Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ostatnie 4-0 było w 1954 roku

Złota Jedenastka Węgier

Puskas

ja pierdzielę, trochę minęło ..... :facepalm:

:shock3:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
komentarz mojej loli na 5:0:

- pier**lę, ale wstyd, wyłaczaj tego leda i chodz sie bzykać ... :facepalm:

Wolisz mecz???

a Ty co byś wolał, jakbys miał w łozku wieloryba z którym strach isc na plażę, bo zaraz sie zleca wariaci z GreenPeacu i będą ją chcieli wciągnąc do wody.....

A to nie było tematu :))))))))

Dobre

Przerwa jest chyba co? 6:2 moze bedzie co

Opublikowano

To dawać wyniki teraz: pojadą z nimi dalej ? Czy jedna bramka maks ? Jak obstawiacie teraz się juz można pobawić :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie wiem dlaczego - być może dlatego, że nie lubie Niemcuf - ale jak patrze na Loewa to jakbym k**wa Hitlera widział - gościa nie da się lubięć i pewnie dlatego te biedne Niemcy tak biegają, żeby po meczu wp***dol nei dostać:eusathink:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Zeby ich nie rozstrzelał

Myślałem, ze sie bedą cieszyć, ze wygrywają a tu cisza. Niemcy sa jednak dziwni.

Opublikowano
10445983_649608138458908_7650150511143136535_n.jpg
Opublikowano

Może sami nie wierzą w to co się dzieje. :wink::decayed:

Opublikowano

Panowie,ja tez nie lubie szkopow,ale dzisiaj grają dla europy:wink:

...spoko,Holandia ich zatrzyma w finale

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

3:0 dla

hitlerowcow

To Austria dzisiaj gra?

2:0 dla brazyli.

co ty wiesz,w nogach spisz...

Teraz sie uspokoją i 3 wbiją pod koniec z kontry

Zwracam honor ale lanie.

Spoko:wink:

lanie lanie,aż takiego sie nikt nie spodziewał

Opublikowano
:good:
Opublikowano
Panowie,ja tez nie lubie szkopow,ale dzisiaj grają dla europy:wink:

...spoko,Holandia ich zatrzyma w finale

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

3:0 dla

hitlerowcow

To Austria dzisiaj gra?

2:0 dla brazyli.

co ty wiesz,w nogach spisz...

Teraz sie uspokoją i 3 wbiją pod koniec z kontry

Zwracam honor ale lanie.

Spoko:wink:

lanie lanie,aż takiego sie nikt nie spodziewał

Nie ma c**ja, Niemcy wyruchaja tez Holandię. Idę o zakład.

Opublikowano

mysle ze na dzis to juz koniec

chyba ze kartki się sypną, bo to nerwowe chopoki są z tej Brazylii

a Neuer znowu nieźle szaleje

Opublikowano

Neuer dominator. :decayed:

Opublikowano

Neuer niczym Dudek w drugiej połowie finału LM Liverpool-Millan:wink:

Opublikowano
Nie wiem dlaczego - być może dlatego, że nie lubie Niemcuf - ale jak patrze na Loewa to jakbym k**wa Hitlera widział - gościa nie da się lubięć i pewnie dlatego te biedne Niemcy tak biegają, żeby po meczu wp***dol nei dostać:eusathink:

a coś Ty

ja w nim właśnie widzę fajnego gościa

przypomina mi takiego jednego patafiana z Harryego Pottera

a do tego oddaj mu co trzeba oddać - będąc asystentem Klinsmanna wspólnie wyciągnęli Niemcy na inny poziom

od paru ładnych lat to reprezentacja, która po prostu gra ładnie

a do tego ich bogactwo, zarówno narodowości jak i młodego narybku wszelkiego rodzaju

no trudno nie lubić

skończyły się czasy Kahna i innych chamów

czyż nie ?

Opublikowano
:facepalm: Szóstka
Opublikowano
mamy 6 bramke :decayed:

Nawet do kibla nie można wyjść na chwilę. :decayed:

Wysłane batonikiem Kitkat

Opublikowano

:grin:

komentarz z BBC:

it's the biggest ever victory in the world semi-final

aż strach dalej oglądać .....

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

Zeby ich nie rozstrzelał

Myślałem, ze sie bedą cieszyć, ze wygrywają a tu cisza. Niemcy sa jednak dziwni.

przesadzasz

nie pamiętasz jak Casillas wygrywając z Włochami 4-0 w finale ME krzyczał do sędziego:

szanujmy przeciwników, kończ pan te zawody

(tłumaczenie luzackie...)

ja uważam, że zachowują się bardzo fair nie celebrując kolejnych bramek

Opublikowano
1404853681_h5ogpp_600.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.