Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wisła Kraków 2:0 GKS Bełchatów :naughty::kox:

2x D. Biton. W lidze strzela jak karabin AK 47, a w LE nie wykorzystuje 100% okazji... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pff :decayed:

Opublikowano

Liczą sie 3 pkt ! I tylko 3 straty do lidera.

Jest dobrze.

Piękny pierwszy gol Bitona lewą nogą.

Opublikowano
  • Autor

298396_237944276251802_235775269802036_632742_580193062_n.jpg Prośba - jak ktoś może niech klika w "Lubię to"

http://www.facebook.com/HutnikLive

Do pobicia 30tyś. Anglików z pierwszego meczu :cool1:

Opublikowano

panowie jutro PP do nas przyjeżdza Jagielonia będzie na co popatrzeć :evil:

Opublikowano

:decayed::naughty:

"Maor Melikson wyraził zdecydowaną chęć gry dla Polski. Powołanie go do reprezentacji to tylko kwestia czasu - powiedział prezes PZPN Grzegorz Lato. Wcześniej brat Maora mówił, że lider Wisły w Izraelu jest niedoceniony, a agent piłkarza pytał o szansę powołania dyrektora reprezentacji Tomasza Rząsę."

Więcej tu -> http://www.sport.pl/euro2012/1,109077,10323870,Reprezentacja_Polski__Maor_Melikson_kusi_Franciszka.html

Opublikowano
  • Autor

Następny :thumbdown:

Opublikowano

Nie wierze, przeciez sie delkarował że zagra dla Izraela.

No i przeciez grał w rep. Izraela i strzelał tam chyba nawet gole

Opublikowano

każdy chce być polakiem....bo każdy w tym zawodzie chce zarobić :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Ooooo jedziemy na wyjazd :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

czemu w tabelce przy Zetce jest SP :mysli:

"Stowarzyszenie Piłkarskie" ma zaledwie 3% udziałów ... w IV,III lidze grali jako SP Zawisza

Opublikowano
  • Autor

Czemu pytasz tutaj a nie u źródła ?

Przeczytaj no pierwszego posta :rolleyes:

Opublikowano

tak tylko pytałem z ciekawości :dziura:

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście, zapytaj :) Najlepiej osoby co się tym zajmuje bo tam najszybciej odpowiedź uzyskasz.

Tutaj większość Ci odpisze: Nie mam pojęcia :wink4:

Opublikowano

w weekend mecz lidera z outsiderem :kox:

teoretyczny spacerek :gwizdanie:

Opublikowano

real :polew: inter :polew::notworthy:

Opublikowano

panowie jak tam PP Wygraliśmy z Jagą 3-1 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

meczyk za***isty :naughty: :naughty:

Opublikowano

"Drewnialdo" w Jadze ?

Swoją drogą kilka ciekawych wyników w PP :)

Opublikowano

czemu w tabelce przy Zetce jest SP :mysli:

"Stowarzyszenie Piłkarskie" ma zaledwie 3% udziałów ... w IV,III lidze grali jako SP Zawisza

tylko dla tego że "mój dostawca bazy danych" :naughty: tak sobie tytułuje ten klub, wysłałem też wi@domość do klubu Zawisza czy ma być SP, a może WKS, czekam na odpowiedz :) jak dostanę wiadomość pospieszę poinformować o tym na forum, jeżeli jednak jesteś pewien że ta nazwa już nie istnieje oficjalnie, w następnym uaktualnieniu tablicy pojawi się WKS, lub po prostu Zawisza Bydgoszcz :read:
Opublikowano

Real :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.