Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak. Całe szczęście nie musimy go na meczach odpalać :whistling:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
20ub9r8.jpg
Opublikowano
Bawiłem się kiedyś monitoringiem na stadionie... Można przeczytać jakiej firmy szluga jaracie :kox:

:suicide_anim:o żesz:kox:

Opublikowano

dzis na eurosport 2 leci meczyk legia - pogoń :kox: kto ma, niech ogląda :decayed:

Opublikowano

Juventus - Napoli 2:0 47 meczy z rzedu Juve bez porazki w lidze :kox:

Opublikowano
Juventus - Napoli 2:0 47 meczy z rzedu Juve bez porazki w lidze :kox:

:naughty:. Oby tak dalej :decayed:.

Opublikowano

Bayern nadal gra swoje... :whistling::naughty:

Gdzie jest Borussia D.?? :polew::polew:

Opublikowano

Bayern w lidze niemieckiej jedzie jak czolg wszystkie druzyny,ale LM i Bate troche ich sile zweryfikowalo :grin: moze Bundesliga ma slabszy poziom w tym roku

Opublikowano

Poprostu nie da się wygrać wszystkiego, albo grasz ligę i to jest priorytet albo licza się puchary. Wszystkiego nie da się wygrać, coś trzeba odpuścić bo się może okazać że nic się nie ugra.

Opublikowano
Poprostu nie da się wygrać wszystkiego, albo grasz ligę i to jest priorytet albo licza się puchary. Wszystkiego nie da się wygrać, coś trzeba odpuścić bo się może okazać że nic się nie ugra.

to prawda chyba w tym sezonie Borussia chce sie dobrze pokazac w Europie,wkoncu zdobyli mistrzostwo 2 razy z rzedu,w LM graja poki co dobrze mam nadzieje ze wygraja jutro z Realem

Opublikowano

Widać było od początku że na LM się nastawiają i jak narazie idzie zgodnie z planem, no jutro kolejny sprawdzian:wink:

Opublikowano
Bayern w lidze niemieckiej jedzie jak czolg wszystkie druzyny,ale LM i Bate troche ich sile zweryfikowalo :grin: moze Bundesliga ma slabszy poziom w tym roku

BATE zweryfikowało siłę Bayernu? :polew: To był tylko i wyłącznie gorszy dzień :whistling: Rewanż na Allianz pokaże "siłę" BATE - będzie podobnie jak z Bazyleą w ubiegłym sezonie, najpierw 0:1, a później 6:0 dla FCBM :naughty:

A co do Dortmundu to najpierw niech wyjdą z grupy...

Opublikowano

panowie gdzie jest transmisja Barca Celtik w necie?

Opublikowano

niezły autobus celtic postawił, koniecznie villa na boicho powinien wejść.

Opublikowano

Go Celtic Go:decayed:

oby farsa przegrala

Opublikowano
Go Celtic Go:decayed:

oby farsa przegrala

farsa to na razie jest z Realem w lidze hiszpańskiej :decayed:

Opublikowano

Spokojnie.

Dalej wierze w wyprzedzenia dziewczynek w lidze:grin:

Opublikowano
Spokojnie.

Dalej wierze w wyprzedzenia dziewczynek w lidze:grin:

no to maja jedyna szanse teraz gdzie nie istnieje obrona Barcy spowodowana kontuzjami :)
Opublikowano

Barca od poczatku gra slabo.

Rozni ich tylko szczescie w koncowkach meczow.

Co zauwazylem,ze Real sie rozpedza,a Barca w miejscu truchta.Z wiekszym,lub mniejszym szczesciem.

Tutaj upoatruje szansy na pogon.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.