Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
City -Arsenal juz 5 - 2:kox:

Pięknie ! :) Jest w tym meczu wszystko: mnóstwo akcji, piękne bramki, masakra :)

6-3 ! :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aston Villa 0:3 Manchester United

Tottenham Hotspur 0 - 5 Liverpool

Liverpool szaleje :decayed: i w końcu dobry mecz Man Utd.

Opublikowano

Dobry mecz 4 ligi Chwaszczyna Piast Oder Dąbki - Uniwersum Ślizg Pogorzelica Górna :decayed:

Ktoś oglądał ? Co prawda w PPV ale warto było :banan:

Opublikowano
Dobry mecz 4 ligi Chwaszczyna Piast Oder Dąbki - Uniwersum Ślizg Pogorzelica Górna :decayed:

Ktoś oglądał ? Co prawda w PPV ale warto było :banan:

:facepalm:

Opublikowano

Napoli - Inter 4-2 ! :) Mazzari poleci niedługo :D gdyby jeszcze Pandev wykorzystał rzut karny...

Atletico - Valencia 3:0 Costa też nie strzelił karniaka podobnie jak Susaeta w meczu Sevilla - Bilbao (1:1)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

pepik

ja też tak robię :facepalm: jak widzę co chwilę wyniki meczów lig włoskich hiszpańskich i niemieckich :wink:

Opublikowano
Dobry mecz 4 ligi Chwaszczyna Piast Oder Dąbki - Uniwersum Ślizg Pogorzelica Górna :decayed:

Ktoś oglądał ? Co prawda w PPV ale warto było :banan:

Nie oglądałem ale Nazwy dobre. :grin:

Opublikowano
Dobry mecz 4 ligi Chwaszczyna Piast Oder Dąbki - Uniwersum Ślizg Pogorzelica Górna :decayed:

Ktoś oglądał ? Co prawda w PPV ale warto było :banan:

Nie oglądałem ale Nazwy dobre. :grin:

W miejscowosci Osła jest klub piłkarski... Pogoń. :decayed:

Opublikowano
:decayed::grin:
Opublikowano

[TABLE=width: 100%, align: center]

[TD=class: thred, bgcolor: #FF0000]LOSOWANIE LIGI MISTRZÓW[/TD]

[TD=class: thred, bgcolor: #FF0000][/TD]

[TD=class: tdrow2]dc21f4871929da3ee6a3646b77e107ed.png

Manchester City[/TD]

[TD=class: tdrow2]VS[/TD]

[TD=class: tdrow2]16a517b9fbb2ed3285342a9fb5b99833.png

FC Barcelona[/TD]

[TD=class: tdrow1]bf3ae7a764ba15d47d22ab09e3b407e0.png

Olympiakos Pireus[/TD]

[TD=class: tdrow1]VS[/TD]

[TD=class: tdrow1]e61f0b87d1283e7e81705fffe5517021.png

Manchester United[/TD]

[TD=class: tdrow2]43f0b4680f1fb90eae082c21cd3808b2.png

AC Milan[/TD]

[TD=class: tdrow2]VS[/TD]

[TD=class: tdrow2]819b76c74c65f8027b41a441dd7e9aeb.png

Atletico Madryt[/TD]

[TD=class: tdrow1]03fc1d1447a45260274290f715be28b2.png

Bayer Leverkusen[/TD]

[TD=class: tdrow1]VS[/TD]

[TD=class: tdrow1]db38b0103b500a0f3ad1da5fcbc12e07.png

Paris Saint-Germain[/TD]

[TD=class: tdrow2]722ce59a52610e0b0adbd99862be4c07.png

Galatasaray Stambuł[/TD]

[TD=class: tdrow2]VS[/TD]

[TD=class: tdrow2]9628c374abc1d5fef48fae58b2c58a24.png

Chelsea Londyn[/TD]

[TD=class: tdrow1]a671f8d0f2382f26dfd000763259b55a.png

Schalke 04 Gelsenkirchen[/TD]

[TD=class: tdrow1]VS[/TD]

[TD=class: tdrow1]fa707d96ea249465e815ee4b0cbc5ee0.png

Real Madryt[/TD]

[TD=class: tdrow2]7898dda572868a2971bc7b15a551110f.png

Zenit Sankt Petersburg[/TD]

[TD=class: tdrow2]VS[/TD]

[TD=class: tdrow2]0cef1aba9e0df9952ada0e1fb8999a3a.png

Borussia Dortmund[/TD]

[TD=class: tdrow1]521001639b523a88256f40a9b1177e2c.png

Arsenal Londyn[/TD]

[TD=class: tdrow1]VS[/TD]

[TD=class: tdrow1]a99ea16db4c7ea1f68be50ff63d77066.png

Bayern Monachium

[/TD]

[/TABLE]

---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

ManCity-Barca :kox:

Arsenal-Bayern :kox:

Według mnie najmocniejsze pary, będzie ciekawie :decayed:

Opublikowano

Ciekawe pary i będzie się działo. :guma::wink:

Opublikowano

Znowu Kebaby...

1506943_796640390363192_1199864480_n.png

Opublikowano

City-Barca będzie się działo:dancing:

Opublikowano

Dortmund,Real i Manchester lepiej się nie dało.. :naughty: a pozostałe pary bardzo ciekawe.. Arenal - Bayern , City - Farca :kox:

Opublikowano

Tottenham bez trenera

West Brom Albion - j.w.

niezle mieszaja w EPL

Opublikowano
Tottenham bez trenera

West Brom Albion - j.w.

niezle mieszaja w EPL

z powodu porażki z Liverpoolem 0:5 :decayed::kox:?

Opublikowano

i z powodu porażki z City tydzień temu o-6:facepalm:

Kurde para Barca - City to będzie masakra:kox:

Opublikowano

patrzac na tabele awansuja wszyscy z prawej strony w wyjątkiem Bayernu :decayed:

Opublikowano
patrzac na tabele awansuja wszyscy z prawej strony w wyjątkiem Bayernu :decayed:

Moim zdaniem wszyscy z prawej oprócz Barcy :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.