Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

real nic nie wygrywa oprocz tego pucharu a i tak dochody ma wieksze niz barca,to pewnie przez to ze to strasznie komerycjny klub i zarabiaja na kibicach-koszulki itd,zawsze robili szum sprowadzajac wielka gwiazde zeby na koszulkach im sie zwrocilo.

ale jak Juve dostanie odszkodowanie za calciopoli to bedzie najbogatsze :polew:

444 miliony euro :kox:

http://www.solojuve.com/komentarze_prasowe/juve_pozwie_figc_ws_calciopoli.php

Skyliner widziales?

Opublikowano

real nic nie wygrywa oprocz tego pucharu a i tak dochody ma wieksze niz barca,to pewnie przez to ze to strasznie komerycjny klub i zarabiaja na kibicach-koszulki itd,zawsze robili szum sprowadzajac wielka gwiazde zeby na koszulkach im sie zwrocilo.

ale jak Juve dostanie odszkodowanie za calciopoli to bedzie najbogatsze :polew:

444 miliony euro :kox:

http://www.solojuve.com/komentarze_prasowe/juve_pozwie_figc_ws_calciopoli.php

Skyliner widziales?

Real, Barcelona i Manchester United to chyba najbardziej medialne kluby na świecie :mysli:.

Czytałeś Dawid o tym, że Juve zostało uniewinnione w sprawie Afery Calciopoli?

Nie czytałem. Prawidłowo, że Juve ubiega się o odszkodowanie. Najbardziej ucierpiało na tej aferze i jeszcze nie słusznie zostało oskarżone :disgust::angry::kwasny:. Odszkodowanie się należy. Kasa się przyda na 2-3 piłkarzy światowej klasy, bo takich potrzeba żeby podnieść jakość zespołu i pokazać się z dobrej strony w LM :decayed:, a mendy z interu wracają na swoje miejsce :good:.

Opublikowano

Miejmy nadzieję, że wszystko rozstrzygnie się na korzyść Bianconerich :)

Opublikowano

Nie ma się co dziwić, przeciez piłka nożna to wielki biznes, w dzisiejszych czasach można było by się pokusić o spostrzeżenie, że to już przemysł :cool1:

Opublikowano
  • Autor

real nic nie wygrywa oprocz tego pucharu a i tak dochody ma wieksze niz barca,to pewnie przez to ze to strasznie komerycjny klub i zarabiaja na kibicach-koszulki itd,zawsze robili szum sprowadzajac wielka gwiazde zeby na koszulkach im sie zwrocilo.

Nie, w innych klubach tak nie robią :kox: A tourne po Azji czy Ameryce to dla dobrych przygotowań jest rzecz jasna :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley Bingo :decayed:

Oby Borysiuk nie "przepadł" tak jak Sobiech :thumbdown:

Sobiech się obudził :gwizdanie:

Mainz-Hannover 1-1 Sobiech wyrównał w końcówce :good:

Opublikowano

Wihu oglądasz mecz? :kox: k**wa ale Guardiola skład wystawił :kox:

Opublikowano

Wihu oglądasz mecz? :kox: ku*** ale Guardiola skład wystawił :kox:

Może być lipa dzisiaj :gwizdanie: już 2-0 jest, mogą nie nadrobić.

Opublikowano

Dają radę pod :)[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 20:40_________________________________________________Nie komentuje tego meczu, i sędziego :kox:

Opublikowano

to jaki był wynik bo drugiej połowy nie patrzyłem?

Opublikowano

3 - 2

Opublikowano

Jeśli Real wygra swój mecz to Barcelonie będzie ciężko odrobić 10 pkt, zakładając że wygrają GD to zostanie 7 pkt, myślę, że to jednak Real będzie górą w tym sezonie :gwizdanie:

Opublikowano

no to Barca w tym sezonie napewno mistrzostwa nie zdobedzie,przewaga jest zbyt duza a real jedzie wszystkie zespoly z miejsc 3-20,nawet jesli przegraja z Barca nic to nie zmieni,mysle ze brak im motywacji w tym sezonie,moze z powodu tak duzej ilosci trofeow w ostanich latach pilkarze Barcy mysla ze liga wygra sie sama,malym nakladem sil :thumbdown:

Milan dzisiaj zadzwił :blink: wygrali z Udinese ale to moze nawet i lepiej dla Juve bo razem z Milanem odskocza reszcie druzyn,ja mowilem to juz ze dla mnie najwazniejsze zeby Juve dostalo sie do ligi M na nastepny sezon i najlepiej bez kwalifikacji bo znajac wloskie druzyny to moga odpasc z kazdym

Opublikowano

Barca mistrzem nierealne raczej i liga hiszpańska się skończyła. :drunk:

Opublikowano

Do póki będą szansę matematyczne to wiara jest :good:

Opublikowano

Czyżby początek końca dominacji Barcelony? :mysli:

Opublikowano

Wihu oglądasz mecz? :kox: ku*** ale Guardiola skład wystawił :kox:

nie oglądałem...Jaki skład?? cos nowego?? :mysli:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 07:38_________________________________________________

Czyżby początek końca dominacji Barcelony? :mysli:

e tam...po prostu zwykłe przesilenie chyba... :mysli::)
Opublikowano

Wihu oglądasz mecz? :kox: ku*** ale Guardiola skład wystawił :kox:

nie oglądałem...Jaki skład?? cos nowego?? :mysli:

3 bramki Osasuny - 3 za***iste błędy Pique :wallbash:

Od pierwszej minuty Iniesta, Xavi, Fabregas na ławce a w ich miejsce S. Roberto, Thiago i Masche :facepalm:

Pedro powinien wrócić do Barcy B :decayed:

I połowa to była po prostu tragedia :tongue4:

Czyżby początek końca dominacji Barcelony? :mysli:

Wątpie :gwizdanie: :gwizdanie: Nawet jeśli przegrają w tym sezonia La Liga to będzie większa motywacja w następnym :kox:

Opublikowano

wydaje mi się że przyczyna porażki Barcy zasługuje na głębszą analizę...

a) gra na 40% (tylko 2 bramki)

B) zmrożona murawa (brak możliwości wymuszania fauli przez zdobywcy Messiego, obawa przed twardym podłożem)

c) brak obozu przygotowawczego (efekt: najbardziej zamęczona pucharami ławka rezerwowych)

[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 11:10_________________________________________________tak poważnie to nie grali wszyscy bo Liga M jest w tygodniu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.