Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza w historii przegrana Wisły z Piastem... :doh::facepalm:...

Słabo Wisła grała.Probierz podał się do dymisji :doh:

Wolałbym żeby dali mu trochę czasu, to dobry trener.

Poza tym połowa składu do wymiany :wink:

Zgadza się. Poza tym zarobki nie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Juventus slabo,jednak cos w tym jest ze jak sie nie gra regularnie w LM to nie ma co liczyc ze odrazu sie zawojuje grupe...naprawde duze szczescie ze nie przegrali,Szachtar mimo ze z nazwy wyglada na slaby zespol jest naprawde mocny,ten Willan co go Chelsea chciala mogl sam 2 gole dzis strzelic,bedzie ciezka walka o wyjscie z grupy,licze ze Chelsea wygra z Szachtarem,ogladales Skyliner?

ale ciekawe znow wyniki,finalista LM Bayern przegral :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]ale ciekawe znow wyniki,finalista LM Bayern przegral :shock3:
I to przegrywał do 90. minuty 2:0! Meczu nie widziałem ale wynik dość ciekawy. :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa szkoda Puyola:kwasny: Ale ponoć nie złamanie tylko wykręcenie stawu w ramieniu czy jakoś tak:kwasny: Ale najpóźniej za 2 miechy ma już grać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern jak narazie niszczy wszystkich :naughty::decayed:

wczoraj tez zniszczył:decayed:

Zniszczył, ale system :facepalm: wypadek przy pracy i tyle. Zimny prysznic sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern jak narazie niszczy wszystkich :naughty::decayed:

wczoraj tez zniszczył:decayed:

Zniszczył, ale system :facepalm: wypadek przy pracy i tyle. Zimny prysznic sie przyda.

dokładnie, za długo już trwała ta harmonia i wychwalanie, kubeł zimnej wody się sprzyda i do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy dzisiaj Joe Hart jest w ogóle do pokonania ???

matko ale cuda wyciąga :whistling:

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Kurfa szkoda Puyola:kwasny: Ale ponoć nie złamanie tylko wykręcenie stawu w ramieniu czy jakoś tak:kwasny: Ale najpóźniej za 2 miechy ma już grać :good:

2 miechy czy 2 tygodnie, bo jakieś dziwaczne info czytałem w południe ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juventus slabo,jednak cos w tym jest ze jak sie nie gra regularnie w LM to nie ma co liczyc ze odrazu sie zawojuje grupe...naprawde duze szczescie ze nie przegrali,Szachtar mimo ze z nazwy wyglada na slaby zespol jest naprawde mocny,ten Willan co go Chelsea chciala mogl sam 2 gole dzis strzelic,bedzie ciezka walka o wyjscie z grupy,licze ze Chelsea wygra z Szachtarem,ogladales Skyliner?

ale ciekawe znow wyniki,finalista LM Bayern przegral :shock3:

Nie oglądałem. Szkoda, że Borussia nie wygrała z Man $ity... Gdyby nie strzelali w Harta było by 4:1. Limit szczęścia wyczerpał na mecz z Polską :decayed::kox:.

Joe Hart to chyba jeden z najlepszych angielskich bramkarzy w historii ich piłki. Jak wiadomo bramkarzy mieli przeciętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o sytuacji Lewego w ok. 70 min.?

Moim zdaniem zmarnował "setkę" i napastnik tej "klasy" powinien to strzelić.

Miałem wrażenie, że zawodnicy BVB zamykają oczy przed strzałem.

Już dawno nie oglądałem tak dobrego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze Bvb nie wygralo :kwasny: mogli ich dobic a tak to jak zwykle koncowka meczu i City albo wygyrwa albo remisuje,wiem ze gra sie do konca ale ile razy mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewemu chyba brakuje zimnej krwi... Miał swoje okazje, to samo Gotze. Spokojnie mogli wygrać 4:1. Weidenfeller coś tam mówił do Balotellego przed karnym, ale się nie udało. BVB cisnęło Man $ity, ale zabrakło szczęścia w wykończeniu akcji. Mieli swoje okazje, a Hart miał swój mecz życia :decayed:.

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

A co myślicie o sytuacji Lewego w ok. 70 min.?

Moim zdaniem zmarnował "setkę" i napastnik tej "klasy" powinien to strzelić.

Miałem wrażenie, że zawodnicy BVB zamykają oczy przed strzałem.

Już dawno nie oglądałem tak dobrego meczu.

Pamiętam tą sytuacje. Jak by walił z lewej nogi to by strzelił :decayed:, a tak to walił z prawej i d*pa... Ja bym to strzelił :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien, niepowinien.:wink: Nie tylko On nie wykorzystuje takich i podobnych sytuacji. Mario Goetze miał w przeciągu kilkudziesięciu sekund dwie "setki" i też ich nie wykorzystał. :cool: To tylko przykład z tego meczu. Tak jak mówiłem wyżej wszyscy napastnicy mają niewykorzystanie sytuacje więc wg mnie nie ma co rzeźbić... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...