Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wtrace sie na temat MU jesli mozna :-) Moim zdaniem w kadrze United jest jeden dosc mocno widoczny problem (pomijajac juz fakt LVG i jego taktyki). Mianowicie wg mnie brakuje u Was kreatywnego srodkowego pomocnika ktory mialby te 15 asyst w sezonie bo robienie z Rooneya na sile pomocnika wg mnie nie ma sensu. Jak juz Blind do Van Persiego nie rzuci prostopadlej to nikt inny tego nie zrobi. Na temat Maty to nie wiem co napisac bo ten chlopak gra tak nierowno ze masakra...

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak jak piszesz, Mata różnie

Di Maria też, raz skrzydło raz środek

Roo tak se

pomocników dostatek, ale forma nie bardzo

nie to co w Chelsea

tam jest szaleństwo środka pola

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

pomocników dostatek,

Nawijaj

Opublikowano

pomocników dostatek

about what u talking to me? ta druzyna potrzebuje wzmocnienia w kazdej formacji poza bramkarzem, ale.. podsumowujac okienko transferowe to jedno z bardziej udanych, ogolnie fajnie sie ostatnio dzieje na OT, odejscie Cleva, Andersona, Fletchera same pozytywy

a co do Falcao to sie zgodze, jak podpisze kontrakt to będzie parodia. Poki co jest cieniem samego siebie, kazdy kto go choc kilka razy widzial w Ligue, wie na co stac tego faceta, w MU gra na 30 % swoich mozliwosci. Aaa - LvG tez uparciuch straszny, z tego 3-5-2 nic nie wychodzi a ten dalej w zaparte, ta taktyka jest skazana na pozarcie przy dzisiejszym futbolu i widac to w kazdym meczu MU nawet jak grają ze strażakam i ogrodnikami

Opublikowano

tak naprawdę gdyby ta drużyna miała inny ( konkretny) pomysł na grę, to nie trzeba żadnych wzmocnień....


kreatywnego srodkowego pomocnika ktory mialby te 15 asyst w sezonie

Ja myślę, że te czasy już trochę minęły, typowa "10" nie rozdziela już piłek na lewo i prawo.. najwięcej asyst, kluczowych podań mają skrzydłowi, potrafiący dograć piłkę ze skrzydła, dośrodkować w pełnym biegu ( PS. w polskiej lidze nie ma takiego grajka :grin: ) kiwnąć jednego czy dwóch przeciwników lub zejść z piłką do środka... ( Hazard, Silva, Tadic, Sanchez, Erikssen, Di Maria, Sterling......) to są w mniejszym lub większym stopniu tacy gracze... :wink:

Typowa dziesiątka została cofniętą dziesiątką: Pirlo, Gerrard, Carrick, Xabi Alonso....

Opublikowano

dziś o 16 bidulki z Realu znowu dostaną łomot od sąsiadów

a zerknę chwilkę, co mi tam :wink:

Opublikowano

dziś o 16 bidulki z Realu znowu dostaną łomot od sąsiadów

mam nadzieję :kox:

Opublikowano

i dziś w EPL dwa razy derby

znowu ładnych parę godzin przed TV :doh:


.

derby płn Londynu jak zawsze

pod wysokim napięciem

ostro ganiają .....

Opublikowano

to był dobry szpil... :kox:

White Hart Kane :decayed: ten facet ma niesamowity tajming :kox: ( coś jak w naszej lidze Maciej Jankowski)

Głowę niższy niż obrońca, a potrafi wygrać każdy pojedynek główkowy :)

Szczęsny będzie miał ciężko wrócić do podstawowego składu ( jeżeli Ospina oczywiście będzie bronił na takim poziomie)


Póki co Atletico jedzie z Realem :)

Opublikowano

I prawidlowo...

Opublikowano

Uwielbiam Atletico,jeden z niewielu klubów,niestworzonych za kase,a co dzisiaj odwalają,mistrzostwo :)

Opublikowano

mi już wystarczy

tak mi przeszkadza Orłowski z tym drugim palantem .....

drą się, a nie komentują

co to za gówniarze, nie mogę się nadziwić

zero merytoryczności

wolę spokojny głos Nahornego i Chelsea

Opublikowano

No jest w plecy. Dzisiaj dostaną pewnie z trzy albo z.cztery.

Cóż roku temu w finale LM tak wesoło nie było. Czy w Pucharze króla jak skopali wielką barce i właśnie Atletico. Ale cóż było minęło. Carlo musi znaleźć lekarstwo, bo Real gra jak Bardzo słabo.

Opublikowano

4:0 huhu, Real slabiutko

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Los Kolczoneros dali im do wiwatu,słabo.Myślałem że CR7 będzie płakał w pewnym momencie.

// Lumia 625 \\

Opublikowano

Real został dzisiaj zgwałcony :whistling:

Opublikowano

Bez mydla :kox:

Opublikowano

w ostatnich sekundach po bramce strzelili Święci i City :kwasny:

Opublikowano

zaraz skróciki na C+

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.