Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 mecz 2 pkt.. :whistling: coraz lepiej..

skad masz te dane ????

mylisz puchary z ligą, co ty pierdzielisz ?

Arsenal news, fixtures & results | Barclays Premier League

więcej rzetelności !

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
7 mecz 2 pkt.. :whistling: coraz lepiej..

skad masz te dane ????

mylisz puchary z ligą, co ty pierdzielisz ?

Arsenal news, fixtures & results | Barclays Premier League

więcej rzetelności !

Ja komentowałem to co napisał Biszczan o Wiśle.. :grin: co tydzień to samo tylko jeden mecz więcej.. :wink: no a Barca też w jakiś dołek wpadła i to chyba nie mały.. a szkoda bo końcówka sezonu by była ciekawa..

Opublikowano
Bayern... :facepalm::facepalm::facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
7 mecz 2 pkt.. :whistling: coraz lepiej..

W pierwszej części sezonu szli jak burza, a teraz :doh::thumbdown::facepalm:.

Pozbyli by się tego Bednarza i kupili kilku wartościowych graczy.

Opublikowano
7 mecz 2 pkt.. :whistling: coraz lepiej..

W pierwszej części sezonu szli jak burza, a teraz :doh::thumbdown::facepalm:.

Pozbyli by się tego Bednarza i kupili kilku wartościowych graczy.

Mam wrażenie że piłkarze trochę z premedytacją tak grają.. jest to trochę dziwne żeby aż tak się zmieniła drużyna za 2 miesiące..:whistling: teraz po tych meczach w Lm to nie oglądam ekstraklapy tylko śledzę wyniki bo ciężko na to patrzeć.. :wink:

Opublikowano
7 mecz 2 pkt.. :whistling: coraz lepiej..

W pierwszej części sezonu szli jak burza, a teraz :doh::thumbdown::facepalm:.

Pozbyli by się tego Bednarza i kupili kilku wartościowych graczy.

Mam wrażenie że piłkarze trochę z premedytacją tak grają.. jest to trochę dziwne żeby aż tak się zmieniła drużyna za 2 miesiące..:whistling: teraz po tych meczach w Lm to nie oglądam ekstraklapy tylko śledzę wyniki bo ciężko na to patrzeć.. :wink:

Dlaczego tak uważasz, że z premedytacją tak grają? Boją się walki o LM, LE? Nie chce im się? Przecież nie zarabiają mało...

Opublikowano

Wydaje mi się że konflikt który jest aktualnie nie dotyczy tylko kibiców.. o to mi dokłdnie chodziło.. :wink:

Opublikowano
7 mecz 2 pkt.. :whistling: coraz lepiej..

W pierwszej części sezonu szli jak burza, a teraz :doh::thumbdown::facepalm:.

Pozbyli by się tego Bednarza i kupili kilku wartościowych graczy.

Mam wrażenie że piłkarze trochę z premedytacją tak grają.. jest to trochę dziwne żeby aż tak się zmieniła drużyna za 2 miesiące..:whistling: teraz po tych meczach w Lm to nie oglądam ekstraklapy tylko śledzę wyniki bo ciężko na to patrzeć.. :wink:

Dlaczego tak uważasz, że z premedytacją tak grają? Boją się walki o LM, LE? Nie chce im się? Przecież nie zarabiają mało...

Sharksi zastraszyli piłkarzy :decayed:

Opublikowano
Wydaje mi się że konflikt który jest aktualnie nie dotyczy tylko kibiców.. o to mi dokłdnie chodziło.. :wink:

W ramach protestu tak słabo grają?

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

Dzisiaj LIVERPOOL - Manchester City :D

Będzie się działo

Opublikowano

calkiem mozliwe.. ciekaw jestem jaka bedzie reakcja cupiala.. bo wydaje mi sie ze dzis sie wkur.. i w poniedzialek moze byc w klubie rewolucja:)

Opublikowano
7 mecz 2 pkt.. :whistling: coraz lepiej..

skad masz te dane ????

mylisz puchary z ligą, co ty pierdzielisz ?

Arsenal news, fixtures & results | Barclays Premier League

więcej rzetelności !

Ja komentowałem to co napisał Biszczan o Wiśle.. :grin: co tydzień to samo tylko jeden mecz więcej.. :wink: no a Barca też w jakiś dołek wpadła i to chyba nie mały.. a szkoda bo końcówka sezonu by była ciekawa..

aaaaaa

no to sorry wielkie :doh:

zapomniałem że w naszym pięknym kraju nad wisłą też ktoś udaje grać w piłkę :grin:

przepraszam :hi:

Opublikowano

Cos czuje ze bedzie dobry mecz :kox:

Opublikowano

piwko w rece

you never walk za nami

jedziemy !

a Jose sie modli o remis :wink:

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

ja pierdoleeeeeeeeeeeee

Opublikowano

:kox:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

2-0:kox:

Opublikowano

De - mol - ka

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

nic wielkiego

po prostu gra czołówka najlepszej ligi świata .....

Opublikowano
:evil:
Opublikowano

2-2:banan:

Opublikowano

Co za mecz..:whistling:

Opublikowano

Suarez nie dotrwa do konca meczu:facepalm:

Opublikowano

Jest Kun:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.