Piłka nożna

jarko

PZPN nie zasłużył na taki wynik losowania :polew:

Jak nie wyjdziemy z tej grupy to już z żadnej nie wyjdziemy :decayed:

• Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Kamyk

• stanley

• jarko

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

szkoda że samych cieniasów trafiliśmy :disgust:

wyjdą z grupy i PZPN w skrzydełka obrośnie z Latą na czele (nie wierze że się poda do dymisji prze Euro)

a jakby był blamaż to może by w końcu rozbili tą chorą korporację :thumbdown:

PZPN nie zasłużył na taki wynik losowania :polew:

Jak nie wyjdziemy z tej grupy to już z żadnej nie wyjdziemy :decayed:

Dokładnie :polew::good:

jarko, makaroniarze zostają w PL ? :gwizdanie:

:confused4:

My znaczy Polska zyskaliśmy sportowo po tym losowaniu, chodzi mi o nasza grupę że łatwa i tak dalej, Ukraina zyskała marketingowo, bogaci Niemcy, Anglicy, czy Francuzi jadą wydawac swoje pieniadze na Ukraine a my? Co ma powiedzieć biedny Wrocław gdzie zagrają min. Czesi, którzy maja zaledwie 300 km na stadion nawet nie bedą musieli zamieszkać w któryms z naszych ośrodków a kibice przyjadą samochodami i po meczu pojadą do domu :confused4:

Co tam chciwi Niemcy...Ruscy zakasują wszystkich :decayed:

przeciez sa jeszcze mecze 1/4 i 1/2 finałowe :wink4:

mecze 1/4 będą pomiędzy druzynami z grupy naszej i tej drugiej która będzie grała w Polsce więc nic ciekawego dopiero mecze 1/2 może coś zacząć się dziać

Holandia,Portugalia,Dania,Niemcy. Mega trudna grupa :kox:

Niemcy wychodzą z pierwszego, reszta bije się o 2gie :gwizdanie:

Nie lubię ich ale są mega mocni :naughty:

No ja bym w tej grupie Niemcow nie widział na 1 miejscu :gwizdanie:

Juz myslalem ze na koniec nam ich wrzuca do grupy ale sa Ruscy :kox: Kolejny kurfa zaborca :decayed:

Holandia,Portugalia,Dania,Niemcy. Mega trudna grupa :kox:

Niemcy wychodzą z pierwszego, reszta bije się o 2gie :gwizdanie:

Nie lubię ich ale są mega mocni :naughty:

No ja bym w tej grupie Niemcow nie widział na 1 miejscu :gwizdanie:

Naziści są na podium jak nic :wink4:

Komentatorzy w czasie 3 meczu polaków :

'' trzeba coś zmienić panie Darku, przed nami eliminacje 2014 musimy skupić się na awansie do Brazyli, chciałbym jeszcze zatańczyć sambę''

Steafan Majewski: ''Polska przegrała 3 mecze ale w tych 3 meczach miała najwięcej rzutów rożnych z całej grupy!''

Smuda: '' Nic na to nie poradzę że ZSRR wystawił skład ze wszystkich republik radzieckich''

Obama po porażce z Rosją, ''w tym dniu wszyscy jesteśmy Polakami''

facet od papryki ''Panie Smuda !! jak grać ? Jak grać ?

Powołam górników z kopalni Wujek

A nasz kaczor wyjdzie do putina i zapyta - gdzie są ranni z samolotu

:polew:

Pojadą pociągami, PKP zarobi a w PL przybędzie nam samochodów[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 09:17_________________________________________________

Komentatorzy w czasie 3 meczu polaków :

Obama po porażce z Rosją, ''w tym dniu wszyscy jesteśmy Polakami''

facet od papryki ''Panie Smuda !! jak grać ? Jak grać ?

Powołam górników z kopalni Wujek

A nasz kaczor wyjdzie do putina i zapyta - gdzie są ranni z samolotu

:polew:

:polew: :polew: :polew:

Nie masz racji kolego, tutaj cytat z onetu:

"W ćwierćfinale pierwsza drużyna grupy A zagra z drugą z grupy B, zaś zwycięzca grupy B zmierzy się z drugą ekipą z grupy A. Zakładając nasz awans i wygrane faworytów w meczach, które rozegrane zostaną w Charkowie i Lwowie – o półfinał zagramy z Holandią lub Niemcami. Taki mecz zelektryzowałby bez wątpienia całą Polskę. "Nasz" ćwierćfinał rozegrany zostanie 21 czerwca o godz. 20:45 w Warszawie (jeśli wygramy grupę) lub 22 czerwca o godz., 20:45 w Gdańsku (jeśli awansujemy z drugiej pozycji)."

Czyli zakładając nasz awans z grupy zagramy z Niemcami, Holandią, Portugalią albo Danią, więc z drużyną z grupy "śmierci".

grecy też bardzo zadowoleni z losowania :good:

Podobnie jak Rosja :wink4: nasza grupa jest najsłabsza i każdy zespół ma szanse na awans, każdy po 25% :good:

grecy też bardzo zadowoleni z losowania :good:

Jak każdy z naszej grupy :decayed: