Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale przescieradla cisna:kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to chyba po Bayernie. 0:2

Opublikowano
to jak pany

browary przygotowane ?

kto wygra, jakie typy ?

albo inaczej - kto PRZEJDZIE ?

dzisiaj gadałem z kumplem i jednogłosnie wytypowalismy Real - Chelsea :wink:

Opublikowano

To samo mówili o barcy.... Przegrywała w niedzielę 2 do 0, wygrała 3:2

To jest dopiero pierwsza połowa...

Opublikowano
To samo mówili o barcy.... Przegrywała w niedzielę 2 do 0, wygrała 3:2

To jest dopiero pierwsza połowa...

nie ten poziom :wink:

Opublikowano

na razie potwierdza się fakt że BM jest słabiutki w rewanżach

Opublikowano

wiecie

śmieszne, ale dzisiaj na korytarzu spotkałem Alexa, Hiszpana

z Katalonii, ale ....

rzuciłem pytaniem, kto dziś wygra i ile

stawiał 1:4

w głos się śmiałem

a swoją drogą, Real jest szybki .....

czy można już w takim razie powiedzieć, że Chelsea wygrała LM 2013/14 ?

Opublikowano
To samo mówili o barcy.... Przegrywała w niedzielę 2 do 0, wygrała 3:2

To jest dopiero pierwsza połowa...

Ty naprawdę myślisz że Bayern szczeli Realowi 5 bramek w 45minut.. ?:polew: HALA MADRID:banan::banan:

Opublikowano
wiecie

śmieszne, ale dzisiaj na korytarzu spotkałem Alexa, Hiszpana

z Katalonii, ale ....

rzuciłem pytaniem, kto dziś wygra i ile

stawiał 1:4

w głos się śmiałem

a swoją drogą, Real jest szybki .....

czy można już w takim razie powiedzieć, że Chelsea wygrała LM 2013/14 ?

nie wygra Chelsea :wink: myślę, że Real :wink:

Opublikowano

Real gra mecz sezonu,albo kilku,miło patrzeć na taką gre:thumbup1:

Opublikowano
wiecie

śmieszne, ale dzisiaj na korytarzu spotkałem Alexa, Hiszpana

z Katalonii, ale ....

rzuciłem pytaniem, kto dziś wygra i ile

stawiał 1:4

w głos się śmiałem

a swoją drogą, Real jest szybki .....

czy można już w takim razie powiedzieć, że Chelsea wygrała LM 2013/14 ?

Nie wybiegaj tak na przód:naughty: myślę że dopiero będzie można oceniać jak zobaczymy sytuacje kadrową w obu finałowych zespołach.. :wink:

Opublikowano

Atletiko z Chelsea zagrało najgorszy mecz w LM,po serii mega dobrych,drugi raz raczej to sie nie zdarzy:whistling:

Finał Real vs Chelsea

i z punktu widzenia kibica,to ideał,oba kluby sie znają + stawka i mamy mega mecz:naughty:

Opublikowano
wiecie

śmieszne, ale dzisiaj na korytarzu spotkałem Alexa, Hiszpana

z Katalonii, ale ....

rzuciłem pytaniem, kto dziś wygra i ile

stawiał 1:4

w głos się śmiałem

a swoją drogą, Real jest szybki .....

czy można już w takim razie powiedzieć, że Chelsea wygrała LM 2013/14 ?

Jak Chelsea postawi autobus. To pewnie tak.

Wolałbym, żeby wygrał Real.

Opublikowano
Real gra mecz sezonu,albo kilku,miło patrzeć na taką gre:thumbup1:

Ogólnie fajnie się ogląda taki mecz. :wink:

Opublikowano
Real gra mecz sezonu,albo kilku,miło patrzeć na taką gre:thumbup1:

Ogólnie fajnie się ogląda taki mecz. :wink:

True:wink:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Bayern gra jak Barca w ostatnim sezonie Guardiola. Powoli i przewidywalnie:facepalm:

Opublikowano

autobus i to przegubowy

:grin:

ale wiecie kto był niedawno trenerem Realu?

i wiecie kto jest miSZCZem takich tematów?

nie wiem czy Ancelotti będzie w stanie dać odpór

a co do sytuacji kadrowej, szkoda mi najbardziej Xabiego Alonso

po prostu szkoda

ikona klubu, jakby nie było

a co do Żoze i jego sytuacji kadrowej, seria cudownych ozdrowień :doh:

Opublikowano

Srogo! 0:4

Opublikowano

Dobrze,niech szkopy robią auta,a nie za piłkę sie biorą,rozrządy w 3.0 padają,napędy pompy oleju w 2.0,1.4TSI porażka kompletna,mają co robić

Opublikowano
Dobrze,niech szkopy robią auta,a nie za piłkę sie biorą,rozrządy w 3.0 padają,napędy pompy oleju w 2.0,1.4TSI porażka kompletna,mają co robić

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.