Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

ogladacie mecz? co oni pier**la ci komentatorzy , przeciez przy tych wynikach chor , wloch i hiszp maja po 5 pkt , i chyba sie bilans liczy a przy tym wyniku chor ma jedna wiecej strzelona przy tylu samych straconych wiec nie czaje

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

a oni twierdza ze wlochy wychodza

włosi strzelili bramke hiszpanom,a chorwaci nie,więc mimo remisów,to włosi maja lepszy bilans meczy od chorwatów,więc wchodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-0 Włochy-Irlandia

... jedno co musze powiedzieć to że Kibice z Irlandii i ich doping aż rwą suty i aż ciary przechodzą po plerach jak się słucha ich śpiewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO jeszcze coś dowalił o nim jak ten spudłował w dogodnej sytuacji.

Laskowski sie nie pierniczy, wiele razy wyrażał swoje zdanie na antenie odnośnie różnych spraw, nie bał sie poruszać trudnych tematów, między innymi musiał przez to odejść z C+ jak sie dyrektor zmienił bo sie nie lubili. A szpaku każdemu wyliże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam osobiście nie jestem za zmianą trenera, przynajmiej jeszcze nie. wiadomo nie od razu Berlin zbudowano. Nowy trener oznacza nowe ustawienie, nowi zawodnicy, czyli zero zgrania. A do tego trzeba czasu

kuzwa przeciez mial dwa lata!!! To ile wg. Ciebie powinien czasu dostac 10 lat???? Ten kretyn zamiast zgrywac chlopakow ktorzy beda grali to w wiekszosci sparingow wystawial pilkarzy ktorych "testowal" czy sie nadaja , wyszlo tak ze gral caly czas jedna niezgrana 11 , nie liczac Tytonia ale to kazdy wie jak bylo. Przeciez trzon zespolu to kazdy wiedzial jaki bedzie zamiast dawac chlopakom grac ze soba to nie , bylo szukanie reszty ktora pojechala tam w celach turystycznych.

A twoim zdaniem 2lata to dużo?? gdzie w roku mają tylko pare zgrupowań! Oczywiście że musi testować nowych zawodników, bo rezerwowi też są potrzebni. Więc oczywiste jest, że do tego trzeba czasu. I każdy następny, nawet nailepszy trener w tak kótkim czasie, przy paru zgrupowaniach nie zrobi dobrej drużyny. Nawet jak będzie nowy trener, to tylko do mistrzostw świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A twoim zdaniem 2lata to dużo?? gdzie w roku mają tylko pare zgrupowań! Oczywiście że musi testować nowych zawodników, bo rezerwowi też są potrzebni. Więc oczywiste jest, że do tego trzeba czasu. I każdy następny, nawet nailepszy trener w tak kótkim czasie, przy paru zgrupowaniach nie zrobi dobrej drużyny. Nawet jak będzie nowy trener, to tylko do mistrzostw świata

Tia..mało, to ile nasz "magik" Dyzma potrzebuje Twoim zdaniem czasu, tak z 10 lat !? Powiedz mi co Twoim zdaniem zmienił on w grze reprezentacji w porównaniu do poprzedników, oczywiście nie miał materiału, ale kto przed nim miał ? Zawodnicy zawodnikami, cały system trzeba zmienić i mentalność ludzi związanych z piłką, inaczej jak pisałem wcześniej nikt sobie nie poradzi.Smuda niestety niczym specjalnym się nie wyróżnił, zresztą tak szczerze nie pamiętam kiedy ostatnio w lidze mu się to udało, a prowadził zwykle zespoły o zdecydowanie większym potencjale niż krajowa przeciętna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do ruszenia, w PZPN nikt, nikomu nic złego nie zrobi, bo każdy, na każdego ma jakiegoś haka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

z ostatniej chwili

- Podjąłem już decyzję odnośnie tego, czy będą kandydował ponownie na prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, ale ogłoszę ją dopiero po 1 lipca - zapewnia Lato i dementuje jakoby miał podać się do dymisji - - Niektórzy politycy kłamią w żywe oczy, niczego takiego nie obiecywałem

jeszcze gnida w następnych wyborach będzie startować .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oglądam właśnie tą konferencje i szkoda gadać... On nikomu nic nie obiecywał - tak twierdzi. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A twoim zdaniem 2lata to dużo?? gdzie w roku mają tylko pare zgrupowań! Oczywiście że musi testować nowych zawodników, bo rezerwowi też są potrzebni. Więc oczywiste jest, że do tego trzeba czasu. I każdy następny, nawet nailepszy trener w tak kótkim czasie, przy paru zgrupowaniach nie zrobi dobrej drużyny. Nawet jak będzie nowy trener, to tylko do mistrzostw świata

Tia..mało, to ile nasz "magik" Dyzma potrzebuje Twoim zdaniem czasu, tak z 10 lat !? Powiedz mi co Twoim zdaniem zmienił on w grze reprezentacji w porównaniu do poprzedników, oczywiście nie miał materiału, ale kto przed nim miał ? Zawodnicy zawodnikami, cały system trzeba zmienić i mentalność ludzi związanych z piłką, inaczej jak pisałem wcześniej nikt sobie nie poradzi.Smuda niestety niczym specjalnym się nie wyróżnił, zresztą tak szczerze nie pamiętam kiedy ostatnio w lidze mu się to udało, a prowadził zwykle zespoły o zdecydowanie większym potencjale niż krajowa przeciętna.

No właśnie! Wystarczy popatrzec w przeszłość! Jak przychodzi nowy trener to wprowadza zmiany na nowych zawodników, a nowi zawodnicy to zero zgrania a zero zgrania to zero na mistrzostwach. Proste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Wystarczy popatrzec w przeszłość! Jak przychodzi nowy trener to wprowadza zmiany na nowych zawodników, a nowi zawodnicy to zero zgrania a zero zgrania to zero na mistrzostwach. Proste...

Piotr ja szczerze cudów po nowym trenerze nie oczekuję, może zmiany taktyki i sposobu myślenia obecnych kopaczy. Czy nie widzisz ze Smuda tak od 10 lat to już jest nazwisko kogoś kto zatrzymał się w czasie, poza tym na tym turnieju się spalił, dosłownie"zrobił kupę w gacie" wtedy kiedy miał podjąć najważniejsze decyzje.Co do Laty i PZPN, czy ktoś to wreszcie "rozje..ie", bo już słuchać tych dziadów nie mogę, jak znam życie to pewno nikt bo tam ręka rękę myje i kolesiostwo ma macki wszędzie, od rządu po każdą organizację..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...