Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
C. Kucharski zachowuje się jak typowy celebryta... Więcej go w mediach niż Roberta... :facepalm::doh:. Dla niego liczy się wyłącznie to, żeby jak najwięcej ugrać na transferze Roberta, a nie dobro jego podopiecznego. Ja bym na miejscu Roberta dawno go zwolnił.

zachowuje się tak bo z tego żyje

to jego praca

ma określony procent od transferu

nie ma się co dziwić, że chce sprzedać Lewego za max

jednocześnie się pokazuje w mediach bo wie, że tym przyciągnie innych piłkarzy

może siedzieć w domu i pielić ogródek, ale woli zrobić show, bo kiedy jak nie teraz ?

taka praca, proste

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
C. Kucharski zachowuje się jak typowy celebryta... Więcej go w mediach niż Roberta... :facepalm::doh:. Dla niego liczy się wyłącznie to, żeby jak najwięcej ugrać na transferze Roberta, a nie dobro jego podopiecznego. Ja bym na miejscu Roberta dawno go zwolnił.

zachowuje się tak bo z tego żyje

to jego praca

ma określony procent od transferu

nie ma się co dziwić, że chce sprzedać Lewego za max

jednocześnie się pokazuje w mediach bo wie, że tym przyciągnie innych piłkarzy

może siedzieć w domu i pielić ogródek, ale woli zrobić show, bo kiedy jak nie teraz ?

taka praca, proste

Kucharski wykorzystuje swoje 5 minut. Fakt, że Robert jest teraz na topie sprawia, że Czaruś ma duże pole do popisu. Natomiast to co robi nie do końca jest dobre dla roberta. Nawet jeżeli przechodzi do Bayernu, powinni najpierw ustalić wszystko od a do z, i dopiero gdy będzie wszystko pewne, wtedy o tym rozpowiadać. No ale cóż...

Opublikowano

a cała historia zakończy się tym że SuperLewy trafi do Zniczka Pruszków ;)

ten serial już jest gorszy od Niewolnicy Isaura

Opublikowano
C. Kucharski zachowuje się jak typowy celebryta... Więcej go w mediach niż Roberta... :facepalm::doh:. Dla niego liczy się wyłącznie to, żeby jak najwięcej ugrać na transferze Roberta, a nie dobro jego podopiecznego. Ja bym na miejscu Roberta dawno go zwolnił.

zachowuje się tak bo z tego żyje

to jego praca

ma określony procent od transferu

nie ma się co dziwić, że chce sprzedać Lewego za max

jednocześnie się pokazuje w mediach bo wie, że tym przyciągnie innych piłkarzy

może siedzieć w domu i pielić ogródek, ale woli zrobić show, bo kiedy jak nie teraz ?

taka praca, proste

Kucharski wykorzystuje swoje 5 minut. Fakt, że Robert jest teraz na topie sprawia, że Czaruś ma duże pole do popisu. Natomiast to co robi nie do końca jest dobre dla roberta. Nawet jeżeli przechodzi do Bayernu, powinni najpierw ustalić wszystko od a do z, i dopiero gdy będzie wszystko pewne, wtedy o tym rozpowiadać. No ale cóż...

Przecież to normalne, że tak przed całą akcją muszą ściemniać i podawać tylko szczątkowe informacje dla Nas, dla zwykłych szaraczków... :naughty: Dobrze wiedzą co robią. :cool: A my musimy czekać aż transfer dojdzie do skutku i wtedy dowiemy się o milionach. :decayed::hi:
Opublikowano

za to, że w kilku meczach na wiosnę dali totalnie d*py niektórzy kopacze wraz z trenerem powinni zostać już zdegradowani.... :doh::thumbdown:

Ale wierzę, że z L nie przegrają, a z Jagą wygrają :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jaga to dopiero ostatnio gra padakę...

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

Widzewiak z Koluszek ? :kox:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Nieciecza 0:1 Zawisza.. może w końcu się uda :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A tak Pasom jej byli piłkarze pomagają w awansie...

Sandecja Nowy Sącz - Cracovia "interwencja" Cabaja - Dailymotion Wideo

Makuch podaje do Cabaja...

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ----------

Nieciecza 0:1 Zawisza.. może w końcu się uda :naughty:

Macie dobrych rywali na koniec, a Flota jak zwykle odpuszcza wiosnę... Nieciecza podobno jakby awansowała to w Rzeszowie z Resovią jest dogadana.

Opublikowano

[/color]

Nieciecza 0:1 Zawisza.. może w końcu się uda :naughty:

Macie dobrych rywali na koniec' date=' a Flota jak zwykle odpuszcza wiosnę... Nieciecza podobno jakby awansowała to w Rzeszowie z Resovią jest dogadana.[/quote']

też czytałem na temat Rzeszowa i Tarnowa. no jestem ciekaw jak to będzie, fajnie gdyby w końcu udało im się awansować. chociaż oni wczoraj poprawili humor, a nie jak bydgoscy żużlowcy :facepalm:

Opublikowano
:kox:

Hiszpańskich obrońców tak nie powozibo są szybsi. I tu nasuwa się pytanie. Kogo teraz będzie gryzł !?

pewnie dojdzie do małej wymiany :wink:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

na C+ Sport leci właśnie Premiership - naj, naj.. 2012/2013 :kox:

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

Ruszyła przedostatnia kolejka ekstraklasy :wink:

Opublikowano

czytaliście najnowsze info o zakupach MU ?

Fabregas ma przejść właśnie do MU - długo nie pograłby w Barcelonie zresztą był cieniem siebie z Arsenalu, wolny i bez polotu

Opublikowano

Nie wierzę w to info :wink:

Opublikowano
czytaliście najnowsze info o zakupach MU ?

Fabregas ma przejść właśnie do MU - długo nie pograłby w Barcelonie zresztą był cieniem siebie z Arsenalu, wolny i bez polotu

wolę i liczę na transfer Fellaini'ego z Evertonu :naughty:

Opublikowano

Fabregas jest słaby niemiłosiernie od momentu przejścia do Barcelony

Z drugiej strony to nie pierwszy taki przypadek że zawodnik w Anglii był dobry a po przejściu do ligi hiszpańskiej nie może się odnaleźć.

Ale Fabregas zawsze był wolny i to niestey widać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.