dzieli nas różnica klas.

Ile emotikonów typu :wallbash: :wallbash: :wallbash: czy podobnych nie zrobisz - to niczego nie zmieni.

Taka jest prawda.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.