Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To już ostatni dzwonek żeby zmienic formację, a przecież sygnały były już dużo wcześniej. W zimę po prostu muszą ściągnąć wartościowych graczy na kilka pozycji bo inaczej lipa.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To już ostatni dzwonek żeby zmienic formację, a przecież sygnały były już dużo wcześniej. W zimę po prostu muszą ściągnąć wartościowych graczy na kilka pozycji bo inaczej lipa.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Zgadza się, a nie kupować Padoinów czy Pelusów za 3-5 mln Euro... :doh::facepalm:

Opublikowano

Nikt nie ogląda LM? :guma: Lewy gol i BVB prowadzi na Arsenalu 1:2 :wink4:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group E October 22

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd] FT

[/TD]

[TD=class: fh] Schalke 04

[/TD]

[TD=class: fs] 0 - 3

[/TD]

[TD=class: fa] Chelsea

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd] FT

[/TD]

[TD=class: fh] Steaua Bucuresti

[/TD]

[TD=class: fs] 1 - 1

[/TD]

[TD=class: fa] Basel

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group F October 22

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd] FT

[/TD]

[TD=class: fh] Arsenal

[/TD]

[TD=class: fs] 1 - 2

[/TD]

[TD=class: fa] Borussia Dortmund

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd] FT

[/TD]

[TD=class: fh] Marseille

[/TD]

[TD=class: fs] 1 - 2

[/TD]

[TD=class: fa] SSC Napoli

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group G October 22

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd] FT

[/TD]

[TD=class: fh] Austria Wien

[/TD]

[TD=class: fs] 0 - 3

[/TD]

[TD=class: fa] Atletico Madrid

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd] FT

[/TD]

[TD=class: fh] FC Porto

[/TD]

[TD=class: fs] 0 - 1

[/TD]

[TD=class: fa] Zenit Petersburg

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group H October 22

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd] FT

[/TD]

[TD=class: fh] AC Milan

[/TD]

[TD=class: fs] 1 - 1

[/TD]

[TD=class: fa] Barcelona

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd] FT

[/TD]

[TD=class: fh] Celtic

[/TD]

[TD=class: fs] 2 - 1

[/TD]

[TD=class: fa] Ajax

[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

Ja oglądałem Arsenal - BVB i szczerze powiem, że w miarę wyrównany mecz choć po stronie Dortmundu za dużo głupich strat z których mogła paść bramka taka jak jedyna dla Arsenalu. Lewandowski asysta + bramka, Brawo, choć połowę spotkania obrońcy nie dali mu za dużo pograć.

Opublikowano

Oglądałem trochę arsenal-bvb, milan-barca i schalke-chelsea. Spodziewałem się że arsenal ich pociśnie a tu zonk :) dobrze że napoli wygrało. Jeszcze będzie ciekawie w tej grupie.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jestem bardzo zaskoczony przegrana Arsenalu

w lidze genialnie, a w LM .....

zaskoczenie

ale to fajnie, bo az 3 zespoly maja u nich 6 punktow

swietna grupa i bardzo wyrownany poziom

Opublikowano
jestem bardzo zaskoczony przegrana Arsenalu

w lidze genialnie, a w LM .....

zaskoczenie

ale to fajnie, bo az 3 zespoly maja u nich 6 punktow

swietna grupa i bardzo wyrownany poziom

Cos czuje, ze dzisiaj ManU przegra z hiszpanami.

To co prezentują ostatnio to dramat...

No,ale licze na nich!

Opublikowano

Dziś kolejne spotkania...

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group A October 23

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd] 20:45

[/TD]

[TD=class: fh] Bayer Leverkusen

[/TD]

[TD=class: fs] ? - ?

[/TD]

[TD=class: fa] Shakhtar Donetsk

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd] 20:45

[/TD]

[TD=class: fh]Manchester Unitedarrow-10x10.png

[/TD]

[TD=class: fs] ? - ?

[/TD]

[TD=class: fa] Real Sociedad

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group B October 23

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd] 20:45

[/TD]

[TD=class: fh] Galatasaray

[/TD]

[TD=class: fs] ? - ?

[/TD]

[TD=class: fa] FC København

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd] 20:45

[/TD]

[TD=class: fh]Real Madridarrow-10x10.png

[/TD]

[TD=class: fs] ? - ?

[/TD]

[TD=class: fa] Juventus

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group C October 23

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd] 20:45

[/TD]

[TD=class: fh] Anderlecht

[/TD]

[TD=class: fs] ? - ?

[/TD]

[TD=class: fa] Paris Saint Germain

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd] 20:45

[/TD]

[TD=class: fh] Benfica

[/TD]

[TD=class: fs] ? - ?

[/TD]

[TD=class: fa] Olympiakos

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group D October 23

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd] 18:00

[/TD]

[TD=class: fh] CSKA Moscow

[/TD]

[TD=class: fs] ? - ?

[/TD]

[TD=class: fa] Manchester City

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd] 20:45

[/TD]

[TD=class: fh] Bayern Munich

[/TD]

[TD=class: fs] ? - ?

[/TD]

[TD=class: fa] Viktoria Plzen

[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

Spotkanie Real Madryt - Juventus na TVP 1 HD od 20:25 :decayed::kox::naughty:

FORZA JUVE!!!

Opublikowano

ciekawsze by bylo bayern-viktoria :decayed:

na ZDF bedzie lecial

Opublikowano
Spotkanie Real Madryt - Juventus na TVP 1 HD od 20:25 :decayed::kox::naughty:

FORZA JUVE!!!

Dobry mecz 28min już 3 bramki.. :naughty:

Opublikowano

3. bramka Ibry

o matko......

nieprawdopodobny strzał :slina:

Opublikowano

Ibrahimović powinien dostać Złota Piłkę.

Sędzia meczu Real - Juventus :facepalm::thumbdown::doh:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Zlatan Ibrahimovic Amazing Hattrick Goal ~Anderlecht vs PSG 0-5 HD - YouTube

Opublikowano

usnąłem przed rozpoczęciem meczów :grin: teraz skróty :naughty:

Ale widzę, że gra aktorka krystyny jest dalej na bardzo wysokim poziomie :wink: swoją droga ten Chiellini to też niezły pustak :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zlatana to ja bym widział w Realu zamiast Benzemy :grin: Co za grajek :kox:

Opublikowano
Ibrahimović powinien dostać Złota Piłkę.

Sędzia meczu Real - Juventus :facepalm::thumbdown::doh:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=CNriiZMS9-s

Za takie cos to powinno byc czerwo....

Opublikowano

No Ibra przegrajek! :kox: Lubi i potrafi przyłożyć nogę i wyebać piękną bramę! :kox::good:

Opublikowano

Juve na tle mocnego rywala zagrało dobrze, a na pewno lepiej niż w ostatnich meczach ligowych.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Zlatana to ja bym widział w Realu zamiast Benzemy :grin: Co za grajek :kox:

a ja w Ruchu zamiast Kuświka :decayed:

Opublikowano

Zlatan grał lepiej chyba tylko w Ajaxie. W PSG gra co raz to lepiej :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.