Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

A twoim zdaniem 2lata to dużo?? gdzie w roku mają tylko pare zgrupowań! Oczywiście że musi testować nowych zawodników, bo rezerwowi też są potrzebni. Więc oczywiste jest, że do tego trzeba czasu. I każdy następny, nawet nailepszy trener w tak kótkim czasie, przy paru zgrupowaniach nie zrobi dobrej drużyny. Nawet jak będzie nowy trener, to tylko do mistrzostw świata

Tia..mało, to ile nasz "magik" Dyzma potrzebuje Twoim zdaniem czasu, tak z 10 lat !? Powiedz mi co Twoim zdaniem zmienił on w grze reprezentacji w porównaniu do poprzedników, oczywiście nie miał materiału, ale kto przed nim miał ? Zawodnicy zawodnikami, cały system trzeba zmienić i mentalność ludzi związanych z piłką, inaczej jak pisałem wcześniej nikt sobie nie poradzi.Smuda niestety niczym specjalnym się nie wyróżnił, zresztą tak szczerze nie pamiętam kiedy ostatnio w lidze mu się to udało, a prowadził zwykle zespoły o zdecydowanie większym potencjale niż krajowa przeciętna.

No właśnie! Wystarczy popatrzec w przeszłość! Jak przychodzi nowy trener to wprowadza zmiany na nowych zawodników, a nowi zawodnicy to zero zgrania a zero zgrania to zero na mistrzostwach. Proste...

Jakie zmiany na nowych zawodnikow ??? Chlopie dwa lata w pilce noznej to szmat czasu !!! Jeszcze nie dawno taki Jelen byl gwiazda ligi francuskiej a dzis tula sie po trybunach. Za dwa lata taki Lewandowski moze rownie dobrze grac na lawie przecietnego klubu z wypozyczenia, a Ty chcesz zeby trener prowadzil i "trenowal" ich dluzej jak dwa lata??? Przeciez to jest niewykonalne. Zreszta nie rozumiem dlaczego Smuda byl okreslany jako trener reprezentacji (no chyba moze z racji zawodu). On jest SELEKCJONEREM. On ma wybrac w danej chwili najlepszych, prezentujacych najlepsza forme i ich tak ustawic zeby grali razem. On nigdy nie bedzie mial zawodnikow dla siebie bo oni graja w klubach. I te sparingi ktore byly powinien wykorzystac na zgrywanie tych 14-15 najlepszych a nie szukanie 20-stego ktory sie zalapie. Tyle w temacie

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ----------

i jak ktos mi jeszcze powie ze nasi kopacze grali z zaangazowaniem to sie chyba najebie Euro 2012: Nie mieli siły biegać - Euro - WP.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Snajper szkoda gadać o tej całej drużynie i związku lepiej się na krykiet przerzucić:facepalm:, a z zaangażowaniem to widać chlopaki o bilety wlaczyli. Moim zdaniem to niech sie Błaszczu cieszy że nie dostał tych dodatkowych biletów dla rodziny/ znajomków, bo bynajmniej nie musieli patrzeć z bliska na "padlinę" tych kopaczy. A tak na marginesie mi się wydaje że oni powinni dostać 8 max 10 biletów, a oni gdyby mogli to by wszystkie wyszarpane urwy z agencji pozapraszali :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta nie rozumiem dlaczego Smuda byl okreslany jako trener reprezentacji (no chyba moze z racji zawodu). On jest SELEKCJONEREM. On ma wybrac w danej chwili najlepszych, prezentujacych najlepsza forme i ich tak ustawic zeby grali razem. On nigdy nie bedzie mial zawodnikow dla siebie bo oni graja w klubach. I te sparingi ktore byly powinien wykorzystac na zgrywanie tych 14-15 najlepszych a nie szukanie 20-stego ktory sie zalapie. Tyle w temacie
Dokładnie, to trzeba zrozumieć. Nam jest potrzebny SELEKCJONER, czyli gość który ma pojęcie o dzisiejszej piłce. Potrafi doskonale ocenić formę piłkarzy, odpowiednio dobrać taktykę i poustawiać ich na boisku pod konktem rywala... W Polsce nie wiem czy ktoś taki jest, może Skorża lub Probierz. Smuda był dobry, ale jakieś 10 lat temu jak z Widzewem miał sukcesy. Jest trenerem poprzedniej dekady co doskonale udowodnił. To On jest odpowiedzialnym za nastawienie mentalne piłkarzy, że nie gryżli murawy w imię barw ojczystych tylko teraz płaczą o jakieś głupie bilety...Odnośnie PZPN. Był Dziurowicz, Listkiewicz a teraz Lato. Od tylu lat Ci ludzie nie zrobili NIC abyśmy chociaż trochę zaczęli gonić świat, który piłkarsko gdzieś daleko Nam uciekł... I ja za bardzo nie wierzę że szybko się to zmieni, bo wymiana ludzi na stołkach pewnie od razu Nam nie pomoże... Kilkadziesiąt lat korupcji, czasy Fryzjera, sprzedajne gwiazdeczki uganiające się za piłką na boiskach ligowych i działacze-kombinatorzy w klubach. To wszystko przekłada się później na kadrę nistety... Lata ciężkiej pracy, bo potencjał w narodzie jest na pewno ogromny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ciekawy materiał, a po minach niektórych naszych piłkarzy, było widać, że teraz dotarło do nich, ile te mistrzostwa dla Kibiców znaczyły z polską Reprezentacją, i mają teraz czas do przemyślenia, że warto jest dla takich chwil mieć swoje 5 minut na boisku i trzeba się bardziej starać w kolejnych meczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gowno nie dotarlo , zeby sie k**wa biegac niechcialo , ehh szkoda gadac
przecież nie mieli siły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie jak Ukraincy za***rdalaja, to jest serce i zaangazowanie. A teraz jak patrze na reklame McDonalda to sie nie dziwie ze ten dzieciak nie chce z Blaszczem wyjsc na boisko :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po cholere ci sędziowie przy bramkach jak nie widzą zdobytej bramki??!!

no noralnie tragedia , najpierw metrowego spalonego nie widzi potem ten kretyn przy bramce nie widzi ze pilka przekracza linie bramkowa. Fakt ze nie powinno byc tej bramki bo wczesniej spalony , ale ile moze byc bledow w jednej akcji :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-
Ehhh:facepalm: i jak tu nie myśleć ze mecze ustawiane :kox:Bramy miało nie być to nie zauważył
i tu rodzi się pytanie ,dlaczego FIFA/UEFA nie chcą korzystać z powtórek video....do cholery mam taką technologie że to żaden problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i lypa nie bylo bramki dla ukrainy:D wtf nawet ja ją widziałem po kilku gineskach hehe ale sędzia to kalosz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to myśle ze tu jest duża kasa z zakładów i tyle jak ruskie wygrali fhuj z Czechami to kto na nich pstawi ze wygrają 1:0 z Polska nikt a tu się ktoś znalaz i stawia banke :kox: plus wszystkie mecze kasiora jak tralala:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy z Polska :facepalm:

to używaj interpunkcji, :naughty:

wtedy nie będzie problemów ze zrozumieniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest, że Grecja wyszła a nie Ruscy? Myślałem, że chodzi o ilość goli a Ruscy są na + bardziej niż Grecja, czy chodzi o to, że Ruscy przegrali z grecją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...